Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Α αρμα με το αεροπαλανο.

Ερχεται και αρχιζω να τραγουδαω....με κοιταζει...δε λεει τιποτα.

Λεω δε μπορρει πρεπει να εντυπωσιασω τι στο καλο δε μπορω να εντυπωσιασω ενα 3χρονο?...αχαχα.

Το ξαναλεω λοιπον και κατι προσθεσα στο τελος..αντι για ακουμπα στη γη του λεω ''ξανα κατω στη γη''.

Γελαει και μου λεει λαθος το λες....

Φτου γμτ παλι δεν εντυπωσιασα....

Αντε παλι αυτη τη φορα με το χορευτικο....ε εσκασε στα γελια...

οχι εεεεετσι μαμα ,εετσι.....

εφερε κιθαρα και με εβαλε να το κανω 100 φορες....τα φτυσα η γυναικα !Και δεν εντυπωσιασα και με επιασε λουμπαγκο!!!!χαχαχαχαχα!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!Καλά μιλάμε για στιγμές απείρου κάλλους!!!!!Θεός ο Γρηγόρης!

χαλαρωσε καλο μου ε και ειδεσ πολουσ με πανα στον δρομο ? δηλ αυταπου κοβουν την πανα ειναι ποιο εξυπνα τι ? μονο οικονομια κανεισ τιποτα παραπανω πιστεψεμε δεν ειναι και κανενα επιτευμα το κοψιμο πανασ

Καλέ αυτής της άποψης είμαι κι εγώ! Αν δεν θέλει επειδή δεν νιώθει έτοιμη δεν με νοιάζει καθόλου. Και στα 4 να θέλει να την βγάλει δεν με απασχολεί. Είπα το μόνο που φοβάμαι είναι το να μην της έχει μείνει ψυχολογικό..

Μαρια νομιζω πως με την Ευα συμβαινει αυτο που λές..ίσως θυμαται οτι χτυπησε κ αρνειται να το ξαναπροσπαθησει, οχι όμως οτι θα της μεινει ψυχολογικο, σε καμια περιπτωση!!Εγω λέω ασε να περασει τωρα κανενα διμηνο μιας και ερχεται και ο μπεμπης και απο Ιουλιο Αυγουστο το πιανεις..ετσι κι αλλιως μεχρι Οκτωβρη που θα πάει με το καλό σχολειο ειναι αλλοι 6 μηνες, εχετε ολο το χρονο μπροστα σας!

Ναι, έτσι κι αλλιώς τώρα την έχουμε αφήσει. Κι εγώ κάπως έτσι το υπολογίζω, αλλά για να δούμε θα έχει αλλάξει κάτι μέχρι τότε???


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

χαλαρωσε καλο μου ε και ειδεσ πολουσ με πανα στον δρομο ? δηλ αυταπου κοβουν την πανα ειναι ποιο εξυπνα τι ? μονο οικονομια κανεισ τιποτα παραπανω πιστεψεμε δεν ειναι και κανενα επιτευμα το κοψιμο πανασ

Να σου απαντησω λιγο ηλιανα....γιατι δε μου τα λες καλα :tongue:

Κανεις δεν πιστευει οτι τα παιδια που κοβουν την πανα ειναι πιο εξυπνα απο αλλα.Ουτε τα παιδια που θηλαζουν ειναι πιο εξυπνα απο αλλα,ουτε τα παιδια που κοιμουνται μονα τους ειναι πιο εξυπνα απο αλλα,ουτε τα παιδια που τρωνε μονα τους ειναι πιο εξυπνα απο αλλα,ουτε τιποτα απο ολα αυτα.

Δεν τιθεται θεμα εξυπναδας και κανεις δεν πιστευει τετοιο πραγμα.Ειναι μια εκπαιδευση που τα βοηθαει να αναγνωριζουν τις αισθησεις τους και να διαχειριζονται τις αναγκες τους οπως την πεινα τους,τη διψα τους,τη νυστα τους κτλ.Οπως λεει και η Πετρουλα ειναι κατι το φυσιολογικο .

Απο εκει και περα ο καθενας αποφασιζει να ξεκινησει την εκπαιδευση αυτη για τους δικους του λογους.Αλλοι γιαιτ αναγκαζονται,αλλοι γιατι θελουν,αλλοι γιατι το ζητησε το παιδι.

Για σενα το επιτευγμα(γιατι ειναι επιτευγμα για ενα 2χρονο ,3χρονο ,4χρονο να εχει την ευθυνη αυτη) μπορει να ειχε μονο οικονομικο κερδος.Φυσικα και δεν πιστευω οτι το παιδι δεν κερδισε πραγματα αν μου πεις οτι δεν ειδες διαφορα στο παιδι σου, δε θα σε πιστεψω.

Για μενα παλι ,πρωταρχικος σκοπος ηταν να μην ταλαιπωρηθει κανεις μας στο μελλον, ουτε το παιδι,ουτε εμεις και να κανουμε τη ζωη μας πιο ευκολη και αφου δεν ταλαιπωρηθηκε κανεις μας το κερδος μας ειναι μεγαλο.

Αν θελεις να συνεχισουμε την κουβεντα αυτη, πολυ ευχαριστως αλλα μην τα ισοπεδωνουμε ολα.

Τεσπα για να κλεισω εγω τουλαχιστον εδω και να μην επαναλαμβανομαι ,καλη επιτυχια σε ολα τα παιδακια που προσπαθουν ή θα προσπαθησουν και φυσικα στις μαμαδες τους.

Η καθεμια ξερει τι ειναι καλυτερο για το παιδι της και κανεις μας δεν μπορει 100% να πει με σιγουρια, τι θα βοηθουσε ενα αλλο παιδι.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να σου απαντησω λιγο ηλιανα....γιατι δε μου τα λες καλα :tongue:

Κανεις δεν πιστευει οτι τα παιδια που κοβουν την πανα ειναι πιο εξυπνα απο αλλα.Ουτε τα παιδια που θηλαζουν ειναι πιο εξυπνα απο αλλα,ουτε τα παιδια που κοιμουνται μονα τους ειναι πιο εξυπνα απο αλλα,ουτε τα παιδια που τρωνε μονα τους ειναι πιο εξυπνα απο αλλα,ουτε τιποτα απο ολα αυτα.

Δεν τιθεται θεμα εξυπναδας και κανεις δεν πιστευει τετοιο πραγμα.Ειναι μια εκπαιδευση που τα βοηθαει να αναγνωριζουν τις αισθησεις τους και να διαχειριζονται τις αναγκες τους οπως την πεινα τους,τη διψα τους,τη νυστα τους κτλ.Οπως λεει και η Πετρουλα ειναι κατι το φυσιολογικο .

Απο εκει και περα ο καθενας αποφασιζει να ξεκινησει την εκπαιδευση αυτη για τους δικους του λογους.Αλλοι γιαιτ αναγκαζονται,αλλοι γιατι θελουν,αλλοι γιατι το ζητησε το παιδι.

Για σενα το επιτευγμα(γιατι ειναι επιτευγμα για ενα 2χρονο ,3χρονο ,4χρονο να εχει την ευθυνη αυτη) μπορει να ειχε μονο οικονομικο κερδος.Φυσικα και δεν πιστευω οτι το παιδι δεν κερδισε πραγματα αν μου πεις οτι δεν ειδες διαφορα στο παιδι σου, δε θα σε πιστεψω.

Για μενα παλι ,πρωταρχικος σκοπος ηταν να μην ταλαιπωρηθει κανεις μας στο μελλον, ουτε το παιδι,ουτε εμεις και να κανουμε τη ζωη μας πιο ευκολη και αφου δεν ταλαιπωρηθηκε κανεις μας το κερδος μας ειναι μεγαλο.

Αν θελεις να συνεχισουμε την κουβεντα αυτη, πολυ ευχαριστως αλλα μην τα ισοπεδωνουμε ολα.

Τεσπα για να κλεισω εγω τουλαχιστον εδω και να μην επαναλαμβανομαι ,καλη επιτυχια σε ολα τα παιδακια που προσπαθουν ή θα προσπαθησουν και φυσικα στις μαμαδες τους.

Η καθεμια ξερει τι ειναι καλυτερο για το παιδι της και κανεις μας δεν μπορει 100% να πει με σιγουρια, τι θα βοηθουσε ενα αλλο παιδι.

εγω παντοσ δεν το βλεπω ετσι .

κ δεν το εχω στον γραπτο κ δεν μπορω να σταθω επαξια απεναντη σου οποτε απλα λεω πωσ δεν συμφωνω με αυτο που λεσ ποιο πανω ;););)


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

αγοράκι ίσως/μάλλον ! μου φαίνεται περίεργο γιατί νόμιζα οτι εγώ με τον άνδρα μου μόνο κόρες θα κάνουμε χιιχι.. χαίρομαι και λίγο παραπάνω γιατί τον είδα και συγκινήθηκε. ήθελε να κάνουμε κάποια στιγμή και ένα αγόρι, οπότε μάλλον ξεμπερδεύω από το 2ο και βλέπουμε :D..


C5lUp3.pngMWF6p2.png
Link to comment
Share on other sites

αγοράκι ίσως/μάλλον ! μου φαίνεται περίεργο γιατί νόμιζα οτι εγώ με τον άνδρα μου μόνο κόρες θα κάνουμε χιιχι.. χαίρομαι και λίγο παραπάνω γιατί τον είδα και συγκινήθηκε. ήθελε να κάνουμε κάποια στιγμή και ένα αγόρι, οπότε μάλλον ξεμπερδεύω από το 2ο και βλέπουμε :D..

ουαουυυυυυυυυ καλοσ ηρθε σστο κλαμπ τον τσουτσουνιον κουκλα με το καλο με τοο καλο ποτε εχει πθτ ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για σενα το επιτευγμα(γιατι ειναι επιτευγμα για ενα 2χρονο ,3χρονο ,4χρονο να εχει την ευθυνη αυτη) μπορει να ειχε μονο οικονομικο κερδος.

ι.

α τωρατο ειδα επιτευμα η διακοπη πανασ ????????????/ καλε πολυ το μεγαλοποιητε χαλαρωστε λιγο ε οχι κ επιτευμα :rolleyes::rolleyes::rolleyes::tongue::tongue::tongue:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα ομως να μου πεις σε τι δε συμφωνεις ηλιανα.Στο οτι κερδισε το παιδι σου κατι απο αυτο ολο ή στο οτι ολοι δεν κοβουμε την πανα στα παιδια μας για οικονομικους λογους.

Σαν σαν!!!Συγχαρητηρια!!!Ωραιο το 1+1 τελεια!!Με το καλο!!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

χμμ για να κλεισω το θεμα πανας ...

ο Χρηστος τον εχει τον ελεγχο της κυστης μιας και λεει τωρα θα κανω τσισα ή τωρα θα κανω κακα και οταν τον ρωτησω θες να παμε στο γιογιο ή στην λεκανη μου λεει οχι μου αμεμει(αρεσει)η πανα μου ..Αλλα δεν τρελαινομαι απλα απογοητευομαι που ειναι ακαρπες οι προσπαθειες μας ..

Αλλα μας βλεπω μαζι την Ευα στα 4 να την κοβουμε χαχαχα!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

χμμ για να κλεισω το θεμα πανας ...

ο Χρηστος τον εχει τον ελεγχο της κυστης μιας και λεει τωρα θα κανω τσισα ή τωρα θα κανω κακα και οταν τον ρωτησω θες να παμε στο γιογιο ή στην λεκανη μου λεει οχι μου αμεμει(αρεσει)η πανα μου ..Αλλα δεν τρελαινομαι απλα απογοητευομαι που ειναι ακαρπες οι προσπαθειες μας ..

Αλλα μας βλεπω μαζι την Ευα στα 4 να την κοβουμε χαχαχα!!

και αφου του αρεση καλε α και εσυ με το ζορι να του την κοψεισ ααααααααααααααααααα ντερμεε εσυ ..........χαχαχαχ τζοα μου να στηλω τηνππεθερα μου να την κοψουν μαχαιρη τσουκνιδεσ εβαλε στην κουνιαδα μεσα στην πανα

μαχαιρη η πανα χαχαχαχ μπουαχ μπουαχχχχχχχχχχχχχχχχχχ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα ομως να μου πεις σε τι δε συμφωνεις ηλιανα.Στο οτι κερδισε το παιδι σου κατι απο αυτο ολο ή στο οτι ολοι δεν κοβουμε την πανα στα παιδια μας για οικονομικους λογους.

Σαν σαν!!!Συγχαρητηρια!!!Ωραιο το 1+1 τελεια!!Με το καλο!!!!

δεν απαντω δεν απαντω κ δεν συμφωνω χαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue::rolleyes::rolleyes::rolleyes::shock::shock::shock::arrow::arrow::eek::idea:

:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χμμ για να κλεισω το θεμα πανας ...

ο Χρηστος τον εχει τον ελεγχο της κυστης μιας και λεει τωρα θα κανω τσισα ή τωρα θα κανω κακα και οταν τον ρωτησω θες να παμε στο γιογιο ή στην λεκανη μου λεει οχι μου αμεμει(αρεσει)η πανα μου ..Αλλα δεν τρελαινομαι απλα απογοητευομαι που ειναι ακαρπες οι προσπαθειες μας ..

Αλλα μας βλεπω μαζι την Ευα στα 4 να την κοβουμε χαχαχα!!

Ιωάννα μπορεί να την κόψουν πρώτα τα μικρά μας οπότε να ζηλέψουν και τα μεγάλα και να την κόψουν νωρίτερα!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

sunsun συγχαριτήρια! Να είναι γερό και όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους!

Ηλιάνα τσουκνίδες ε? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...πολύ ωραία ιδέα! χαχαχαχαχαχαχα!!!!!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμ τα θελει και μενα ο απ'αυτός μου.... Μονο καμιά ιδέα ζητησα βασικά και όχι αναλυση.

Επειδη ειπατε για το αν το παρω εγω αποφαση, χμ για να ψαχνω και αλλες ιδεες μαλλον το εχω παρει αποφαση.

Η καθεμια ξερει τι ειναι καλυτερο για το παιδι της και κανεις μας δεν μπορει 100% να πει με σιγουρια, τι θα βοηθουσε ενα αλλο παιδι.

Κρατάω αυτο!

Σας ευχαριστω πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, σήμερα που δεν μπορώ εγώ να σας παρακολουθήσω, έχετε οργιάσει; Σουρλουλούδες :tongue::tongue::tongue::tongue:

Λοιπόν, θα αφήσω ασχολίαστο το θέμα πάνες γαιτί θεωρώ ότι η καθεμιά μας και το καθέ παιδάκι έχει και χρειάζεται άλλος τρόπος χειρισμού.......

Η Αλεξάνδρα μου έχει βρογχίτιδα και είμαι πολύ στεναχωρημένη. Θα χρειαστεί αντβίωση για 10 μέρες.....αυτό που δεν ήθελα να συμβεί δηλαδή.......:-(:sad::-(

Πετρούλα να πάρεις οικονομική συσκευασία πάνες γιατί θα τη χρειαστείς :tongue::tongue::tongue: Γράφεις δε όλα αυτά, για 10άρια, συγκινήσεις, ζωγραφιές και μου φαίνονται σαν μακρινό παρελθόν γιατί τα ζω πάνω από χρόνο. Καλή αρχή σας εύχομαι και να παέν όλα τέλεια στο Σταθμό.

Σανσαν συγχαρητήρια.....άντε και στα δικά μας.

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ δεν είπα σήμερα.......


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα τον εχει τον ελεγχο Ιωαννα ο Χρηστακος .Θεμα χρονου ειναι...

Ρε συ ηλιανα θα μας τρελανεις?Εσυ δεν ελεγες θελω να του την κοψω παση θυσια γιατι ειναι ενα προσωπικο στοιχημα κτλ κτλ?

Εγω δεν ημουν που σου ελεγα πιο χαλαρα κτλ κτλ....

Θα με βαλεις να ψαχνω.

Αααα θα μας τρελανεις κοπελια!!!!

Αρμα και η Ευα τωρα εχει πιο σημαντικα θεματα να ασχοληθει .Θα δεις μολις πορσαρμοστει με το μωρο πως θα το ''παιζει '' μεγαλη αδερφουλα και ολα θα γινουν.Ασχετο ολα τα κοριτσακια εντωμεταξυ που βλεπω μικρες μαμαδες το παιζουν στα δευτερα!!Ειναι τοσοοοοοοοοοο χαριτωμενα!!!!!Αντε κοντευει η ωρα ετσι?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιοβαννα βροχιτιδα ε?Πω πω ..ενταξει ομως δεν ειναι να τρελενεσαι κιολας, θα της περασει με τα φαρμακα.Σχολειο πρεπει να τη στελνεις ή οχι?

Βηχει ακομα?Εχει πυρετο?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...