Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κωνκων μην περιμενεις να σου ζηταει εκεινος να καθησει στο γιογιο..Δεν θα το κανει ποτε (τωρα στην αρχη)

Αν τον ρωτας θα σου λέει "οχι, δεν θελω!"

Θα τον βαζεις μονη σου με ηρεμο τροπο και καπως να τον ξεγελας πχ ελα ελα να κατσουμε να σου πω τι εκανε η γιαγια καιξεκινας μια ιστορια που θατον κανει να ξεχαστει και να χαλαρωσει

Θα τον βαζεις οποτε θεωρεις εσυ οτι εχει να κανει τσισα ή κακα..δλδ ενα τεταρτακι μετα το γαλα του ή το νερο και το ιδιο μετα το φαγητο

Κοινως στην αρχη θε ειστε γυρω απο το γιογιο για να τον προλαβαινεις

σωστα πετρουλα μου εγω τον ειχα γυμνουλι με ενα ευκολο παντελονι να ανεβοκατεβαζουμε γρυγορα τισ προτεσ μερεσ τον καθιζα κ καθομουν κ εγω κατω τον κρατουσα να κανει τσισακια του ελγα πωσ μεσα εχει πολλα κ πωσ θα ηθελα να τα δω την πρωτη φορα που εκανε καναμε το χορο του γιογιου κ για μεγαλο διαστημα χορευαμε γυρο απο το γιογιο την δε πρωτη φορα που εχεσε ????????? αχου σασ το εχω ξανα πει ? θα το ξανα πω πηγενοφερναμε την κ@ρ@δ@ σε ολο το σπιτι για κανενα τεταρτο κ καπου εκει ο νικοσ λεει ρε μαναρακι σιγα πωσ κανεισ εστι λεσ κ πηρε πτυχιο απο πανεπιστιμιο :tongue::tongue::tongue: αντρεσ τι να πεισ τεσ πα

:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Πολύ γρηγορα Ηλιανα μου!!Σε ολα ειναι να γίνει η αρχη, μετα ειναι ολα πιο ευκολα..!!!!Ο δικος σου απο το βλέμμα του δειχνει οτι ξερει πολλά και θα τα πει μαζεμενα..εχει το βαρυ, το μαγκικο το στυλ!!

μωρε ποιοσ εχει το βαρυ το μουγκικο ?????????????:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

το δε λεω πολλα .??????????/ αχαχχαχαχ :cool::cool::cool::cool:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

.Να, εσυ λες απο οσα εχεις δει οτι πιστευεις οτι μεγαλυτερος θα το επαιρνει καλυτερα εγω παλι με βαση τις δικες μου εμπειριες και το χαραχτηρα του δικου μου παιδιου θεωρω οτι τωρα ουτε να τον καθησω δε θα καταφερνα εδω το βραχιολακι δεν μπορω να του βγαλω....χαχα!

Ολα σχετικα ειναι (αυτο κολαει παντου).χαχα!

Συμφωνω!!Κι ο δικος μου ειναι πολύ αντιδραστικος και δεν ξεγελιεται κι ευκολα τωρα, ενω πριν ενα χρονο του το εφερα οπως ηθελα εγω..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω!!Κι ο δικος μου ειναι πολύ αντιδραστικος και δεν ξεγελιεται κι ευκολα τωρα, ενω πριν ενα χρονο του το εφερα οπως ηθελα εγω..

σαυτο ναι νομιζω πωσ μικρατα κουμανταρησ καλητερα πετρουλα μολισ καθισουν τα δευτεραθα ξεκινησουμε τι λεσ ? εγω λεω για καλοκαιρακι προσ το αυγουστο οστε την ανοιξη του 2012 να εχουμε ξεμπερδεψη κ με αυτουσ ;););)


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνω!!Κι ο δικος μου ειναι πολύ αντιδραστικος και δεν ξεγελιεται κι ευκολα τωρα, ενω πριν ενα χρονο του το εφερα οπως ηθελα εγω..

Εμένα πάντως και πέρυσι το ίδιο αρνητική ήταν. Ξεκίνησε με άρνηση και έτσι και συνέχισε...ούτε τώρα, ούτε τότε μπορούσα να την ξεγελάσω.

Τώρα ακόμα και να κατεβάσει το παντελόνι και να κάτσει πάνω από 20 δευτερόλεπτα μετρημένα δεν κάθεται ό,τι και να της κάνουμε.:?


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Α αρμα με το αεροπαλανο.

Ερχεται και αρχιζω να τραγουδαω....με κοιταζει...δε λεει τιποτα.

Λεω δε μπορρει πρεπει να εντυπωσιασω τι στο καλο δε μπορω να εντυπωσιασω ενα 3χρονο?...αχαχα.

Το ξαναλεω λοιπον και κατι προσθεσα στο τελος..αντι για ακουμπα στη γη του λεω ''ξανα κατω στη γη''.

Γελαει και μου λεει λαθος το λες....

Φτου γμτ παλι δεν εντυπωσιασα....

Αντε παλι αυτη τη φορα με το χορευτικο....ε εσκασε στα γελια...

οχι εεεεετσι μαμα ,εετσι.....

εφερε κιθαρα και με εβαλε να το κανω 100 φορες....τα φτυσα η γυναικα !Και δεν εντυπωσιασα και με επιασε λουμπαγκο!!!!χαχαχαχαχα!!!!

Ετσι Πετρουλα...ετσι και εμεις.Εμεις παντως περασαμε πολυ ωραια κατα την εκπαιδευση.Ανυπομονω σε επομενο παιδι να αρχισω και νωριτερα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πετρούλα τι καλά που ο Αναστάσης πήγε τόσο καλά!!! Άντε σου στέλνω ένα κουτί πάμπερς!χαχαχα!

Ναι ρε Μαρια, κανε μου τη χαρη..εκει στην Αθηνα θα εχετε σιγουρα no 10!!Αμαν με αυτα τα s/m της επαρχιας!!!!!!!!!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα πάντως και πέρυσι το ίδιο αρνητική ήταν. Ξεκίνησε με άρνηση και έτσι και συνέχισε...ούτε τώρα, ούτε τότε μπορούσα να την ξεγελάσω.

Τώρα ακόμα και να κατεβάσει το παντελόνι και να κάτσει πάνω από 20 δευτερόλεπτα μετρημένα δεν κάθεται ό,τι και να της κάνουμε.:?

χαλαρωσε καλο μου ε και ειδεσ πολουσ με πανα στον δρομο ? δηλ αυταπου κοβουν την πανα ειναι ποιο εξυπνα τι ? μονο οικονομια κανεισ τιποτα παραπανω πιστεψεμε δεν ειναι και κανενα επιτευμα το κοψιμο πανασ

:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Μαρια, κανε μου τη χαρη..εκει στην Αθηνα θα εχετε σιγουρα no 10!!Αμαν με αυτα τα s/m της επαρχιας!!!!!!!!!!!

πετρουλα μασ εμειναν λιγεσ απο την γιαγια που σηχωρεθικε να στησ στηλω χαχαχαχχαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue::tongue:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

ναι καλε πριν χρονισουν λεω εσυ τι λεσ ?

Ααααα εγω δεν θελω να μπω στο Γκινες...μπες εσυ!!!χαχα

Μαρια νομιζω πως με την Ευα συμβαινει αυτο που λές..ίσως θυμαται οτι χτυπησε κ αρνειται να το ξαναπροσπαθησει, οχι όμως οτι θα της μεινει ψυχολογικο, σε καμια περιπτωση!!Εγω λέω ασε να περασει τωρα κανενα διμηνο μιας και ερχεται και ο μπεμπης και απο Ιουλιο Αυγουστο το πιανεις..ετσι κι αλλιως μεχρι Οκτωβρη που θα πάει με το καλό σχολειο ειναι αλλοι 6 μηνες, εχετε ολο το χρονο μπροστα σας!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

πετρουλα μασ εμειναν λιγεσ απο την γιαγια που σηχωρεθικε να στησ στηλω χαχαχαχχαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue::tongue:

Αντε ρε τρελο!!!!!!!!!!Κρατα τες γιατι σε λίγο κι εσυ με αυτα που θα ακους απο τα πιτσιρικια δεν θα κρατιεσαι...χαχαχαχα

Σας αφηνω κοριτσαρες, φιλια!!!

Σούλα καλα αποτελεσματα!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ααααα εγω δεν θελω να μπω στο Γκινες...μπες εσυ!!!χαχα

!

ναι καλέ να νιώσω καλύτερη μανά από εσένα……….. να σκασεις:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

θα με βάλουν στο γκινεσ ..!!!!!

σαν την μάνα με την μεγαλύτερη ,μ@λ@κΙ$ στον εγκέφαλο

που έκοψε την πάνα κ νόμισε πως κάτι έκανε :arrow::arrow::arrow::arrow:μπουαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ αχχαχαχα

αυτό στο γκινεσ δεν το συμπεριλάβανε.....................αχου τουσ ξεφηγε

αυτό το ρεκορ της χαζής-κουκουβαγιας μάνας ????????????:confused::confused::confused:

από το νέο τεύχος θα εχει κ φωτογραφία χαχαχαπετρουλα ;););)


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...