Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

      Συγχαρητήρια σε σένα!!! 😍 εγω το 58 μια χαρα το βρίσκω. Απο οτι ξερω θεωρουν καλο πάνω από 50. Δε ξέρω αν επιτρέπεται να λέμε μάρκες έκανα το Clea****e early. Εσύ ποιο έκανες? Το αστείο είναι ότι ενω πηραμε πολύ συγκρατημένη χαρά με την αχνη γραμμη μπήκα στο skroutz να δω αξιολογήσεις για το συγκεκριμένο τεστ και έλεγαν ένα χρόνο πριν πολλές γυναίκες ότι πήραν θετικά αποτελέσματα ενώ τελικά είχαν χοριακες 0. Ίσως ήταν λάθος παρτίδα βέβαια...δε ξέρω.....

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Φιλακι δεν βολταρεις πουθενα?
Κορίτσι μου, σήμερα, βγήκα μόνη μου μετά τη δουλειά με τους συναδέρφους μου. Δεν μπορώ να τα προλάβω όλα, είπαμε, έχω και να μαγειρέψω... Ουφ...

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Τρια λα λα, τρια λα λα, αχ πόσο χαρούμενη είμαι που θα φτιάξω φασολάκια!!!! Θα κάνω τα κλασικά, με πατάτες στην κατσαρόλα, κόκκινα, άντε και λίγο καροτάκι. Μόνο που δεν έχω φρέσκα αλλά Μπαρμπα-Στάθη.


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον αν και ειδικη για τα φασολακια ειναι η joa(χαχα που το θυμηθηκα ε ; )

να σου πω πως τα κανω.

Τσιγαριζω στο λαδι κρεμμυδι(αλλοι βαζουν κ σκορδο εγω οχι) ,ριχνω φασολακια και μαιντανο και λιγη πιπερια ψιλοκομμενη τα γυρναω ολα μαζι σβηνω με λιγο λευκο κρασακι.

Ριχνω πατατουλες σε μικρα κομματια και καροτακι προσθετω ντοματα αλατι πιπερι και λιιιιιγη κανελα αν θες βαζεις και λιγη ζαχαριτσα για την οξυτητα της ντοματας,1 ποτηρι νερο και κλεινω χυτρα.

Ανοιγω μετα απο 20 λεπτα αφηνω να δεσει και τελος.

Δε με ρωτησες,το ξερω αλλα ειπα να τα πω για να δεις ποσο απλο ειναι!

ανεβηκες?χαχα!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι φοράει καλτσες στον ύπνο της;;;;;;;;;;;;;

:P:p:p:p

Πες μαρή ότι δεν είμαι η μόνη γιατί με κράζουν εδώ!:tongue:

Κορίτσια έχω ψυχολογικό με την κάλτσα..ο μπαμπάς μου με έκραζε όταν ήμουν μικρή ότι δεν πρέπει να κοιμάμαι με κάλτσες και κάθε φορά που τις έβγαζα ξενυχτούσα γιατί κρύωνα! Είπα λοιπόν ότι θα μάθω την Εύα να κοιμάται χωρίς κάλτσες αλλά δεν μου έκατσε γιατί όλο ξεσκεπαζόταν, οπότε το ανέβαλλα..του χρόνου τώρα! :cool:

Ρίτα ναι πληροφορίες δίνω κι εγώ για να τις συλλέγουμε! Με την ομιλία είχε ο αδερφός μου θέμα που έβγαλε τα κρεατάκια στα 5 όχι ο ανηψιός μου..προφανώς το κληρονόμησε!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Τρια λα λα, τρια λα λα, αχ πόσο χαρούμενη είμαι που θα φτιάξω φασολάκια!!!! Θα κάνω τα κλασικά, με πατάτες στην κατσαρόλα, κόκκινα, άντε και λίγο καροτάκι. Μόνο που δεν έχω φρέσκα αλλά Μπαρμπα-Στάθη.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...