Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Άντε? Νόμιζα ότι δεν έχετε πρόβλημα. Αν θέλει κάποιο κορίτσι να παραγγείλει και να τα στείλω εγώ από κύπρο πολύ ευχαρίστως. Μπορείτε ακόμα να κάνετε group αγορά, να μου έρθουν σαν ενα τιμολόγιο και να τα χωρίσω εγώ της κάθε μιας, και να τα στείλω με ταχυδρομείο :) Είμαι στην διάθεση σας αλήθεια χχχ

Ευχαριστούμε πολύ! :)


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα εγινε μια φαση σημερα στη δουλεια και κοριτσια ειμαι πολυ χαλια δεν μπορω να σταματησω να κλαιω πάλι.

Θελουν μεχρι τις 10 του μηνα να δουλευω σερι χωρις ρεπό γτ εχει πολυ δουλεια. :(

Του εξηγησα πως χρειαζομαι καποιες μερες κ ηταν κάθετος. Έχουν σπάσει τα νευρα μου δεν μπορω να το διαχειριστώ.

ε,τι να πω κορίτσι...ξέρει για την εγκυμοσύνη?μήπως θέλει επίτηδες να σε πιέσει?στη θέση σου θα έπαιρνα μια ωραιότατη άδεια από το γιατρό μου ....ε,μα ήμαρτον!!!


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τέλειο το μωράκι σας! Και ψηλό! Εμάς ήταν 7 εκ. χτες στο τέλος της 13ης εβδομάδας! Με το καλό και η αυχενική διαφάνεια!

Εμείς πήραμε τα αποτελέσματα της τροφοβλάστης το απόγευμα. Όλα καλά με τις τρισωμίες. Περιμένουμε τώρα την πιο λεπτομερή ανάλυση για άλλα σύνδρομα, αλλά ήδη είναι μεγάλη ανακούφιση. Κοριτσάκι θα έχουμε εμείς! :)

καλή συνέχεια σε όλες μας! <3

ιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!τέλεια!!!!με το καλό να πάρεις το κοριτσάκι σου αγκαλιά εν καιρώ....και καλά τελικά αποτελέσματα!!!!


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε? Νόμιζα ότι δεν έχετε πρόβλημα. Αν θέλει κάποιο κορίτσι να παραγγείλει και να τα στείλω εγώ από κύπρο πολύ ευχαρίστως. Μπορείτε ακόμα να κάνετε group αγορά, να μου έρθουν σαν ενα τιμολόγιο και να τα χωρίσω εγώ της κάθε μιας, και να τα στείλω με ταχυδρομείο :) Είμαι στην διάθεση σας αλήθεια χχχ

σε ευχαριστούμε πολύ για την πρόταση!!!

κορίτσια ψώνισα παντελονάκι και εσώρουχα από το h&m...καλές τιμές....εναλλακτικά το αναφέρω για τις πάσχουσες από τα capital control...ψώνισα νωρίς καθότι με ενοχλούσαν τρελά τα παντελόνια!!!και δεν είμαι πολύ του φορέματος!!!


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιωτάκι καλώς ή κακώς, μεγαλώνοντας στην ζωή μας μένουν τελικά αυτοί που πρέπει..πολύ άσχημο να έχεις εσύ τις δικές σου έννοιες για την εγκυμοσύνη και να σου προσθέτουν άλλα τόσα...μακρυά αυτοί οι άνθρωποι από τις ζωές μας λοιπόν!

Καλέ τα site που είπες έχουν πολύ ωραία ρούχα!!! από εφαρμογή όμως πώς είναι?? τα φοβάμαι λίγο τα ψώνια από νετ χωρίς να έχω δοκιμάσει δλδ τα ρούχα..

Ελσακι τα τζιν που έχουν τα h&m είναι όντως πολύ ωραία!

Ζαμιακο στην ζυγαριά κ εγώ αύριο είναι να ανέβω..μέχρι το περασμένο Σάββατο ήμουν μισό κιλό πάνω..αύριο έχω την αίσθηση ότι θα δω πιο αυξημένη την ζυγαριά...έχω κ εγώ ένα βάρος που νιώθω!ελπίζω μόνο να είναι σε νορμαλ πλαίσια μη μουρθει καμιά κεραμύδα!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντεμι μην ακους κοριτσι μου κ μην επηρεάζεσαι. Η αληθεια ειναι οτι ο καθενας λεει το κοντο του κ το μακρυ του τελικα κ Υπάρχουν πολλοι ανθρωποι κακοπροαίρετοι.

Γιωτακι ευχαριστούμε πολυ που μας σκεφτεσαι!!!:)

Εγω σχολασα μολις τωρα κ εχω αραξει να πιω εναν καφε (χυμό) να ηρεμήσω γτ νομιζω οτι τελικα οντως το κάνουν επίτηδες για να με φέρουν στα ορια μου κ να παραιτηθω. Αλλα δεν θα το κανω.


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετώ! Είμαι νέα στην παρέα κ νέα μαμά επίσης. Είμαι 12ε κ 1η με ΠΗΤ 8/12/16.

Σήμερα έκανα την αυχενική κ ολα βαίνουν καλώς. Θα χαρώ να ανταλλάσσουμε απόψεις, χαρές, άγχη κι εμπειρίες!

Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετώ! Είμαι νέα στην παρέα κ νέα μαμά επίσης. Είμαι 12ε κ 1η με ΠΗΤ 8/12/16.

Σήμερα έκανα την αυχενική κ ολα βαίνουν καλώς. Θα χαρώ να ανταλλάσσουμε απόψεις, χαρές, άγχη κι εμπειρίες!

Μεγαλωνει το παρεακι μας!!!τελεια!!καλωςηρθες!

Μπραβο για την αυχενικη σου!!ειδατε και φυλο??

Και εγω πρωτομανουλα ειμαι!!:-) αυχενικη εχω τη Δευτερα!!

Ντεμι μην ακους κοριτσι μου κ μην επηρεάζεσαι. Η αληθεια ειναι οτι ο καθενας λεει το κοντο του κ το μακρυ του τελικα κ Υπάρχουν πολλοι ανθρωποι κακοπροαίρετοι.

Γιωτακι ευχαριστούμε πολυ που μας σκεφτεσαι!!!:)

Εγω σχολασα μολις τωρα κ εχω αραξει να πιω εναν καφε (χυμό) να ηρεμήσω γτ νομιζω οτι τελικα οντως το κάνουν επίτηδες για να με φέρουν στα ορια μου κ να παραιτηθω. Αλλα δεν θα το κανω.

Αστους Αναστελα μου..μη δινεις σημασια και μη τους κανεις τη χαρη!αν δε μπορεις να δουλεύεις..παρε ενα χαρτι μεχρι να βγεις σε άδεια και φυγε κυρια..

Βρε κοριτσια ενιωσα παλι χαμηλα κατι σα σκουντηγμα..σαν κατι να με σπρώχνει απο μεσα...δυο φορές μονο..λέτε να ειναι το μωρακι??θα τρελαθωωω!!:-) :-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Missprincess καλως ηρθες στην παρεα μας.

Αναστελλα προτεινω να εισαι ηρεμη και αυτο θα γινει αν παρεις αδεια. Μην βαζεις τον εαυτο σου σε τετοιες πιεσεις αν ο αλλος ειναι αναισθητος. Συμφωνω με τα κοριτσια.

Ζαμια αν και πολυ νωρις για σπρωξιματα. Συνηθως σαν μοουρμπουληθρες ειναι. Μακαρι να ειναι το μωρακι που σου λεει ειμαι εδω...

Ντεμι απο καλοθελητες πηξαμε. Ολο λενε λενε... Αππ το ενα αυτι να μπαινει και απο το αλλο να βγαινει, μην ακους κανεναν. Μου θυμισες ενα σκηνικο στην πρωτη μπυ εγκυμοσυνη μου λεγανε διαφορα πως θα τα καταφερω επειδη ειμαι κωφη ( με ακουστικα ακουω) ε μου το ειπανε πολλες φορες και σηκωθηκα και εφυγα, δεν τους αρεσε αυτο, με ρωτουσαν γιατι εφυγα και τους εξηγησα κ απο τοτε δεν ξαναειπαν τπτ. Αυτη τη τακτικη την εχω χρησιμοποιησει 5 με 6 φορες σε διαφορες καταστασεις και εχουν σταματησει να λενε βλκειες μπροστα μου. Εχει πλακα αλλα πιανει.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλωνει το παρεακι μας!!!τελεια!!καλωςηρθες!

Μπραβο για την αυχενικη σου!!ειδατε και φυλο??

Και εγω πρωτομανουλα ειμαι!!:-) αυχενικη εχω τη Δευτερα!!

Φύλο είδαμε, απλα την αυχενική την έκανα στο ιατρείο του γυναικολόγου μου μεν, αλλα μου την έκανε μια εξειδικευμένη εμβρυολόγος, χωρίς την παρουσία του δε. Συνεπώς το φύλο θελει να το ανακοινώσει ο ίδιος κ οχι κάποιος άλλος... :?

Όποτε περιμένω μέχρι τις 10 Ιουνίου που έχω ραντεβού μαζί του να μάθω....

Link to comment
Share on other sites

Απο κοιλιτσα εσείς πως είστε; Εγω δεν έχω τίποτα ακόμα!μονο ενα μικροοο φουσκώματακι, σαν να έφαγα ενα πιτόγυρο παραπάνω :P

Πήγα χτες για την αυχενική κ ήταν κ άλλες σαν εμενα κ είχαν κοιλαρες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...