Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άντε καλέ, τι ανησυχείτε? Αφού λέει "άνω των 30". Εγώ είμαι 38. Μάλλον είμαι η μεγαλύτερη εδώ:D:D:D

Καλημερα, για να μην νοιωθεις μοναξια εκει στην κορυφή χαχαχαχαχα ηρθα και εγω.. κλεινω τα 38 τον Δεκεμβρη.

Καλημερα και στις υπολοιπες.. εγω παντως κοριτσια μονο οταν εγω γενεθλια συνειδητοποιω την ηλικια μου... δεν εχω καταλαβει διαφορα ουτες στις αντοχες ουτε στις παραξενιες χιχιχιχχιχιχιχ


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι ουτε καν τοτε.....μονο οταν βλεπω τις φωτος μου οταν ημουν 20 χρονων λεω:καλε;;;;καθολου δεν αλλαξα!χχαχαχαχα....ναι καλα θα ηταν....μαλλον λεω...πωπω....πως περασαν13 χρονια και νιωθω σα να περασαν 13 μερες.....αντε..μηνες....!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

34 και κατι :P:p:p

Πω πω πως περασανε τα χρονια μου:tongue::tongue::tongue:

Καλησπερα κοπελιες;);)


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω παλι ουτε καν τοτε.....μονο οταν βλεπω τις φωτος μου οταν ημουν 20 χρονων λεω:καλε;;;;καθολου δεν αλλαξα!χχαχαχαχα....ναι καλα θα ηταν....μαλλον λεω...πωπω....πως περασαν13 χρονια και νιωθω σα να περασαν 13 μερες.....αντε..μηνες....!

κι εγώ έτσι! Και με τα reunion της χρονιάς μου!

ΟΚ, αφού ενημερώσαμε το ληξιαρχείο για τις ηλικίες μας, μπορούμε να καφεδιάσουμε!

Καλως ορίσαμε λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

και από μένα γειά, είμαι 32 έχω δύο αγοράκια, 2 και 4, μία πρόσφατη ατυχιούλα (παλίνδρομη τον ιούνιο) και με το κεφάλι ψηλά προχωράμε...

Ελένη, αν υποψιαστώ ότι ΚΑΙ εδώ θα μιλάμε μόνες μας......θα πεθάνω....


mIdZp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο στις κορες που δεν νιωθουν τα χρονια τους ....οχι οτι ημαστε μεγαλες αλλα εγω με το χερι στην καρδια...... το λεω μια κατιουσα την εχω παρει.ενα μουσακα και κατι τυροπιτακια εφτιαξα η γυναικα και ποναν τα γονατα μου τωρα...οταν ημουν 27 δεν πονουσαν τα ερμα,και δεν εκανα μονο αυτα τοτε.την διαφορα την καταλαβα οταν ανοιξε η παραλια εδω στην θεσσαλονικη και πηγαμε βολτα με τον μικρο,εχουμε και καποια αποσταση αλλα οταν ειχα τα μεγαλα μικρα πηγαινα μεχρι τον λευκο πυργο και πισω ε τωρα παυσιπονο πηρα και τον πυργο τον ειδα απο μακρια.στα 47 μου δηλ. πως θα ειμαι?με ηλεκτρικο πατινι θα κυκλοφορω...χαχαχχαχαααχαχα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς σας βρήκα!

Είμαι (παρά δυο μήνες) 36 και... είμαι καλά! :cool:

Και έχω ένα γιο (παρά δυο μήνες) 6 (καλέ πότε έφτασε τόσο το πουλάκι μου?!) :)

Και μια πολύ-πολύ πρόσφατη παλίνδρομη :(

Αν εξαιρέσουμε τον τελευταίο καιρό που λόγω ψυχολογίας νιώθω 100 χρονών, σε γενικές γραμμές καλά πάω από αντοχές... Ε, καλά δεν βγάζω και συναυλία στο όρθιο όπως κάποτε, αλλά για την ηλικία μου καλά κρατιέμαι!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...