Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Με το δεξι οριστε να πιουμε εναν καφε εμεις που τριανταρισαμε πια και ξεφυγαμε και λιγο προς τα πανω!!!με τα παιδια τις αντοχες τα θελω μας που αυξανονται και το μυαλο στο μελλον!!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλε....τι σημασια εχει ποσο ειμαστε....σημασια εχει ποσο δειχνουμε!!!ε....ποσο νιωθουμε ηθελα να πω!χαχαχαχαχαχαχαχα!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μπω και εγω που ειμαι στην βαση επανω???????

30 ακριβως και δεν ξερω αλλα αν το εχει η δεκαετια χαθηκα

πολλες ανησυχιες και σκεψεις βρε παιδακι μου,ασε να μην πω για τις αντοχες.................

Καμη μας μερα και καλο μηνα να εχουμε κοριτσια με υγεια πανω απ¨ολα!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα κοριτσια και καλο φθινωπορο!!!!

οσες εχετε μωρακια στην κοιλιτσα ..με το καλο...να τα εχετε στην αγκαλια σας .....

να χαιρεστε τα παιδακια σας και καλη αρχη με τα σχολεια.....!!!!

να γνωριστουμε;;;;

ειμαι απο πατρα και εχω τρια αντρακια 11...9...4[παρα2 μηνες].....και θα ηθελα πολυ ενα τεταρτο αλλα ετσι πως εξελισεται η ζωη...δε το βλεπω..κλαψ!!!!!!

ειμαι 13 χρονια παντρεμενη και ειμαστε μαζι με τον αντρουλη μου 17 χρονια......!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Με το δεξί μπαίνω κι εγώ!

Καλωσόρισα!!!

Κουφετάκι, μόνο εμείς οι δύο είμαστε άνω των 30?:confused::confused::confused::D:D:D

καλε τι λες που μονο εμεις ημαστε χαχαχααχαχαχα

κοριτσακια καλησπερα....να μπω και εγω στη παρεα σας;;;;

ειμαι πολυ πιο παραπανω απο 30 βεβαια......36...με παιρνει η'...καιγομαι;;;;:D:D:D

εγω 37 εσυ καιγεσε εγω τσουρουφλιζομαι αφου ειπαμε 30 και κατι ντε!

31 ειμαι!με παιζετε?

σε παιζουμε σε παιζουμε!!

εμ, κουφετάκι δεν ξέρω τι είχες στο μυαλό σου αλλά εγώ σε δύο εβδομάδες γίνομαι και επίσημα 35! Να μπω ή όχι?

ελα στην παρεα μας ελενιιιι λα λα λα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...