Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγω στο Αλεξανδρα.

Stone μωρε δικιο εχεις αλλα εγω προσπαθω να απογευγω τις φιλονικιες με την πεθερα μου .Οχι τιποτα αλλο απλα για να μην χαλαω την ηρεμη ατμοσφαιρα στο σπιτι μου..Βεβαια μερικες φορες σε φτανουν στο αμην οποτε δεν αντεχεις και την πετας την σποντουλα σου!!

Joa μου να σου πω την αλήθεια καταλαβαίνω απόλυτα την Stone γιατί έχω περάσει από άπειρες τέτοιες καταστάσεις και είναι φορές που πραγματικά δεν μπορείς να συγκρατηθείς!!!!!! Θέλουν πάντα να κάνουν το δικό τους άσχετα αν αυτό ενοχλεί σε κάτι το παιδί σου!!!!!!!:mad::mad::mad:


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα η μανα μου χθες μου εκανε το εξης και με εφερε στο αμην ...

Ο Χρηστος ταλαιπωρειται με τρελο βηχα οπως ξερετε και χθες τον κρατησα σπιτι και το πρωι δεν του εκανε τις μασκες του γιατι πιστευει οτι αυτη δεν ειναι σωστη θεραπεια και εγω δεν του το δινω και οτι το παιδι πρεπει να παρει σιροπι....

με ακουσε ολη η εταιρεια , ολα τα Βριλλησια μην σου πω και το πικουλινακι με τα πικουλινομωρα!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οταν προκειται για το παιδι ειδικα αν τιθεται θεμα να μου αρρωστησει εγω προσωπικα δεν κρατιεμαι..οποιος και να ειναι..αν ηταν να μου αρρωσταινει το εστελνα και σχολειο να μην πηζω και εγω εδω μεσα

Προεχει το παιδι τελος..

Και δε σας λεω για την ταλαιπωρια που περναμε εμεις αν αρρωστησουν που και αυτο ειναι αφορητο αλλα για τα ιδια τα παιδια που δε χρωστανε τιποτα.Εμεις οφειλουμε να τα προφυλαξουμε.

Μια χαρα τα ειπες stone εγω ετσι τα πηρα τις προαλλες που μου ηρθαν ολοι σπιτι μετα απο νοσοκομειο και γενικα προτιμω να με λενε παραξενη παρα μετα να μου κανουν τους λυπημενους ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΦΥΣΙΚΑ και να αναρωτιουνται που αρρωστησε το παιδι..

Φουρνιζω το παστιτσιο και ξαναρχομαι χαχα

Επεξεργάστηκαν by ριτα79

AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Stone μωρε δικιο εχεις αλλα εγω προσπαθω να απογευγω τις φιλονικιες με την πεθερα μου .Οχι τιποτα αλλο απλα για να μην χαλαω την ηρεμη ατμοσφαιρα στο σπιτι μου..Βεβαια μερικες φορες σε φτανουν στο αμην οποτε δεν αντεχεις και την πετας την σποντουλα σου!!

Ιωάννα εχεις απόλυτο δικιο και εγώ συγκρατούμαι πάρα πολλές φορες για να αποφυγω τα χειρότερα..Η αλήθεια είναι οτι σε γενικες γραμμες είμαι παρα πολύ ευχαριστημένη και νοιώθω υποχρέωση απέναντι της, αλλά επειδή ξερω την αδυναμία που εχει στις ανιψιες της και πως την τουμπάρουν δεν μπορούσα να μη μιλήσω και να της τονίσω οτι οταν κάποιος είναι αρρωστος αποφευγουμε να τον φερνουμε σε επαφή με μωρα και πολύ περισσότερο οταν εχουμε και την ευθυνη των μωρών..Είδες πως μου το είπε "που το αρρωστήσατε;;" ήταν στο κοσμο της, οπότε της το είπα για να εχει το νου της..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φουρνιζω το παστιτσιο και ξαναρχομαι χαχα

ρε ριτα ελεος στειλε ενα κομματι!!!!!!!

ενταξει κι εμεις εχουμε καλο φαγητο καρμοναρα μμμμ.......

και ο μικρος κοτοπουλο κοκκινιστο με πατατουλες!!!

stone μου καλα εκανες αν ειναι δυνατον και τις περισσοτερες φορες κολλαμε οταν ο αλλος ειναι στη ιαση ωρες ωρες τι να πω δεν τους κοβει!!!!

joa καλα εκανες και φωναξες το καλο ειναι οτι με τις μαμαδες μας μπορουμε να πουμε και μια κουβεντα παραπανω!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Κοριτσια, επιτελους βλεπουμε βελτιωση! Δεν ειχαμε χθες αλλο επεισοδιο λαρυγγιτιδας ολη τη νυχτα. Βασικα, μια φορα ξυπνησε, εβηξε καπως περιεργα, κατατρομαξα, αλλα ο σκατουλης μου ξανακοιμηθηκε αμεσως μεχρι το πρωι! Ειναι απυρετος και αρχιζει να ξαναβρισκει τα κεφια του!

Παω να παρω κατι να φαω γιατι λυσαω και θα επανελθω για να σας διαβασω!

Ρε κοριτσια λυστε μου μια απορια. Μου λεει οτι το PM Box μου ειναι γεματο, ενω το εχω αδειασει τελειως (ενα πμ εχω φυλαξει μονο). Γιατι??? Καμια ιδεα???


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


AXXX,,,πρόλαβα και σας διάβασα βιαστικά βιαστικά

,,,,και καθώς κάθομαι στην καρέκλα και κοιτάζω έξω από το παράθυρο, βλέπω μια τσαχπίνα γειτόνισσα 60 αρά πρόσφατα χήρα 3 χρόνια καμαρωτή καμαρωτή και ντυμένη στην τρίχα, φαίνετε πάει να συναντήσει :?::?::?::?::wink::wink::wink:

Έκανα και το κουτσομπολιό μου ,,,,κορίτσια δεν είμαι κουτσομπόλα απλός όλοι η γειτονιά το ξέρει :):)

Λοιπόν στα δικά μας, άρμα κακιά στιγμή ήταν κούκλα μου, σας καταλαβαίνω όλες σας με τα μωράκια είναι πολύ δύσκολη ηλικία και επικίνδυνη, εγώ ένταξη θα την πάρει η Βίκυ σπίτι και μετά θα κάνω της δουλείες μου αλλά εσείς τα έχετε όλα στο κεφάλι σας.

Stone όπως είπες κορίτσι μου στις παλιές μου συνήθειες

Lazarenia τα Χριστούγεννα είναι η αγαπημένη μου περίοδο καθώς και για πάρα πολλούς, αφού έχω 2 εβδομάδες περίπου που στόλισα και δεν χορταίνω να τα βλέπω

άσε που το δέντρο τοίχου είναι πολύ πρακτικό τελικά. Περνά ο καιρός και πρώτα Ο Θεός θα έρθουν και τα Χριστούγεννα και μαζί με της γιορτές θα ξαναθυμηθούμε την περιπέτεια της Φωτεινούλας, ένα κακό όνειρο ήταν που τελικά όλα πήγαν καλά και τώρα χαμογελά και πάλι.

Eυη εχω σκοπο να περασω αυτες της μερες απο εκει και θα ερθω να σε δω

Κορίτσια η Βίκυ έχει πολύ δουλεία στο γραφείο δεν προλαβαίνει είναι στο τρέξιμο

Link to comment
Share on other sites

καλως την βατραχίνα μας ..ναι αυτο ειναι καλο με τις μαμαδες μας , τα χωνεις ανετα..

Πως παει η εγκυμονουσα μας ??φουσκωνει η κοιλιτσα ??

φουσκωνει ανεξελκτα Ιωαννα μου!!!!!

Vatraxaki μου το αγοράκι σου τι ημερομηνία το γέννησες???? 11/6/2009????

ναι Ευα 11/6 το 2008 ομως χαχα


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Ο μικρός είναι καλύτερα. Απο χθες το βράδυ δεν ξαναέκανε πυρετό, ελπίζω να του περάσει σιγά σιγα. Απο κέφια άλλο πράγμα! Όλη μέρα παίζουμε. Μόνο που δεν τρώει ακόμα.

Και αφού λέτε για φαγητά, σήμερα έφτιαξα κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο, σπανακόρυζο με λίγο κοτοπουλάκι και κριθαράκι με κοτοπουλάκι. Πολύ κοτοπουλο έπεσε.... να έχουμε και για αυριο που δουλευω. Ελπίζω να φάει ο μικρός κάτι.

Πάντως άσχετα με την ίωση είναι πολύ ζωηρός. Με το που έπεφτε ο πυρετός αυτός ντουρασελ, σαν να μη συμβαίνει τίποτα.

arma μου καλά είναι η Ευούλα? Για να σε καθυσηχάσω ο Κωνσταντίνος χτυπάει κάθε μέρα. Τρέχει και κοιτάει πίσω αν τον κυνηγάω και δεν βλέπει τα εμπόδια και κουτουλάει συνέχεια.

Joa μου καλά έκανες και τα έχωσες:mad:, τί να πω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...