Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Αν γεννήσεις φυσιολογικά είναι vbac, εγώ σε αυτόν που είμαι τώρα δεν αναλαμβάνει,ειναι σε δημόσιο και είναι δωρεάν γι αυτό έμεινα, αλλά είπαμε με τον άντρα μου στην ανάγκη να δανειστούμε και να πάω σε άλλο γιατρό για vbac.


74a14ff62c.png

0t7ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοιλιτσες!!!πως ειστε??

Εγω χαλαρώνω στο σπιτακι μου:-)

Αναστελα μην ακους τον καθενα!σε ξεσηκωνουν διχως λογο....οτι και αν ειναι θα σε ενημερώνει ο γιατρος σου!!:wink:

Εγω 16w.το νινακι ηταν 151g.

Γιωτακι μπραβο για τα αποτελεσματα σας!!!

Σου εχει ανοιξει η ορεξη εεε??:rolleyes:πως την κρατας??:?

Rozaki αναμενουμε νεα απο τον γιατρο σου!!!:-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,ειδαμε το μωρο,ειναι μία χαρά,κοριτσακι το βλέπει και ο γιατρος. Μου είπε ότι βγαίνει 17+2 και είναι 200γρ. Βρε κορίτσια δεν το νιώθω ακομα,πολυ σπάνια εσείς; Και στον υπέρηχο που κουνιόταν δεν το ένιωθα.


74a14ff62c.png

0t7ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω γράψει 3 φορές εδώ κι για κάποιο λόγο δεν δημοσιεύτηκαν τα μηνύματα μου.

Καλά νέα από την αμνιοπαρακεντηση! Όλα καλά!! Πάει και αυτό.

Αχ κορίτσια από τώρα συσπάσεις έχετε!! Να προσέχετε!! Όχι παλικαριές ότι μπορείτε και αντέχετε! Εγώ ζητάω την βοήθεια για το παραμικρό, να μου βαλουν πχ το ταψί στο φούρνο και αλλα τέτοια. Το παιδί δεν το σηκώνω, έχει τύχει να την σηκώσω αφού έχει χτυπήσει, αλλ συνήθως κάθομαι και μετά την σηκώνω βάζοντας δύναμη στα χέρια. Όχι παλικαριές ξαναλέω..

Την επόμενη μέρα της αμνιι άρχισα να νιώθω το μικρούλι!σαν σπρωξιματακια νιώθω πως κάνει, καμμιά σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη που ένιωθα γαργαλητα.

Α σήμερα κλείσαμε 1 χρόνο παντρεμένοι!!! Πρώτα παιδί και μετά γάμος!!

Καληνυχτες κορίτσιαβκαλο ξημερωμα


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Rozaki τελεια τα νεα σου!!

Και εγω μια φορα προχθες το ενιωσα..πιστευω πως απο εδω και περα θα το νιωθουμε πιο πολυ!!

Ntiakana!!τα πιο ομορφα νεα!!!:-) :-)μπραβο σου κοπελα μου!!!οσο για τις συσπάσεις.....θελει πολυ προσοχή...

Και εγω πλεον τον αντρουλη μου τον τρεχω πολυ...για το παραμικρο..

Καληνυχτα!!:-) :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω γράψει 3 φορές εδώ κι για κάποιο λόγο δεν δημοσιεύτηκαν τα μηνύματα μου.

Καλά νέα από την αμνιοπαρακεντηση! Όλα καλά!! Πάει και αυτό.

Αχ κορίτσια από τώρα συσπάσεις έχετε!! Να προσέχετε!! Όχι παλικαριές ότι μπορείτε και αντέχετε! Εγώ ζητάω την βοήθεια για το παραμικρό, να μου βαλουν πχ το ταψί στο φούρνο και αλλα τέτοια. Το παιδί δεν το σηκώνω, έχει τύχει να την σηκώσω αφού έχει χτυπήσει, αλλ συνήθως κάθομαι και μετά την σηκώνω βάζοντας δύναμη στα χέρια. Όχι παλικαριές ξαναλέω..

Την επόμενη μέρα της αμνιι άρχισα να νιώθω το μικρούλι!σαν σπρωξιματακια νιώθω πως κάνει, καμμιά σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη που ένιωθα γαργαλητα.

Α σήμερα κλείσαμε 1 χρόνο παντρεμένοι!!! Πρώτα παιδί και μετά γάμος!!

Καληνυχτες κορίτσιαβκαλο ξημερωμα

Μπραβο κοριτσι μου!!!!Σε σκεφτομουν χτες και σημερα,γιατι ειχες πει οτι θα ηξερες Δευτερα-Τριτη!!!!Χαιρομαι πολυ που ολα ειναι καλα!!!Αντε να ηρεμησεις και συ!!!!!Φιλια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω γράψει 3 φορές εδώ κι για κάποιο λόγο δεν δημοσιεύτηκαν τα μηνύματα μου.

Καλά νέα από την αμνιοπαρακεντηση! Όλα καλά!! Πάει και αυτό.

Αχ κορίτσια από τώρα συσπάσεις έχετε!! Να προσέχετε!! Όχι παλικαριές ότι μπορείτε και αντέχετε! Εγώ ζητάω την βοήθεια για το παραμικρό, να μου βαλουν πχ το ταψί στο φούρνο και αλλα τέτοια. Το παιδί δεν το σηκώνω, έχει τύχει να την σηκώσω αφού έχει χτυπήσει, αλλ συνήθως κάθομαι και μετά την σηκώνω βάζοντας δύναμη στα χέρια. Όχι παλικαριές ξαναλέω..

Την επόμενη μέρα της αμνιι άρχισα να νιώθω το μικρούλι!σαν σπρωξιματακια νιώθω πως κάνει, καμμιά σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη που ένιωθα γαργαλητα.

Α σήμερα κλείσαμε 1 χρόνο παντρεμένοι!!! Πρώτα παιδί και μετά γάμος!!

Καληνυχτες κορίτσιαβκαλο ξημερωμα

Παρεπιπτοντως εμεις σημερα κλεισαμε 3 χρονια παντρεμενοι!!!!Εχουμε την ιδια ημερομηνια επετειο!!!Να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια. Μεγάλη ανακούφιση. Πιο πολύ αγχωμενοι ήταν όλοι γύρω μου παρα εγώ και από τότε που μάθαμε τα καλά νέα μου λένε μα καλά πως ήσουν έτσι ήρεμη. Έχω ενα καλό να ειμαι και λίγο αναίσθητη, φοβήθηκα πολύ όταν χτύπησε το τηλέφωνο και όταν μας είπε ο γιατρός ότι δεν ήταν καλή η αυχενική διαφάνεια. Στα σοβαρά ειμαι πολύ ψύχραιμη!

Ναι πλέον θα νιώθουμε όλο και πιο έντονα τα μωρα μας όσο περνάει ο καιρός.!

Τα συμπτώματα έχουν αποχωρήσει σχεδόν όλα. Μολς πατήσω τον πέμπτο θα σταματησουν όλα τα συμπτώματα κάπως έτσι με πήγε και στην πρώτη εγκυμοσύνη.

Rozaki κάνε αυτό που επιθυμείς μακάρι να μπορούσα και εγω να γεννησω φυσιολογικά αλλά δεν μου το επιτρέπει ο καρδιολόγος μου. Οσο για τα λεφτά, σε εμένα τουλάχιστον συμβαίνει αυτό, εκει που δεν έχουμε να πληρώσουμε κάτι επείγον ή σοβαρό πάντα όλο και από κάπου έρχονται χρήματα από το πουθενά ενα περίεργο πραγμα.

Τα φιλια μου


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Anastella μην ακους κανεναν κοριτσι μου αυτο που σου λεει ο γιατρος, εκτος αν η πεθερά σου εχει τελειωσει Ιατρικη - Γυναικολογία.

Ntiakana συγχαρητηρια σου εφυγε αυτο το βαρος. Ολα καλα.

Εγω πηγα στον γιατρο μου δεν ηθελα να μεινω με την γνωμάτευση μονο απο το εφημερεύοντα γιατρο στο Ελενα, μου ειπε οως αποκολληση δεν υπαρχει καν μετρήσαμε το μωρο προς το παρον ολα καλα. Μου εδωσε trofocard μαγνήσιο και μου έκοψε τα utrogestan.

Εχει καμια θεμα με την πιεση της? εχω υποταση 9-6 συνηθως προ εγκυμοσυνης, χθες ομως πηγε στο 8-5 και τρόμαξα ένιωσα την καρδια μου να βγαινει ενα πραγμα και τρομερη ζαλάδα σαν να σταματησε το μυαλο μου δεν μπορουσα να μιλησω. Τρόμαξα παρα πολυ, εχω ακουσει πως οι εγκυες εχουν υποταση αλλα εγω ετσι κι αλλιως εχω υποταση απο παντα. Επισης λιγες μερες πριν ειχα φτασει ξαφνικα στο 12-8 μου ανέβηκε, αυτα τα σκαμπανεβάσματα ισως ωφειλονται στην εγκυμοσυνη. Εχει καμια κοπελα αναλογη εμπειρια?


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοιλιτσες!!!πως ειστε??

Εγω χαλαρώνω στο σπιτακι μου:-)

Αναστελα μην ακους τον καθενα!σε ξεσηκωνουν διχως λογο....οτι και αν ειναι θα σε ενημερώνει ο γιατρος σου!!:wink:

Εγω 16w.το νινακι ηταν 151g.

Γιωτακι μπραβο για τα αποτελεσματα σας!!!

Σου εχει ανοιξει η ορεξη εεε??:rolleyes:πως την κρατας??:?

Rozaki αναμενουμε νεα απο τον γιατρο σου!!!:-) :-)

Χθές ήταν απελπισία η κατάσταση. Ότι και να έτρωγα δεν με έπιανε! Το βράδυ έφαγα ένα μπιφτέκι κοτοπ. σε ψωμάκι και κοιμήθηκα. Μόνο χθες με έπιασε αυτό το πράμα και δεν μπορούσα να αντισταθώ. Κατά τις υπόλοιπες μέρες μπορώ και φρενάρω!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,Γιωτα και εγώ έχω πολλές λιγουρες..

Χθές στο γραφείο έβαλα μια μαύρη φούστα μέχρι το γόνατο και μια στενή μπλούσα από πάνω. Πήγαινα προς την κουζίνα για νερό και είδα την αντανάκλαση μου στο τζάμι. Γυρνώ και λέω στην ρεσεψιονίστ "σε λίγο θα γίνω μπάλα να με κυλάτε από δω και απ'εκεί". Πράγματι άρχισα και στρογγυλεύω. Ο πωπός, η περιφέρια, η κοιλιά, το στήθος!!!! Σιγα σιγά θα γίνω μια μπάλα ύψους 1,75 και διαμέτρου αστο καλύτερα!!! χαχαχαχα Γελώ με τα χάλια μου!!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!!

Κοριτσια κ εγω απο λιγουρες αλλο τιποτα. Γιωτα εσυ εισαι κ ψηλή τουλαχιστον, εγω με το 1.65 φαινομαι οντως μπαλα!!!!! :)

Η κοιλιτσα εχει φουσκωσει καθολου κοριτσια;


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...