Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσαροι με τα μικρούλικα σας!!! Φιλιά πολλάαάάάάάά΄!!! Άρχισαν τα παντελόνια να ασφικτιούν κατά κοιλίτσας μεριά!! χεχεχε

Καλημεραααααααααααααααα!!!!!

Αυτα ειναι..........!!!!

εγω τα τζιν τα εχω ηδη αφησει γιατι με ποναγε η κοιλιτσα.....

αντε να ανοιξει ο καιρος να βαλουμε φορεματα!!!:D:D:D:D:D

Πως ειστε σημερα????εγω μεχρι τωρα καλα κρατω....:)....αυτες οι αναγουλες παντος δε παλευονται.....

και χθες ενω νυσταζα ειχα υπερενταση και αργησα να κοιμηθω....(Πιπι σε αντιγραφω:tongue::tongue:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου! Εγω κοιμηθηκα σαν μοσχαράκι χθες απο τις 10 το βραδυ. :D

Υπομονή με τις αναγουλες φαντάζομαι οσο περνάει ο καιρός θα μειώνονται. Βρε κοριτσια δεν εχω τπτ, χθες μονο λιγη καουρα το απογευμα. Μονο αυτο. Εμετο δηλ δεν εχω κανει ουτε μια φορα μεχρι τώρα. Ουτε ιδιαιτερες ναυτιες εχω. Εχω κ ραντεβου στο γιατρο σε 2 βδομαδες κ ειμαι σε αναμμένα καρβουνα μην εχει τπτ το σπορακι κ εχω καμια παλινδρομη παλι....

Καλη και γλυκιά ημερα σε ολες σας, παω να εργαστώ!!! Θα επανέλθω αργότερα!!!


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου! Εγω κοιμηθηκα σαν μοσχαράκι χθες απο τις 10 το βραδυ. :D

Υπομονή με τις αναγουλες φαντάζομαι οσο περνάει ο καιρός θα μειώνονται. Βρε κοριτσια δεν εχω τπτ, χθες μονο λιγη καουρα το απογευμα. Μονο αυτο. Εμετο δηλ δεν εχω κανει ουτε μια φορα μεχρι τώρα. Ουτε ιδιαιτερες ναυτιες εχω. Εχω κ ραντεβου στο γιατρο σε 2 βδομαδες κ ειμαι σε αναμμένα καρβουνα μην εχει τπτ το σπορακι κ εχω καμια παλινδρομη παλι....

Καλη και γλυκιά ημερα σε ολες σας, παω να εργαστώ!!! Θα επανέλθω αργότερα!!!

Kαλημερα Αναστελλα!!!

εμενα αντι να μειωθουν αυξανονται....

Σημερα εχω φτιαξει το καφεδακι μου και ουτε που το εχω αγγιξει.....δε δεχομαι ουτε αυτο....

Να σκεφτεσαι θετικα και μονο!!!!!!ολα καλα θα ειναι!!!:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η αλήθεια και μένα σαννα με έχουν ξεχάσει οι αναγούλες! Τα στήθια μου αναβλύζουν από το στηθόδεσμο!!! χαχαχα ε ρε γλέντια!

Γιωτα και εμενα μια απο τα ιδια!!!!!!:tongue::tongue:νομιζω οτι σε λιγο πρεπει να απρω νεγαλυτερο νουμερο και πιο ανετο!;)

Link to comment
Share on other sites

Να απρεις καλη μου να σε ανετα να μην σφιγγεσαι απρε παντελονι εγγυμοσυνης η κολαν οτι σε βολευει απρε

Νομιζω το κολαν ειναι μοναδικο!!;)

ελα να σε πειραξω λιγο.....τι σαρδαμ ειναι αυτο??:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια τώρα έφτασα σπίτι από τις 20.00 που είχα ραντεβού μπήκα 23.30, είχε ένα σωρό έκτακτα. Όλα καλά. Είδαμε μωράκι κα χεράκια και καρδούλα. Τι ωραία. Μου έγραψε και άδεια για ένα μήνα, τελεια.Παλι σε δυο εβδομάδες και σε ένα μήνα η Αυχενική Διαφάνεια. Μου έγραψε ένα σκασμό εξετάσεις. Καληνύχτα.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου να ρωτησω κατι ασχετο; στον ιδιωτικο τομέα ξερει καποια τι παιζει με τις άδειες οταν εισαι εγκυος; δηλαδη τι δικαιούσαι; ξερω οτι ειναι 56 μερες πριν τον τοκετο και 63 μερες μετα σωστα; κ απο εκει κ πέρα; 2 μηνων νινακι θα πρεπει να το αφησω κ να παω για δουλεια;;;

Μα τι σκεφτομαι πρωί πρωί....


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, anastella μακάρι να ηξερα να σου πω. Αν θες να τραβήξεις πιο πολύ την άδεια μπορείς να επικαλεστείς μαστίτιδα, ένας μήνας ακόμα είναι. Αν θες το κανεις. Τι έχουν κάνει γνωστες μου. Επίσης αν έχει καποια ποσοστό αναπηρία πάνω από 67% εχεις ένα μήνα επιπλέον.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...