Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια , εγώ σήμερα δεν έχω κανεα σύμπτωμα κ ανησυχώ. Να δούμε αύριο που θα πάω στο γιατρό να ακούσουμε καρδούλα. Πραγματικά ανησυχώ ! Μπαίνω στη ενατη βδομάδα αύριο, το έχει πάθει καμμιά σας?


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα σήμερα κ ανησυχω πολύ. Αύριο θα πάω στο γιατρό για να ακούσουμε καρδούλα μακάρι να πάνε ολα καλά. Σε δυο μέρες μπαίνω στην 9 εβδομάδα.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να ανησυχείς καλέ ?? Μπορει σιγά σιγά να υποχωρούν.. Εμενα δύο μέρες με είχαν αφήσει και χθες και σήμερα με έχουν ταράξει πάλι.. Μπορεί και σένα να κάνουν ένα διάλειμμα!! Μπαίνεις στην 9η και δεν έχεις πάει ακόμα για καρδουλα ??? Γιατί έτσι ??

Ζαμιακο κορρε έχω να τα βάψω..βασικά ημιμονημο θα ηθελα, αλλά μην το ξεφτιλισω κιόλας!

Αναστελα το είπες τελικά στην δουλειά ??


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Ntiakana μην αγχωνεσαι ουτε εγω εχω ιδιαιτερα συμπτώματα κ ειμαι 8+3.

Το ειπα κοριτσια στη δουλεια, επαθε σοκ ο διευθυντής λες κ του ειπα οτι θα παω στον Άρη ενα πράγμα. Δεν του πολυαρεσε αλλα τι να κάνουμε...


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ntiakana μην αγχωνεσαι ουτε εγω εχω ιδιαιτερα συμπτώματα κ ειμαι 8+3.

Το ειπα κοριτσια στη δουλεια, επαθε σοκ ο διευθυντής λες κ του ειπα οτι θα παω στον Άρη ενα πράγμα. Δεν του πολυαρεσε αλλα τι να κάνουμε...

Ωχ τέτοια αντίδραση ?? Σκασίλα σου, κοίτα το μωράκι σου εσύ και τι είναι το καλύτερο γιαυτό! Ούτως ή άλλως δεν μπορεί να σε διώξει από την δουλειά..


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αναστέλλα εδώ στην κύπρο ο νόμος είναι ότι υποχρεούτε να σε κρατήσει μέχρι που να γυρίσεις πίσω απ'την άδεια μητρότητας. Πολλοί εργοδότες αν εν το μεταξύ πήραν άλλο άτομο στην θέση σου, προφασίζονται ότι δεν σε χρεάζονται άλλο λόγο μείωσης φόρτου εργασίας και σε βγάζουν πλεονάζον. Και δυστυχώς δεν μπορείς να κινηθείς νομικά εναντίον του. Αν σε διώξει κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης ή όσο είσαι με άδεια μητρότητας, τότε μπορείς να πάρεις αποζημίωση μέσο δικαστηρίου πάντα!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

pipi.kΕίπα να μια και καλή να ακούσω καρδιά κατευθείαν. Στην πρώτη εγκυμοσύνη 4μιση μηνών άρχισα να ηρεμώ και είχα νοσηλευτεί από αφυδάτωση. Και μου κάνει εντύπωση τόσο νωρίς να άρχισαν να υποχωρούν. Μακάρι να πάνε όλα καλά.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανουλες!!πως ειστε?:-)

Εγω σήμερα πολυ δουλειά και μαλιστα πολυ αναγουλα...πφ...αρχιζουν καθε μερα ολο και περισσοτερα να με ενοχλουν...:rolleyes:

Ntiakana θα δεις ενα μεγαλο μωρακι!!!τελειααα!!

Ολα καλα θα ειναι!!!ασε τις αρνητικες σκεψεις..το σπορακι θελει μονο θετικές!!:wink: )

Αναστελα καπως ετσι περιμενω την αντιδραση του διευθυντη μου...τι σου ειπε??

Γιωτα εγω απο τις αναγουλες εχω χασει 1 κιλο....

Εμενα ο γιατρος μου ειπε απο μονος του μαλλια κ νυχια καθολου.....

Πιπακο και εγω σκεφτομαι να αγορασω κανενα του κορρε τουλάχιστον για κανενα γαμο....:rolleyes:

Εισαι καλυτερα τωρα??

Link to comment
Share on other sites

Ζαμια, μου ειπε θα ψαξει να βρει κοπελα να με αντικαταστησει. Λεπτομερειες δεν ξερω ακομα γτ ειχε παθει σοκ κ δεν μπορουσε να πει λεξη. Χαχα τι να πω...!!!!.απλα μην το αφησεις να σε επηρεασει.

Ρε κοριτσια μετα το φαγητο μου ερχεται μια ξινιλα στο λαιμο σαν καψιμο... Κ αυτο της εγκυμοσυνης ειναι;


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ζαμια, μου ειπε θα ψαξει να βρει κοπελα να με αντικαταστησει. Λεπτομερειες δεν ξερω ακομα γτ ειχε παθει σοκ κ δεν μπορουσε να πει λεξη. Χαχα τι να πω...!!!!.απλα μην το αφησεις να σε επηρεασει.

Ρε κοριτσια μετα το φαγητο μου ερχεται μια ξινιλα στο λαιμο σαν καψιμο... Κ αυτο της εγκυμοσυνης ειναι;

Αναστελα μου κακος που θα το πω αλλα θα παρω το αιμα μου πισω λεγοντας του τα ομορφα νεα μου!!!ειναι σκουλικι ο δικος μου......οσο δε παει......εγκεφαλικο θα παθει...αλλα πιστευω οτι πιο περα θα βρει καποια αλλη....

Ξερεις ποτε θα με επηρέασει??μονο αν μου επιτίθεται......αλλα αν το κανει θα βαρεσω επαπειλούμενη αδεια κ θα τον τσάκισω....

Φυσιολογικη η ξινιλα...εγω εχω τρελαθει απο αναγουλες......

Link to comment
Share on other sites

Αναστελα όπως τα λέει κ η Γιώτα είναι, δεν μπορεί να σε διώξει από την δουλειά. Εσύ θα κάνεις αυτό που είναι καλύτερο για σένα κ το μωράκι σου..κ άσε τους άλλους να κουρεύονται! Κ συ ζαμιακο..εκπληρώνεται ένα όνειρο ζωής! αν είναι τόσο μπινές κ ο δικός σου, κάντου την μούρη κρέας!!!!ξέρεις εσύ πως!!!!! Όλα καλά θα πάνε ντιακανα, η κάθε εγκυμοσύνη έχει κ τα δικά της χαρακτηριστικά!! Εγώ είμαι ακόμα πιο χάλια απότι το πρωι..τουλάχιστον αύριο έχω ραντεβού με τα μωράκια μου!!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Αναστελα όπως τα λέει κ η Γιώτα είναι, δεν μπορεί να σε διώξει από την δουλειά. Εσύ θα κάνεις αυτό που είναι καλύτερο για σένα κ το μωράκι σου..κ άσε τους άλλους να κουρεύονται! Κ συ ζαμιακο..εκπληρώνεται ένα όνειρο ζωής! αν είναι τόσο μπινές κ ο δικός σου, κάντου την μούρη κρέας!!!!ξέρεις εσύ πως!!!!! Όλα καλά θα πάνε ντιακανα, η κάθε εγκυμοσύνη έχει κ τα δικά της χαρακτηριστικά!! Εγώ είμαι ακόμα πιο χάλια απότι το πρωι..τουλάχιστον αύριο έχω ραντεβού με τα μωράκια μου!!!

Πιπι μου θα τον χορεψω στο ταψί...πίστεψε με!!το μονο που ευχομαι ειναι το μετα..να μη χασω τη δουλεια μου.....γιατι μετα τον χρονο αν δε κανω λάθος μπορει να με διωξει..

Με το καλο να τα δεις γλυκια μου!!!θα περιμενουμε νεα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ζαμιακι μου γλυκο πρωτα το μπεμπε μετα η δουλεια αν το μπος ειναι τοσο μπιπ τοτε αναγκη τον ειχες...

Σαγκρε και βεβαια πρωτα το παιδακι μου...ξερεις τα ποσα εχω περασει...τωρα δε με νοιαζει σου μιλαω σοβαρα...

Το πολυ πολυ πριν προλαβει να με διωξει..(ααααν το κανει)

Του σκάω αλλο ενα νινι με το βοηθεια του θεου παντα και παθαίνει καρδια!!!χαχαχαχα)αρα??εγω ειμαι η κερδισμενη..χιχιχι....καλα να ειμαστε πανω απο ολα σαγκρε μου..και εγω και το σπορακι μου..τωρα αυτο με νοιάζει..

Να φανταστείς πως φωνάζουν κανουν ρανουν και εγω τους γραφω....ειμαι στον κοσμο μου..δε δινω σημασία...που τοσο καιρο δεν αφηνα να πεφτει τιποτα κατω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...