Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

κωνκων μου πολυ χαρηκα με τον μικρο σου αφου ειναι απυρετος τοσες ωρες παει τελειωσε!!!

πικουλινακι εχουμε κανενα νεο;

φωτεινη και οι χηρες εχουν ψυχη χαχαχαχα :D:D:D:D:D:D

ο αντρας θα αργησει να ερθει οποτε θα χτυπησω την καρμποναρα βλεποντας grey's anatomy το 9 επεισοδιο :D


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

φουσκωνει ανεξελκτα Ιωαννα μου!!!!!

ναι Ευα 11/6 το 2008 ομως χαχα[/quote

Εχουμε μια μερα διαφορά..... εμεις είμαστε 10/6/08 σας περναμε καλέ μια ολόκληρη μέρα!!!!!!:P:p:p

χαχαχα μας ριχνεται ποσες ωρες εμεις γεννηθηκαμε στης 14:00 νταν!!!!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.greekmasa.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=3333&Itemid=49

μπορεις να μην το κανεις σε ρολακι αν βαριεσαι αλλα να κανεις οπωσδηποτε αυτη τη σαλτσα

επισης

http://www.greekmasa.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=916&Itemid=49

δεν ειναι δικο μου αλλα ειναι πολυ καλο

επισης

μπορεις να κανεις τη συνταγη που εχω δωσει για κοτοπουλο με πιπερια και φετα αν θες πες να στη ριξω ή το χρωματιστο κοτοπουλακι που ειναι πανευκολο αλλά με ψαρονεφρι μμμμιαμ


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βατραχινα το δευτερο ψαρονεφρι της ζωης το εχω κανει με πολυ μεγαλη επιτυχια δεν εμεινα κομματι , η λιαστη ντοματα παει απαιχτα με το χαλουμι και η σαλτσα μουσταρδας πολυ απλη αλλα ιδιατερα ευγευστη ..

http://www.greekmasa.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=3333&Itemid=49

και αυτο επισης πολυ ευκολο και καλο ..

της Μαργαριτας δεν το συζητω εγγυηση


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου μόλις τελείωσα τις πολλές δουλειες στο γραφειο επιτελους

Αμαν με τα φαγητά σας ξελιγώθηκα και σπίτι δεν εχω φαγητο γιατι χθες δεν προλαβα να μαγειρεψω.

Εχω κατι φασολια και λιγο κοτοπουλο με πατατες που μαλλον θα φαει ο καλος μου.

Τελως παντων τι να σας κανω??

Ντινα μου ευτυχώς ο μικρός που είναι καλύτερα.

Αχ θελω να παω σπιτι να ξεκουραστω γιατι το κεφαλι μου ειναι χαλια αλλα δεν το βλεπω η μικρή με "μυρίζεται " και ξυπναει μόλις γυρισω

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια να 'μαι κι εγώ! Καλύτερα νομίζω πως είμαστε κι εμείς, τον μικρό τον έστειλα σχολείο και μέχρι τις 12 που μίλησα μαζί τους μου είπαν ότι ήταν απύρετος, είχε όρεξη και έπαιζε! Σε λιγότερο από μία ωρίτσα θα είναι σπίτι για να δουμε! Έχω αρχίσει κι εγώ να παίρνω τα πάνω μου, επιτέλους ψιλομάζεψα το σπίτι, σιδέρωσα και κάμποσο και μιας και σήμερα έχουμε φαγητάκι (γιουβαρλάκια με κόκκινη σάλτσα μιάμ, μιάμ) έβγαλα μπριζόλες να ξεπαγώνουν για αύτιο και θα τις κάνω με τη συνταγή σου Ρίτα!

Χαίρομαι πολύ που και τα υπόλοιπα αρρωστούλικα αρχίζουν να παίρνουν τα πάνω τους, άντε να συνέλθουμε όλοι σιγά-σιγά!

Πικουλινάκια μη στεναχωριέσαι κοριτσάκι! Στην ηλικία που είναι ο Παναγιωτάκης δεν είναι και τόσο ανησυχητικό νομίζω, απλά θα προσέξεις τι άλλαξε στη διατροφή του τις τελευταίες μέρες και θα αφήσεις να περάσει ένα μεγάλο διάστημα μέχρι να το ξαναφάτε! Τελικά γάλα πίνετε το κανονικό πια?

Αρμάκι, πώς θα μεγαλώσει καλέ η Ευούλα χωρίς τα παράσημά της?Εμένα πια δε μου κάνει εντύπωση! Μονίμως είναι κουτουλημένος! Την Παρασκευή δε μου ήρθε με μια δαγκωματικά τεράστια στο χέρι, συγχίστηκα λίγο εκείνη την ώρα, αλλά είναι κι αυτά στο πρόγραμμα, ειδικά τα αγοράκια μεγαλώνοντας ζωή να έχουν θα μας παιδέψουν πολύ με αυτά!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι και εγώ για ένα σύντομο chat πριν πάω σπίτι να δω τον ζουζουνάκο μου.

Βρε ρίτα μου μη τα κάνεις αυτά και είμαι και στη δουλειά και είμαι με μισό πακέτο κριτσίνια όλη μέρα.

τέλεια πάντως φαίνεται η συνταγή με το ψαρονέφρι σου.

άσχετο αλλά θα μπορώ να δώσω και του Αναστασούλη να φάει από το ίδιο ή δεν ενδείκνυται λόγω κρασιού.

Νατασούλα μπράβο , μακάρι να μην ξανακάνει πυρετό ο μικρούλης.

Ο μικρούλης σου αμυγδαλίτιδα έχει ; πως το πρότεινε το strep test ο γιατρός ; ρωτάω γιατί και εμάς τα ίδια έχει αλλά δεν μας έβαλε να κάνουμε το τεστ. Βέβαια πυρετό δεν μου έχει κάνει καθόλου, ούτε και βήχα.

φιλάκια , καλό απόγευμα σε όλες.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπό χθες που καναμε την εξεταση και βγηκε ασθενως θετική μου ειπε η παιδιατρος οτι οταν τρωμε κρεας και πολυ περισσοτερο κοκκινο μπορει να περασει αιμοσφαιρινη από το κρεας στον οργανισμό μας και να βγει στα κακα. Εγω εννοειται πως δε το πολυπιστεψα. Σημερα που καναμε νεα εξεταση βγηκε αρνητική. Εγω εννοειται πως δεν εχω ησυχασει ακομα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...