Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!

Ας πιω ενα ηρεμο καφεδακι πριν ξυπνησουν τα ταλιμπανακια μου και να ριχτω στην μαχη της αναζητησεις διαθεσιμου νηπιαγωγειου για να γραφτει ο γιος μου στα προνηπια.......

Απο χθες που του ειπα οτι μαλλον δεν θα παει επειδη δεν εχει κενες θεσεις εχει κατι μουτρακια............................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελένη, αν υποψιαστώ ότι ΚΑΙ εδώ θα μιλάμε μόνες μας......θα πεθάνω....

χαχαχαχαχα, τουλάχιστον δεν θα στέλνουμε μέιλς στους εαυτούς μας!!! χαχαχαχαχα

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!

Ας πιω ενα ηρεμο καφεδακι πριν ξυπνησουν τα ταλιμπανακια μου και να ριχτω στην μαχη της αναζητησεις διαθεσιμου νηπιαγωγειου για να γραφτει ο γιος μου στα προνηπια.......

Απο χθες που του ειπα οτι μαλλον δεν θα παει επειδη δεν εχει κενες θεσεις εχει κατι μουτρακια............................

Ωχ! Να σου πω την αλήθεια, εγώ προτίμησα τον παιδικό για αυτόν ακριβώς τον λόγο, μου είπαν στο νηπιαγωγείο ότι θα πάρουν προνήπια με κλήρωση αναλόγως τις κενές θέσεις! Τώρα τι μπορείς να κάνεις? Θέλει ο μικρός να πάει έτσι? Η δική μου κλαίει κι οδύρεται ότι "δεν πρόκειται να πάω σχολείο" και Δευτέρα ξεκινάμε!

Καλή επιτυχία στην αναζήτηση!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Να σου πω την αλήθεια, εγώ προτίμησα τον παιδικό για αυτόν ακριβώς τον λόγο, μου είπαν στο νηπιαγωγείο ότι θα πάρουν προνήπια με κλήρωση αναλόγως τις κενές θέσεις! Τώρα τι μπορείς να κάνεις? Θέλει ο μικρός να πάει έτσι? Η δική μου κλαίει κι οδύρεται ότι "δεν πρόκειται να πάω σχολείο" και Δευτέρα ξεκινάμε!

Καλή επιτυχία στην αναζήτηση!

Καλημερα!!!!!!!!

Ο μικρος θελει σαν τρελλος να παει σχολειο και μαλιστα οταν του ανεφερα οτι μπορει να μην ειναι στην κληρωσει κατσουφιασε το μουτρακι του.

Ευτυχως χθες καταφερα να τον γραψω και στο αλλο νηπιαγωγειο της περιοχης μου και μου ειπαν ενα 90% θα τον παρουν αλλα για σιγουρια θα μηλησουμε απο εβδομαδα.

Για παιδικο δεν θελω γιατι πρωτων εχουν κανει τμηματα με 30 παιδια το καθενα τμημα με δυο δασκαλες αλλα η δευτερη θα βοηθαει περισσοτερο την ωρα του φαγητου και της τουαλετας ,οποτε καταλαβαινεις τι κατασταση θα επικρατη εκει μεσα και τι προγραμμα θα βγαινει και δευτερων χρειαζετε γυρω στα 120 ευρω τον μηνα ποσο που ειναι υπολογισημο πλεον μιας και οι ωρες που θα λειπω εγω τα πρωινα θα ειναι λιγες και ευτυχως εχω βοηθεια και απο την μητερα μου.

Η δικη σου εχει την κλασικη αντιδραση του παιδιου για την αγνωστη σχολικη κοινοτητα.Αν ξεκινησετε θα της αρεσει και θα προσαρμοστη.

Ο δικος μου εχει εξικοιωθει με ολο αυτο αφου πηγαινουμε και περνουμε την μεγαλτερη κορη μου απ το σχολειο και βλεπει τι γινετε και πως περνανε και επιτελους θα νοιωθει και αυτος μεγαλος αφου θα παει σχολειο σαν την αδελφη του:D:D

Καλη αρχη ευχομαι !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να μεινεις η καλυτερη παρεα θα ημαστε κατσε λιγο να μπουμε ολες σε ενα ρυθμο σχολεια κτλ και να σφυξουν τα κρυα να δεις τι ωραια που θα ναι.ρε κοριτσια τον χειμωνα κρασακι τσιγαρακι και λαπτοπ στο μπαλκονι....την απαγορευση στο μπαλκονι για το τσιγαρο την ακουσατε?το λεγαν σημερα στην δουλεια..μπορει λεει να με καρφωσει ο απεναντι,θα τρελαθουμε παντελος δηλ.?κλ αν ισχυει κατι τετοιο και με καρφωσει ο απεναντι θα του βαλω φωτια το αμαξι...με το τσιγαρο μου χαχαχαχαα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωχ αν γινει κατι τετοιο καηκαμε..................

Ευτυχως εγω δεν καπνιζω αλλα οταν εχω κοσμο και καθονται εξω και καπνιζουν βγαινει η απο πανω μου και λεει ¨με ρεγουλαρε παιδια το καπνισμα ολος ο καπνος πανω ερχετε¨:shock::shock::shock::shock::shock:

Καλημερα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

χτες ηρθε η απο τον τριτο οροφο και διαγωνιος να πληρωσει τα κοινοχρ.(τα παραδιδω αυτο τον μηνα γιεεε!)και πριν λιγες μερες ειχαμε παρτυ για τον γιο μου τον μεγαλο πολλα παιδια και καπνιζαν εξω αυτο μου ειπε ακριβως ηταν η κορη της εξω και ερχοταν μια καπναα κι εγω μλκς εμεινα να την κοιταω αλλα δυο τρελες σε αυτο κοσμο με την ιδια τρελα δεν νομιζω να υπαρχει οποτε συμπερασμα ο καπνος παει ψηηηλαααα.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ε καλα τωρα και εγω τις απαντησα τι να κανουμε ο καπνος παει ψηλα και τα ψιχουλα και οτι αλλη μακακια τιναζεις παει χαμηλα............

εμεινε και με κοιτουσε με ενα ηληθιο χαμογελο,σιγα μην μου την πει κιολλας .........

Link to comment
Share on other sites

Να΄μαι κι εγω,επιτελους........α βρε κουφετο μου γλυκο τι θεμα ανοιξες παλι,ζωγραφισεςςςςςςςςςςς.Εγω εκλεισα τα 35 το Μαη,οποτε ειπα να join the club.

Τωρα οσον αφορα το τσιγαρο,για εσας τις καπνιστριες καταλαβαινω πως ειναι λιγο φρικη το ολο θεμα,αλλα βρε κοριτσια πιστεψτε με για μενα που δεν καπνιζω,ειναι λιγο ανακουφιση.Τα 2 τελευταια χρονια,ολα τα παρτυ του σχολειου γινονται σε χωρους που απαγορευεται το καπνισμα και πιστεψτε με η διαφορα ειναι αισθητη.

Οχι ομως να σας το κοψουν και στο μπαλκονι,ελεοςςςςςςς.

Και για να συστηθω,σε οσες δεν εχουμε γνωριστει,οπως ειπα ειμαι 35,εχω το κοριτσακι μου που θα κλεισει τα 10 το Γεναρη,και μετα απο μια αναγκαστικη διακοπη κυησης,μια παλλινδρομη και μια ψυχολογια στα πατωματα,ουτε που θυμαμαι πια ποσο καιρο προπαθω για την αποκτηση του 2ου παιδιου.

Πλεον ειμαι ομως στη φαση του οτι γινει,κουραστηκα να ψαχνω γονιμες,να πηγαινω για ωορρηξιες,να μετραω θερμοκρασιες και να αγχωνομαι καθεεε μηνα,ειπα στον εαυτο μου οτι γινει,ισως να μην ειναι γραφτο,θα δειξει.......

Θα ζω την καθε μου στιγμη και θα προσπαθω να την απολαμβανω,χωρις να ειναι μονος σκοπος της ζωης μου το 2ο παιδακι,ας απολαυσω αυτο που εχω,κι απο εκει και περα οτι γινει.

Καλο Σαββατοβραδο σε ολες καλα να περασετε.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ωραια μερα η κυριακη αν και μου προκαλει μια μελανχολια και δεν ξερω γιατι.

Να περασατε ομορφα με τις οικογενειες σας οτι και να κανετε !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα και απο μεναααααα!λιγους μηνες πριν τα πρωτα αντααααααααααααααααα!!!!τι μου κανετε?????


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια .....

ελπιζω ολες να ειχατε ενα καλο σβκ....

εμεις ειχαμε το παρτυ μας και λυσσαξαμε...χαμος εγινε λιγο αλλα τα παιδια μου το ευχαριστηθηκαν......και αυτο εχει σημασια για μενα.....

απο αυριο ξεκιναμε τα μαθηματα μας...κλαψ!....

πως περασε ετσι το καλοκαιρι!!!!

και το μικρο μου παει προνηπιο φετος ...και δε το πιστευω...πως μεγαλωνουν τα ζουζουνια;;;......!!!!!

αχ!!χαζευα φωτος που ηταν μωρακια..

μερικες φορες δε μπορω να πιστεψω οτι τα βλεπω αντρακια πλεον......

σας ζαλισα ε;;;

με πιασαν οι ευαισθησιες μου ...να'στε καλα ...καληνυχτα!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και καλη εβδομαδα!!!!!!!!!!!!

Εν αναμονη να με ειδοποιησουν για το αν θα παρουν τον γιο μου στα προνηπια και το στομαχι ειναι κομπος....................

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να γεννησω φυσιολογικα ρε κοριτσια...ο γιατρος μου ειπε την προηγουμενη εβδομαδα οτι το μωρο μου ειναι μεγαλο και εχει και μεγαλο κεφαλακι...θα βγει πανω απο 3700 ειναι η εκτιμηση του.ολα καλα βεβαια,αλλα μου ειπε οτι υπαρχει περιπτωση να κανουμε καισαρικη...με χαλασε αυτο για να πω την αληθεια.εχουν παει ολα πολυ καλα ως τωρα,εχω μια ευκολη εγκυμοσυνη,χωρις προβληματα.λετε να χρειαστει καισαρικη λογω μεγεθους του μωρου?ααα και να προσθεσω...εχει παρει θεση το μωρο εδω και 3 εβδομαδες.


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites

Βικυ μου να το χαιρεσαι το αντρακι σου και να εισαι παντα γερη και να τα καμαρωνεις και να τα βλεπεις να μεγαλωνουν.

Βασω μου ηρθε η ωρα,καλα σαν χθες μου φαινεται η μερα της ανακοινωσης της εγκυμοσυνης σου.Τωρα οσον αφορα την καισαρικη ισως να ειναι λιγο υπερβολικος ο γιατρος,αυτο ειναι κατι που θα καθοριστει εκεινη την ωρα.Αρκει να σου πω οτι εγω τη μικρη μου τη γεννησα φυσιολογικα με προκληση,χωρις επισκληριδιο κι ηταν και ψηλα,και βγηκε 4,050.Οποτε νομιζω βλεποντας και κανοντας.

Ντιντι τι εγινε με τον μικρο σου,σας πηρανε στα προνηπια;


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...