Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Σουλιτσα θα ερχομασταν και εμεις την αλλη φορα στο πιτζαμα παρτυ σας αλλα δεν θα φοραμε πιτζαμα πειραζει? :tongue::tongue::tongue:

Ωραια περασατε με την κορη ε?Μπραβο!!!

Να ερθετε βρε .Η παρεα μετραει οχι η αμφιεση:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα!!!

Απ' ότι βλεπω εδώ εγινε της καλτσας!:mrgreen:

Εμείς ολοι ξεκάλτσωτοι στον υπνο, ακόμα και το μωρό.

Μοναχουλα και πάλι....ο καλός μου ταξιδι. Εγω είμαι πολύ καλυτερα, αλλά η Χριστίνα εχει αρκετό βηχα. Μπούκωμα δεν εχει, αλλά ορό της βαζω σχεδον ανα 2ωρο και 3 φορες τη μερα μασκουλα. Ο Κων/νος θηρίο τελικα! Επιασε και μια μπορα την ωρα που πηγαινα να παρω τον μικρό....χαμός! Τουλαχιστο ξεπλυθηκαν τα δεντρα με τη γυρη λιγακι γιατι καθε μερα το μπαλκονι μου ειναι κιτρινο.

Ασχετο...μου αρεσει πολύ η βροχη.

Με είχε πιασει και μια τρελή πείνα οπότε παρήγγειλα πίτσα , βαλαμε πυτζάμες , βαλαμε και τον Garfield στο dvd και περασαμε super!!

Δυο κομματια εφαγε το παιδακι μου και ζητουσε και τριτο (αλλα δεν της εδωσα) και μιλαμε αυτό για την Ανδρεανα είναι ρεκορ!!!!!!

Καλά τέλεια!!! Μπράβο στη κορακλα σου! Ο δικός μου ουτε να τη φτυσει τη πίτσα!

Μαράκι τελειο το τραγουδακι πώς παει όμως η μουσική? Με το καλό να δεις το αγορακι σου σήμερα!

deleni μου περαστικα σας!

giovanna μου δεν παιζεται η Αλεξανδρα σου! χαχαχαχα.

Ιωάννα μου περαστικα στο μικρουλι σου! Οσο για τα ταυτοχρονα ξεσπάσματα, εγω απλά χαλαρωνω και προσπαθω να τα πιασω με μια σειρα. Χαχαχαχαχα οσο ζόρικα και να είναι μου αρεσει πολύ αυτη η ηλικία!

πανμαρ να χαιρεσαι τον μπαμπακα σου! Πολύχρονος με υγεια!

Μαρίνα μου πώς ειναι η μικρή?

για καλυτερο αποτελεσμα επειδη ειναι κατεψυγμενα μπορεις να τα ζεματισεις λιγο πριν σε βραστο νερο.Ψηνονται πιο γρηγορα και καλυτερα αλλα που να βραζεις νερα τωρα...

:shock::shock: Απαπαπαπα. Ρε κοπελια κάνε τη ζωή σου πιό ευκολη.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Κων κων μου εγω το κανω αυτο αλλα περα απο το οτι ψηνονται καλυτερα εχω και αλλο λογο...ολα τα κατεψυγμενα εχουν καποια ουσια πανω για να συντηρουνται στην καταψυξη η οποια καλο ειναι να αποβαλεται πριν το μαγειρεμα.Για αυτο τα ζεματαω ολα πρωτα.

Περαστικα σας και παλι!

Οντως εχει πολυυυ γυρη..και εγω ολο κιτρινη σκονη βρισκω


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α για τη μελωδια του τραγουδιου Ντινακι θα σας τραβηξω το Γρηγορη να το λεει για να τη μαθετε...μην περιμενετε απο μενα φυσικα... θα χρειαστειτε ωτοασπιδες...χαχα!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ενταξει το πιθανοτερο ειναι να ερθει εκεινος μπατμαν και εμενα(κατα τα λεγομενα του) να με ντυσει μπαρμπι.μπουχαχα!!!

Να σε δω ντυμένη μπαρμπι και τι αλλο θελω απο τη ζωή μου!!!!!!!!!:-)

Ντινάκι μου η κόρη μου την τιμαει την πίτσα και με το παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Να σε δω ντυμένη μπαρμπι και τι αλλο θελω απο τη ζωή μου!!!!!!!!!:-)

χαχαχαχαχα θελουμε φωτο μετα!!!:lol:

Κων κων μου εγω το κανω αυτο αλλα περα απο το οτι ψηνονται καλυτερα εχω και αλλο λογο...ολα τα κατεψυγμενα εχουν καποια ουσια πανω για να συντηρουνται στην καταψυξη η οποια καλο ειναι να αποβαλεται πριν το μαγειρεμα.Για αυτο τα ζεματαω ολα πρωτα.

Οτι ουσία και να εχουν εμενα μου αρεσει!:mrgreen:

Περιμενουμε βιντεο με το αεροπλανο για τη μουσικη!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Κανεις εδω ε?

Αρμακι οταν μπορεσεις πες μου εκτος απο την ιστοσελιδα paidika.gr ποιά αλλη ειχες προτεινει? Οταν λειπει ο Ν. τα απογευματα εχουμε χειροτεχνιες, αλλα τα εχουμε εξαντλησει ολα απο εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Φιλάκι, πώς έγιναν τα φασολάκια? Τα πέτυχες?
Υπέροχα τα φασολάκια μου, γιάμι γιάμι. Να το χαίρεσαι τον μπαμπακουλίνο σου! Όσο για τη Σοφία με τις κάλτσες το βράδυ, ε όχι, ευτυχώς που συμπλήρωσες ότι το παιδί τις πετάει.

Καλησπέρα-καλησπέρα!


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

όσο για τις βρογχιολίτιδες που έχει περάσει μας είπε ότι θα έπρεπε να μας δώσουν προφύλαξη (για να μην εξελίσεται κάθε βήχας σε βρογχιολίτιδα) η οποία παλιότερα γινόταν με εισπνοή κάθε μέρα flixotide ενώ τώρα έχει βρεθεί το singulaire που το παίρνει το παιδί αρχικά για ένα μήνα και εφόσον σε αυτον τον μήνα δεν κάνει κρίση, συνεχίζει για ένα εξάμηνο και υποτίθεται ότι μετά πολύ σπάνια θα κάνει ξανά βρογχιολίτιδα.... είδωμεν...
Κοριτσούλι μου, η Ναταλία κάνει προφύλαξη, σε καθημερινή βάση, πρωί-βράδυ flixotide και τα απογεύματα singulair (που να πω την αλήθεια παραμελώ γιατί είναι σκόνη που πρέπει να μπει σε φαγητό τύπου κρέμα, π.χ. φρουτόκρεμα, ε, κι όσο να είναι δεν τρώει κάθε μέρα φρουτόκρεμα πια, τρώει ότι έχει όρεξη να φάει). Παίρνει την προφύλαξη για παραπάνω από ένα λόγους: η αλλεργία, για να προφυλαχτεί σε τυχών επισόδειο αλλεργικό που της κάνει πρόβλημα αναπνοής και για τις πολύ συχνές της αναπνευστικές δυσχέρειες. Αυτά τα δύο θέματα της Ναταλίας, αλλεργικό και κρίσεις αναπνευστικής δυσχέρειας πιστεύω έχουν σχέση μεταξύ τους.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με είχε πιασει και μια τρελή πείνα οπότε παρήγγειλα πίτσα , βαλαμε πυτζάμες , βαλαμε και τον Garfield στο dvd και περασαμε super!!

Δυο κομματια εφαγε το παιδακι μου και ζητουσε και τριτο (αλλα δεν της εδωσα) και μιλαμε αυτό για την Ανδρεανα είναι ρεκορ!!!!!!

Την υπόλοιπη την πίτσα ποιός την έφαγε Σούλα μου; Εσύ;;;;!!!!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ήθελες κανά κομμάτι Μαριζάκι γι αυτό ρωτάς??? Όσο για τις αλλαγές, πλάκα κάνεις ότι δεν έμαθες τίποτα! Εκτός και τα νέα που κυκλοφορούν είναι φούμαρα! Θα σου στείλω πμ.

Δε μπορώ κι εγώ να μη συνεισφέρω στην καλτσοσυζήτηση, λέγοντας ότι τσακώνομαι με τη μάνα μου αν βάλει τη μικρή κανένα μεσημέρι με κάλτσες για ύπνο! Βασικά επειδή δεν της αντέχω εγώ, αποφασίζω και για τα παιδιά! Χεχε!

Μαρίιι να τον χαίρεσαι το μπαμπάκα σου! Τϊποτα καλέ δε σου ξεφεύγει εσένα???

Ιωάννα ο βήχας στα μωράκια να ξέρεις κάνει πολύυυ καιρό να περάσει και δυστυχώς ξανακυλάνε εύκολα! Πες μου ρε κοπελιά και εσύ και όλες πώς τα καταφέρνετε με την τιμωρία? Εγώ γιατί δεν καταφέρνω να βάλω το Γιώργο με τίποτα?

Η μικρούλα μου έχει ακόμα σύγκαμα και μαζί τρελά νευράκια αλλά αυτό είναι σύνηθες για μας!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Nα μαι παλι ...

ο αδελφος μου λεει μια δραματοποιημενη εκδοχη της κοκκινοσκουφιτσας στο χρηστο και το παιδι τον κοιταει αποσβολωμενο!!!

Μαρινακι οταν εννοω τιμωρια εννοω το εξης ...εκει που ουρλιαζει τον αρπαζω και τον βαζω στην γωνια και του λεω εισαι τιμωρια ...αυτο χτυπιεται και αν κανει να φυγει τον ξαναπαω παλι στην γωνια του..δεν πιανει παντα αλλα παντα στο τελος της μερας κατι του μενει γιατι τις επομενες μερες στο ασχετο μου λεει δεν θα το ξανακανω μαμα αυτο ...Αλλα οχι οτι του λεω τιμωρια και καθεται προσοχη..

Για τον βηχα του μικρου θα συνεχισουμε μασκες μεχρι την Δευτερα και αν δεν εχουμε βελτιωση θα ερθει να μας δει.παντως παρολο τον βηχα ειναι ευδιαθετος και γελαει και πινει το γαλα του (μαριναααααα φτασαμε 6400!!! και δεν ειμαστε ουτε τριων μηνων)


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...