Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Ziliher άγριο σολωμό βρίσκεις στα αβ στα κατεψυγμένα. Zamia δεν έχω αναγουλες απλά θηλάζω τον γιο μου που είναι αλλεργικος οπότε απεχω κ εγώ. Πήγαινε πάρε καθαρό αμυγδαλελαιο πιστεύω θ είσαι οκ και δεν θα σε ενοχλεί από άποψη μυρωδιάς.


74a14ff62c.png

0t7ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ziliher άγριο σολωμό βρίσκεις στα αβ στα κατεψυγμένα. Zamia δεν έχω αναγουλες απλά θηλάζω τον γιο μου που είναι αλλεργικος οπότε απεχω κ εγώ. Πήγαινε πάρε καθαρό αμυγδαλελαιο πιστεύω θ είσαι οκ και δεν θα σε ενοχλεί από άποψη μυρωδιάς.

A τωρα καταλαβα..

το καθαρο αμυγδαλελαιο μονο σε φυτικα καταστηματα το βρισκουμε?

Link to comment
Share on other sites

Και στο internet άμα ψαξεις θα βρεις. Και σε φαρμακεια έχει.

Προτιμότερο στα ηλεκτρονικά φαρμακεία! Χθες βρήκα την frezyderm 16 ? και στο συμβατικό φαρμακείο είχε 28?. Μεγάλη διαφορά...


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Zamia, μου ειπε ο γιατρος οχι βάρη οχι δουλειες μπορω ομως να καθομαι σε καρεκλα καναπε οση ωρα θελω και ξάπλα οσο θελω. Οταν σηκώνομαι μετα άπο λιγο μια δυσφορία την νιωθω και για αυτο καθομαι στο κρεββατι. Μου εδωσε αντιβιωση για 3 μερες και ουτροτζεσταν ενα καθε βραδυ για 5 μερες.

Ανθούσα δευτερα βραδυ με τριτη πρωι θα μαθουμε βλεπεις πέσαμε σε σαββατοκυριακο. Πφφφ

350 ευρω κανει και θα κανουν τον μοριακό καρύοτυπο που φαινονται και αλλα περςςοτερα σύνδρομα εκτος απο τις τρεις τρισωμιες που δειχνει η αυχ διαφανεια. Ο απλός καρύοτυπος κανει 170 ευρω. Προτίμησα τον μοριακό. Κανονικα θα πηγαινα στο ιατρειο του εξω αλλα μας ειδοποίησαν χθες να παμε στο δημοςιο νοσοκομειο κ ηταν εκει. Δεν ξερω γιατι την εκανα εκει και ουτε με νοιαζει να μαθω αρκει που ηταν εκει ο γιάτρος που μου εκανε την αυχενικη διαφανεια.

καλά αποτελέσματα κοριτσάρα!!!εύχομαι να είναι τέλεια!!!


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Ελπιζω να ειστε ολες καλα..

Δυστυχως πρεπει να αποχωρησω απο την ομορφη παρεα σας.. Το μωρακι μου παλλινδρομησε..

Σας ευχομαι ολοψυχα καλες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες κ με το καλο να ερθει η στιγμη να αγκαλιασετε τα μωρουλια σας..

Σας φιλω..


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Ελπιζω να ειστε ολες καλα..

Δυστυχως πρεπει να αποχωρησω απο την ομορφη παρεα σας.. Το μωρακι μου παλλινδρομησε..

Σας ευχομαι ολοψυχα καλες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες κ με το καλο να ερθει η στιγμη να αγκαλιασετε τα μωρουλια σας..

Σας φιλω..

Mariadi κουκλα μου δεν περιμενα πως στο δικο μας φορουμ στη παρεα μας θα ακουσουμε δυσάρεστα, κριμα πολυ κριμα δεν εχω λογια οτι και να πουμε δεν θα αλλαξει τον πονο σου, βλεπω ομως το τικερακι σου εχεις αγγελούδι στην αγκαλια σου και αυτο ισως να ειναι μια παρηγοριά. Κι εγω τρέμω οταν θα παω στο γιατρο τι θα ακουσω. Θα το ψάξετε καθολου την αιτία? τι ειπε ο γιατρος σου το θεώρησε τυχαιο γεγονος? υπήρχαν συμπτωματα?

Ευχομαι ο θεος να σου δωσει οτι σου πηρε πισω οποτε το ξανα προσπαθήσετε.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mariadi , ότι κ να πούμε είναι λίγο!! Προχωράμε δύσκολο βέβαια, αλλά πρέπει να προχωράμε σε ότι μας συμβαίνει αλλιώς δεν επιβιώνουμε..

Εγω σκέφτομαι μέχρι την τρίτη που θα μάθω τα αποτελέσματα αν κ το ένστικτο μου λέει πως όλα θα πάνε καλά!! Αλλά δεν κάνω σχεδια για το μωράκι που εχω στην κοιλίτσα μου πέρα απ την τρίτη! Αυτός ειναι ο στόχος μου ως την Τρίτη!! Τίποτα δεν είναι δεδομένο!! Με αυτή την σκέψη κοιμάμαι τον τελευταίο καιρό κ έχω ηρεμήσει κατά ένα περίεργο τρόπο!

Σας ευχαριστω κορίτσια για τις ευχές!! Απο χθες ήθελα να σας ευχαριστήσω!! Εθχα επισκέπτες όλη μέρα, τπτ το ιδιαίτερο την μαμά μου, την κουμπαρα μου κ μέσα σε όλα αυτά να φτιάξω κ προσκλητήριο για το ανηψακι μου που βασίζεται τον άλλον μήνα!!

Έχω αράξει όπως είπε ο γιατρός κ μου αρεσειιιιι!!!!


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mariadi Λυπάμαι πολύ... είχα κι εγώ πέρισυ μια παρόμοια εμπειρία (σε μικρότερη εβδομάδα). Σου εύχομαι σύντομα να αφήσεις πίσω το γεγονός αυτό. Μεγάλη η τύχη σου που ήδη έχεις ένα παιδάκι! <3 :)


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα

Ελπιζω να ειστε ολες καλα..

Δυστυχως πρεπει να αποχωρησω απο την ομορφη παρεα σας.. Το μωρακι μου παλλινδρομησε..

Σας ευχομαι ολοψυχα καλες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες κ με το καλο να ερθει η στιγμη να αγκαλιασετε τα μωρουλια σας..

Σας φιλω..

Γλυκια μου κοπελα λυπαμαι πολυ για το σπορακι σου...

Δυσκολο κομμάτι....προσπάθησε να βρεις δύναμη μεσα απο το παιδακι σου.

Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι συντομα να μαθουμε ξανα την χαρα σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε?οι κοιλιτσες πως ειναι?:-)

Εμεις ειδαμε τον μικρουλη μας!!!μια χαρουλα ειναι!!μεγαλωσε το πουλακι μου!!μας κλωτσαγε για τα καλα!!:tongue:βεβαια εγω ακομη δεν εχω νιωσει κατι..

Το κακο ειναι οτι κανω συσπάσεις...και πρεπει να μεινω ενα μηνα στο σπιτι να ξεκουραστω....αρα αναγκαστικη αδεια απο τη δουλεια..

Εχω φοβηθει λιγο...ευχομαι ολα να πανε καλα:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...