Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προσπαθω να μην εχω τοσα ραντεβου μεσα στη μερα οσα εκανα παλια. Εχει μειωθει αρκετα η αποδοση μου αλλα τι να κανω δεν βγαινει.

Ακομα δεν εχω ψωνισει αλλα σιγουρα πρεπει να αρχισω σιγα σιγα. Ειδικα σουτιεν! Τα παλια δεν μου κανουν... Τραγικο;;; :)

Ποτε εχεις την αυχενικη; εγω Πέμπτη!

Επισης το αλλο παραξενο που παρατηρώ, το δερμα μου στονπροσωπο ειναι πιο ξηρο απο ποτε που παντα ειχα λιπαρο δερμα. Κ τωρα ξεφλούδιζει. Ωρες ωρες νιωθω άσχημη πέφτει η ψυχολογια μου... Αλλα το παλευω να μην σκεφτομαι ετσι

Αναστελλα εχω και εγω θεμα με την ξηροδερμια!και μαλιστα αρκετο πλεον..αναμεσα στα δαχτυλα και στο προσωπο...βαζω ενυδατικη αλλα τα ιδια...

Καλα για σουτιεν δε το συζηταω!και εγω θελω αμεσα καινουρια!!δε μου κανουν αυτα που εχω....βγαινει απεξω το στηθος:tongue:

Αυχενικη τη Δευτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Καλημερα κοριτσακια!!!Συμπληρωσα και γω την ημερομηνια μου!!!Πηγα προχτες στο γιατρο και μας ειπε οτι το ενα απο τα δυο ειναι κοριτσι!!!!Το αλλο δε φαινοταν!!!!Αυχενικη στις 5/6!!!Αντε να δουμε!!!Ελπιζω ολα να ειναι καλα!!!Περιττο να σας πω οτι ειχα καθαρισει απο το αιμα κτλ κ την επομενη μερα απο εκεινη που πηγα στο γιατρο,ξανα τα ιδια!!!Παλι εχει πεσει η διαθεση μου,τι καταρα ειναι αυτη πια!!!!

Μην αγχωνεσαι demi απο τη στιγμη που δεν αγχωνεται ο γιατρος σου....το καταλαβαινω οτι φρικαρεις βλεποντας αιμα αλλα κανε υπομονη..θα δεις μετα το Α τριμηνο θα φυγουν ολα!συνεχιζεις να εισαι ξαπλωμενη??

Με το καλο το κοριτσακι σου!!!ανανμενουμε και το αλλο που ειναι εκπληξη!!:D

120 η αυχενικη διαφανεια κ 11 ευρω συμμετοχη για το papp-a

Εμενα νομιζω 150η αυχενικη και η pappa-a 50..κατι τετοιο..χαλαλι του σποριου μας!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αναστελλα εχω και εγω θεμα με την ξηροδερμια!και μαλιστα αρκετο πλεον..αναμεσα στα δαχτυλα και στο προσωπο...βαζω ενυδατικη αλλα τα ιδια...

Καλα για σουτιεν δε το συζηταω!και εγω θελω αμεσα καινουρια!!δε μου κανουν αυτα που εχω....βγαινει απεξω το στηθος:tongue:

Αυχενικη τη Δευτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Μην αγχωνεσαι demi απο τη στιγμη που δεν αγχωνεται ο γιατρος σου....το καταλαβαινω οτι φρικαρεις βλεποντας αιμα αλλα κανε υπομονη..θα δεις μετα το Α τριμηνο θα φυγουν ολα!συνεχιζεις να εισαι ξαπλωμενη??

Με το καλο το κοριτσακι σου!!!ανανμενουμε και το αλλο που ειναι εκπληξη!!:D

Εμενα νομιζω 150η αυχενικη και η pappa-a 50..κατι τετοιο..χαλαλι του σποριου μας!!!:D:D:D

Πλεον δεν πολυαγχωνομαι,ωστοσο δε μπορω να κρυψω οτι τρωω τρελο ξενερωμα οταν το βλεπω!!!Δε μπορω να απαλλαγω απο τις σερβιετες!!!!Βρε κοριτσια,μου φαινεται τοσο μακρια ο Δεκεμβρης!!!!Ισως ειναι που ειμαι ξαπλωμενη κιολας!!!!Υπαρχουν βεβαια και καποιοι καλοθελητες,που ολο και κατι λενε κ μου δημιουργουν αρνητικα συναισθηματα....του τυπου θα γεμισει η κοιλια σου ραγαδες,θα πρηστουν τα ποδια σου,θα παχυνεις,θα τα χρειαστεις ολα διπλα,πως θα προλαβαινεις με τα δυο μωρα,ολη μερα θα σιδερωνεις κτλ κτλ...για πειτε μου πως σας φαινονται αυτα!!!!Γιατι εμενα για κακιες μου ακουγονται!!!!!Λες κ γω ειμαι κανενα νιανιαρο και δε ξερω τι θα αντιμετωπισω!!!Αλλα ειλικρινα δε σκεφτομαι καθολου τα δυσκολα μετα,θεωρω οτι καθε μωρο ειναι μεγαλο δωρο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα εγινε μια φαση σημερα στη δουλεια και κοριτσια ειμαι πολυ χαλια δεν μπορω να σταματησω να κλαιω πάλι.

Θελουν μεχρι τις 10 του μηνα να δουλευω σερι χωρις ρεπό γτ εχει πολυ δουλεια. :(

Του εξηγησα πως χρειαζομαι καποιες μερες κ ηταν κάθετος. Έχουν σπάσει τα νευρα μου δεν μπορω να το διαχειριστώ.


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

HOPE2016..................06/12

ZAMIA....................... 09/12

NTIAKANA ..................09/12

ANASTELLA.................11/12

DEMI.CH ....................12/12 ΚΟΡΊΤΣΙ +

PIPI_K .......................13/12

ANTHOUSA YIOTA........15/12

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12

SAMANTHA..................22/12

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................?????


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ziliher απ'την αρχή της εγκυμοσύνης είχα ανάστατο ύπνο. Τρώω και κοιμάμαι αυτόματα. Ίσως να φταίει αυτό ότι δεν προλαμβαίνει να χωνευτεί το φαγητό! Δεν αντέχω όμως να μην κοιμηθώ. Αρχίζω να νιώθω άρρωστη μετά τις 09μιση!!

Αναστέλα στην πρώτη εγκυμοσύνη ένιωσα το μωρό στους 4 μήνες. Αλλά δεν ήταν όπως λέει η Ζάμια. Ήταν σαν αδύναμη κλωτσιά. Τώρα το νιώθω παραπάνω σαν να κάνει κωλοτούμπες το "σκατούλι" χεχεχε

Χχχμμμ η όρεξη καλά κρατεί, είναι στα φόρτε της!!!

Το πινακάκι είναι για όλες μας, μπορεί να επέμβει όποια θέλει!!!!

Ρούχα εγώ πήρα από το ASOS και το Newlook είναι και τα δυο online καταστήματα! Πολύ καλές τιμές και ωραίες ποιότητες!!

Demi μου θα σου φαίνετε περίεργο που σου συμβαίνει αυτό απ΄τον κύκλο σου, αλλά επειδή το βίωσα και εγώ και με επηρέαζε σε μεγάλο βαθμό, θα σου έλεγα να τους απαντάς κατάλληλα για να μην σκέφτεσε τα λόγια τους μετά. Θα είσαι γεμάτη κακή ενέργεια!!!! Προσπάθα να είσαι μαζί με άτομα που αληθινά χαίρονται για σένα και σε φορτίζουν θετικα!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πλεον δεν πολυαγχωνομαι,ωστοσο δε μπορω να κρυψω οτι τρωω τρελο ξενερωμα οταν το βλεπω!!!Δε μπορω να απαλλαγω απο τις σερβιετες!!!!Βρε κοριτσια,μου φαινεται τοσο μακρια ο Δεκεμβρης!!!!Ισως ειναι που ειμαι ξαπλωμενη κιολας!!!!Υπαρχουν βεβαια και καποιοι καλοθελητες,που ολο και κατι λενε κ μου δημιουργουν αρνητικα συναισθηματα....του τυπου θα γεμισει η κοιλια σου ραγαδες,θα πρηστουν τα ποδια σου,θα παχυνεις,θα τα χρειαστεις ολα διπλα,πως θα προλαβαινεις με τα δυο μωρα,ολη μερα θα σιδερωνεις κτλ κτλ...για πειτε μου πως σας φαινονται αυτα!!!!Γιατι εμενα για κακιες μου ακουγονται!!!!!Λες κ γω ειμαι κανενα νιανιαρο και δε ξερω τι θα αντιμετωπισω!!!Αλλα ειλικρινα δε σκεφτομαι καθολου τα δυσκολα μετα,θεωρω οτι καθε μωρο ειναι μεγαλο δωρο!!!!

Αχ.....αυτοι οι καλοθελητες...Demi mou συμφωνησω με οσα σου ειπε η Γιωτα...να απαντας οπως ''πρεπει''....και επισης αν μπορεις να μην εχεις επαφη μαζι τους....αν ειναι πολυ κοντινα μελη κοψε μαχαιρι την κουβεντα...καλα ο κοσμος δε την παλευει μιλαμε.....εγκυος και σου λενε τετοια αντι να σε γεμιζουν μονο θετικη ενεργεια!!!...

καλο μου κλεισε τα αυτια σου και κανε ομορφες σκεψεις!!τα παιδια σου αυτο χρειαζονται!!:D:D:D

Το μετα?αστο για οταν με το καλο θα ερθει!!:D;)

Καλα εγινε μια φαση σημερα στη δουλεια και κοριτσια ειμαι πολυ χαλια δεν μπορω να σταματησω να κλαιω πάλι.

Θελουν μεχρι τις 10 του μηνα να δουλευω σερι χωρις ρεπό γτ εχει πολυ δουλεια. :(

Του εξηγησα πως χρειαζομαι καποιες μερες κ ηταν κάθετος. Έχουν σπάσει τα νευρα μου δεν μπορω να το διαχειριστώ.

Ηρεμησε αναστελλα και αν μπορεις παρε αδεια γιατρου;).......αχ.....ποσο μου τη δινουν αυτα?:twisted:

Ziliher απ'την αρχή της εγκυμοσύνης είχα ανάστατο ύπνο. Τρώω και κοιμάμαι αυτόματα. Ίσως να φταίει αυτό ότι δεν προλαμβαίνει να χωνευτεί το φαγητό! Δεν αντέχω όμως να μην κοιμηθώ. Αρχίζω να νιώθω άρρωστη μετά τις 09μιση!!

Αναστέλα στην πρώτη εγκυμοσύνη ένιωσα το μωρό στους 4 μήνες. Αλλά δεν ήταν όπως λέει η Ζάμια. Ήταν σαν αδύναμη κλωτσιά. Τώρα το νιώθω παραπάνω σαν να κάνει κωλοτούμπες το "σκατούλι" χεχεχε

Χχχμμμ η όρεξη καλά κρατεί, είναι στα φόρτε της!!!

Το πινακάκι είναι για όλες μας, μπορεί να επέμβει όποια θέλει!!!!

Ρούχα εγώ πήρα από το ASOS και το Newlook είναι και τα δυο online καταστήματα! Πολύ καλές τιμές και ωραίες ποιότητες!!

Demi μου θα σου φαίνετε περίεργο που σου συμβαίνει αυτό απ΄τον κύκλο σου, αλλά επειδή το βίωσα και εγώ και με επηρέαζε σε μεγάλο βαθμό, θα σου έλεγα να τους απαντάς κατάλληλα για να μην σκέφτεσε τα λόγια τους μετά. Θα είσαι γεμάτη κακή ενέργεια!!!! Προσπάθα να είσαι μαζί με άτομα που αληθινά χαίρονται για σένα και σε φορτίζουν θετικα!!!

Εφαγες κλωτσια??????ουαου!!!!:D:D:D:D

Εγω Γιωτα δεν αισθανομαι κωλοτουμπες..:rolleyes:Φανταζομαι πρεπει να εισαι πολυ χαλαρη για να αισθανθεις κατι τετοιο.εε?

Link to comment
Share on other sites

Αλοοοοο!!!!!!!!!!!!!! τι κάνουμε???? βρε Demi...τι κάθονται κ σου λένε??? να τους απαντάς ότι εσύ δεν είσαι άχρηστη σαν αυτούς κ δεν σου φαίνονται καθόλου βουνό αυτά που έχεις να αντιμετωπίσεις με τα δύο μωράκια..άκου εκεί!

Γιωτάκι αλήθεια το ένιωσες???? εγώ είχα κάτι γουργουριτά χθες το απόγευμα αλλά νομίζω ότι ήταν το στομάχι μου τόσο ψηλά που γουργούριζε!!! μόλις είχα φάει κ κάτι οπότε δεν παίζει να ήταν τα μωράκια μου!!!

ζαμιάκο ωραίο το χρωματιστό πινακάκι! σε λίγες μερούλες που θα έχουμε μάθει οι περισσότερες το φύλλο θα γίνει ακόμα πιο χρωματιστό!!!!

αναστελα δίκιο έχεις..όμως ηρέμησε κ δες το αλλιώς...αν δεν μπορείς να κάνεις τίποταλλο, σκέψου ότι είναι 2 βδομαδούλες κ θα περάσουν..αλλιώς πας στον γιατρό κ σου γράφει μια ωραιότατη άδεια κ είσαι κιουρία!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Αλοοοοο!!!!!!!!!!!!!! τι κάνουμε???? βρε Demi...τι κάθονται κ σου λένε??? να τους απαντάς ότι εσύ δεν είσαι άχρηστη σαν αυτούς κ δεν σου φαίνονται καθόλου βουνό αυτά που έχεις να αντιμετωπίσεις με τα δύο μωράκια..άκου εκεί!

Γιωτάκι αλήθεια το ένιωσες???? εγώ είχα κάτι γουργουριτά χθες το απόγευμα αλλά νομίζω ότι ήταν το στομάχι μου τόσο ψηλά που γουργούριζε!!! μόλις είχα φάει κ κάτι οπότε δεν παίζει να ήταν τα μωράκια μου!!!

ζαμιάκο ωραίο το χρωματιστό πινακάκι! σε λίγες μερούλες που θα έχουμε μάθει οι περισσότερες το φύλλο θα γίνει ακόμα πιο χρωματιστό!!!!

αναστελα δίκιο έχεις..όμως ηρέμησε κ δες το αλλιώς...αν δεν μπορείς να κάνεις τίποταλλο, σκέψου ότι είναι 2 βδομαδούλες κ θα περάσουν..αλλιώς πας στον γιατρό κ σου γράφει μια ωραιότατη άδεια κ είσαι κιουρία!

Που εισαι κοιλιτσα ομορφη??????:D:D;);)

Πως εισαι???:D:D:Dεχεις ηρεμησει απο συμπτωματα??

Πιστευω το σε λιγο θα ερθει η σειρα μας να φαμε και εμεις μια κλωτσια!!!!!:):):P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


άντε να μας έρθουν οι κλωτσιές κ εμάς επιτέλους!!!! οι ναυτίες μου μάλλον έχουν φύγει! ε άντε πια να πάρουμε τα πάνω μας λίγο μωρέ κι εμείς!!!

Πιστευω οτι και εμενα εφυγαν!!και μαλιστα εχουμε αρχισει να περνουμε τα πανω μας!!!!θα τα παρουμε ομως και στη ζυγαρια:tongue::tongue:την Κυριακη θα ζυγιστω!κατι εχω βαλει.....;)ετσι νιωθω!:D

Link to comment
Share on other sites

Ziliher απ'την αρχή της εγκυμοσύνης είχα ανάστατο ύπνο. Τρώω και κοιμάμαι αυτόματα. Ίσως να φταίει αυτό ότι δεν προλαμβαίνει να χωνευτεί το φαγητό! Δεν αντέχω όμως να μην κοιμηθώ. Αρχίζω να νιώθω άρρωστη μετά τις 09μιση!!

Ρούχα εγώ πήρα από το ASOS και το Newlook είναι και τα δυο online καταστήματα! Πολύ καλές τιμές και ωραίες ποιότητες!!

!

Νομίζω από Ελλάδα δεν μπορούμε να ψωνίσουμε σε αυτά λόγω capital controls. Εκτός αν άλλαξε κάτι τελευταία... Κρίμα γιατί θυμάμαι ότι τα αγγλικά καταστήματα έχουν πολύ ωραία ρούχα εγκυμοσύνης...


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Zamia μου όταν ξαπλώνω στον καναπέ και είμαι σε κατάσταση ΖΕΕΕΕΕΕΝΝΝ το νιώθω τελευταίος!

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ χεχεχεχε

Pipi_K έμενα να δεις τι μου ελεγαν, ότι είναι η ιδέα μου που έχω αναγούλες, ότι δεν έπρεπε να λέω ότι είμαι εγκυος γιατι της τάδε κατι είχε το μωρό και έπρεπε να το ρίξει. Αμαν πως έγινες έτσι? Όταν βγαίναμε καμιά φορά τα τσιγάρα τους φόρτε στα μούτρα μου..Άσε... Τώρα όμως είναι πολύ πέρα από μένα και την οικογένεια μου αυτά τα άτομα και μπορεί να είμαι πιο "μόνη" από άποψη φίλων αλλά είμαι πολύ καλύτερα με τα λίγα άτομα που μου χαρίζουν μόνο ευτυχία!!! Λες βρε εσένα να έκανε τάμπα τούμπα το στομάχι??? χαχαχα

Anastella μου ξέρει ότι είσαι έγκυος? Μήπως ασκεί πίεση για να σταματήσεις από μόνη σου?


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω από Ελλάδα δεν μπορούμε να ψωνίσουμε σε αυτά λόγω capital controls. Εκτός αν άλλαξε κάτι τελευταία... Κρίμα γιατί θυμάμαι ότι τα αγγλικά καταστήματα έχουν πολύ ωραία ρούχα εγκυμοσύνης...

Άντε? Νόμιζα ότι δεν έχετε πρόβλημα. Αν θέλει κάποιο κορίτσι να παραγγείλει και να τα στείλω εγώ από κύπρο πολύ ευχαρίστως. Μπορείτε ακόμα να κάνετε group αγορά, να μου έρθουν σαν ενα τιμολόγιο και να τα χωρίσω εγώ της κάθε μιας, και να τα στείλω με ταχυδρομείο :) Είμαι στην διάθεση σας αλήθεια χχχ


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Zamia μου όταν ξαπλώνω στον καναπέ και είμαι σε κατάσταση ΖΕΕΕΕΕΕΝΝΝ το νιώθω τελευταίος!

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ χεχεχεχε

Pipi_K έμενα να δεις τι μου ελεγαν, ότι είναι η ιδέα μου που έχω αναγούλες, ότι δεν έπρεπε να λέω ότι είμαι εγκυος γιατι της τάδε κατι είχε το μωρό και έπρεπε να το ρίξει. Αμαν πως έγινες έτσι? Όταν βγαίναμε καμιά φορά τα τσιγάρα τους φόρτε στα μούτρα μου..Άσε... Τώρα όμως είναι πολύ πέρα από μένα και την οικογένεια μου αυτά τα άτομα και μπορεί να είμαι πιο "μόνη" από άποψη φίλων αλλά είμαι πολύ καλύτερα με τα λίγα άτομα που μου χαρίζουν μόνο ευτυχία!!! Λες βρε εσένα να έκανε τάμπα τούμπα το στομάχι??? χαχαχα

Anastella μου ξέρει ότι είσαι έγκυος? Μήπως ασκεί πίεση για να σταματήσεις από μόνη σου?

Τελειααααααααααααα!!!Στο Γιαννο εχετε πει για το νινι???:D:D

Καλε τι ανθρωποι ειναι αυτοι???παπαπαπα καλα εκανες και τους διωξες!ακου εκει......τετοιοι???μακρια μας....πες μου πως μπορουν???εε???απο ζηλια τα κανουν ολα αυτα Γιωτα μου.....αι σιχτιρ.....

Μακρια και αγαπημενοι που λενε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...