Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 29/8/2024 at 1:16 ΜΜ, artemis88 είπε:

      Τι ωραια!! Με το καλο!!

      Ποτε αρχισες να το νιωθεις?

      Στην 20η εβδομάδα το κατάλαβα. Νομιζα στην αρχή ήταν το έντερο. Στους υπέρηχους κανει σβούρες 😁

      On 30/8/2024 at 8:53 ΠΜ, Lila ki είπε:

      Έκανα ένα τεστ και είναι θετικό !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει !! 

      Μπραβοοοο!!!! Συγχαρητήρια!!!!! Να πάνε ολα καλα και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Μπήκα για να σου ευχηθώ για αύριο και είδα τα όμορφα νέα!!!!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Δεν μ κάνουν χοριακη δυστυχώς … μ είπαν τεστ εγκυμοσύνης κ εάν είναι θετικό σου λένε για σκαν σε δυο με τρεις εβδομάδες απο το θετικό τεστ … γενικά το σύστημα της Αγγλίας είναι λίγο διαφορετικό ..

      Καθόλου χοριακη ε? Τότε υπομονή και προσοχή μέχρι τον υπέρηχο!!!

Αύριο θα αγκαλιάσω την μπέμπα μου!!!!!


Clelia

Recommended Posts

Σε λίγες ώρες θα σε αγκαλιάσω μωρό μου!!!

Και επειδή δεν πρόκειται ποτέ να σου τα πω, ας σου τα γράψω εδώ:

Αποφάσισα ότι σε ήθελα όσο τίποτα στον κόσμο όταν εμφανίστηκες τον Μάρτιο του 2009, έτσι απρόβλεπτα και αναπάντεχα! Και μπορεί να βρέθηκαν μπροστά σου 2 πολύ άσχημα εμπόδια, εσύ όμως δεν το έβαλες κάτω και τα ξεπέρασες (εγώ όχι ακόμα…). Αγνόησες κάθε δυσκολία και βρήκες παράπλευρες οδούς για να βρεθείς κοντά μου… Ακόμα και όταν εγώ παραιτήθηκα εσύ επέμεινες.

Και είσαι τόσο επίμονο μωρό, που έπεισες το σύμπαν να συνωμοτήσει μαζί σου (είμαι σίγουρη ότι δεν παρήγγειλα μωρομάντηλα από το σούπερ μάρκετ τον Νοέμβριο, ακόμα και τώρα μπορώ να το ελέγξω αυτό… Ούτε έγινε κάποια χρέωση… Άρα, πώς βρέθηκαν στα χέρια μου??)…

Μπορεί φαινομενικά εγώ να σε προστατεύω, αλλά και εσύ εξαρχής δεν σταμάτησες να με φροντίζεις. Από πολύ-πολύ νωρίς, στις 16 εβδομάδες και κάτι ημέρες, έκανες αισθητή την παρουσία σου… Από τότε που ήσουν 5,91 εκατοστά πήρες ένα σφουγγαράκι και έσβηνες τους φόβους μου… Και έπρεπε κάθε φορά να αντιμετωπίζεις τις κρίσεις πανικού μου και να με καθησυχάζεις… Τους τελευταίους 8 μήνες μου έδινες κουράγιο, ακόμα δεν το πιστεύω πώς μπόρεσα να φτάσω μέχρι εδώ, μόνο εσύ με εμψύχωνες… Πολύ μεγάλο βάρος αυτό για ένα μωράκι, το ξέρω…

Σε ευχαριστώ πολύ που δεν με ενόχλησες καθόλου, δεν με έκανες να νιώσω άσχημα όσο ήσουν μέσα μου, μου πρόσφερες μια τέλεια εγκυμοσύνη… Ακόμα και για αυτό φρόντισες καρδούλα μου…

Θέλω όμως να ξέρεις ότι στενοχωριέμαι που εγώ από την μεριά μου δεν φρόντισα να σου φτιάξω ένα ήρεμο σπιτάκι αυτούς τους μήνες… Δεν έπρεπε να ζήσεις τόσες φωνές και νεύρα…

Ακόμα δεν μπορώ να διανοηθώ πως για 24 ώρες δεν θα είσαι δίπλα μου, οι πρώτες σου ώρες έξω από το οικείο σου περιβάλλον… και εσύ θα είσαι μόνη… Αυτό δεν μπορώ να το χωνέψω… Μακάρι να περάσουν αυτές οι ώρες νεράκι για σένα, για μένα μην σε νοιάζει, πρέπει να σταματήσεις να τα σκέφτεσαι όλα…

Το σίγουρο είναι ότι θα σου δείχνω κάθε ώρα και κάθε στιγμή πόσο σε λατρεύω!! Σε αγαπώ πολύ-πολύ, τόσο πολύ που δεν μπορώ να φανταστώ…

Η μαμά σου…


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ολα θα πανε καλα.

Ολα θα πανε κατ'ευχη του Μεγαλοδυναμου Θεου.

Θα περασουν οι 24 βασανιστικες και για τις δυο σας ωρες και θα ειναι παρελθον οταν πλεον θα την εχεις μονιμα στην αγκαλια σου.

Καλη γεννα Κλελια μας , εμεις εδω θα ειμαστε να περιμενουμε νεα σου.

Καλη ξεκουραση και κανονισε να κοιμηθεις εστω και λιγες ωρες.


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοπελα μου με συγκινησες παρα πολυ!!

Δεν ξερω τι περασες στην εγκυμοσυνη σου, αλλα ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και την μπεμπουλα σου!!!!

Αυριο θα ζησεις την ωραιοτερη και σημαντικοτερη μερα της ζωης σου!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites

Κλέλια μου θα σου ευχηθω απο εδω όλα να πάνε περιφημα και να αγκαλιασεις αυριο ενα υγιεστατο μωρακι!!!!

Το ονειρο ζωης αυριο παίρνει σαρκα και οστα στα χερια σου πλέον!!!

Καλό ταξιδι στον κοσμο της μητρότητας!!!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κλειώ μου με το καλό αύριο, έμειναν μόνο λίγες ώρες και μετά θα αντικρίσεις το αγγελούδι σου! Εύχομαι να περάσουν γρήγορα αυτές οι στιγμές, όπως λες σαν νεράκι και μετά θα σφιχταγκαλιάζεις το γλυκό μωράκι σου για πάντα!

Ανατρίχιασα κυριολεκτικά με το «γράμμα» στο κοριτσάκι σου, όλα αυτά όμως αποτελούν παρελθόν, ζήσε το παρόν με όλη τη δύναμη της ψυχής σου! Με το καλό κοπέλα μου. Απόλαυσε τις τελευταίες ενδομήτριες κλωτσιές γιατί από αύριο θα φιλάς τα ροζ πατουσάκια σου!!!

Εδώ θα είμαστε και θα περιμένουμε λεπτομέρειες, μέχρι να έρθει και η δική μας σειρά με το καλό!

Πολλά φιλάκια!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπημένη μπέμπα Κλέλιας!

Ήρθε ο καιρός να σου πω 2-3 λογάκια για την μαμά σου...

Την γνώρισα πριν 1 χρόνο περίπου όταν και οι δυο μας είχαμε άλλα κατά νου...

Περάσαμε δύσκολες στιγμές αλλά ξανασυναντηθήκαμε στο October power...

Θέλω να σου πω για την μαμά σου ότι είναι μια πεισματάρα και ταυτόχρονα δυναμική γυναίκα που σε επιθυμούσε όσο τίποτα στον κόσμο και άντεξε πολλά όλους τους 9 μήνες που σε κυοφορούσε...

Είσαι πολύ τυχερή...

Να είσαι καλότυχη και γερή, καρδούλα μου!

Με αγάπη,

θεία Βίκυ!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπεμπα η μαμα σου με εκανε να πλανταξω στο κλαμα με το γραμμα της, γιατι ενιωσα την απολυτη αγαπη και αφοσιωση που θα σουχει..την αγαπη που σου εχει πριν ακομα σε γνωρισει..ευχομαι να ειστε παντα η μια για την αλλη, παντα γερες και ευτυχισμενες! να εισαι ενα γερο και καλοτυχο μωρακι..σε περιμενουμε!!!


qF9Rp2.png

://

gxHyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κλελια,,,,,,με το καλο μνα την αγκαλιασει ςκοριτσι μου!!!!και φροντισ εη αγαπη σου ναμην της λειψειποτε!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Με βούρκωσες

αγάπη μου ...................!!!!

Ελπίζω τώρα που γράφω να είναι στην αγκαλιά σου

Περιμένω με αγωνιά νέα σου

Από σήμερα

είσαι μανούλα για παντααααααααααααααααααα

.


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κλελουκο μου με εκανες και βαλαντωσα στο κλαμα με το γραμματακι σου κοριτσι μου.

Τωρα θα εισαι ηδη μανουλα και θα εχεις ηδη αντικρισει το θαυματακι σου!!!!:-P:razz::-P

Ευχομαι ολη σου η ζωη να ειναι γεματη απο αυτην την ευτυχια που θα ζεις τωρα.

Περιμενουμε ολες με ανυπομονησια τα νεακια σου ........μαμακλελια σε σκεφτομαστε!!!!:D:D:D


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

clelia μου με συγκινησες κοριτσακι μου.

αν δεν ξερω τι συναιβει σε σενα μπορω να καταλαβω τις τυψεις σου γιατι και εγω με τη σειρα μου ταλαιπωρησα τον πριγκιπακο μου εννεα μηνες...

δε μας κρατανε μουτρα ευτυχως.το αντιθετο θα ελεγα.περιμενουν να μας δουν γελαστες και κεφατες την ωρα που γεννιουνται, να χωθουν στην αγκαλια μας και αυτο τους αρκει...

να εχεις εναν ευκολο τοκετο σου ευχομαι να περασουν σαν νερακι οι πρωτες ωρες και απο εκει και περα θα την εχεις δικια σου, αγαλια σου για μια ζωη!!!

περιμενουμε νεα!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Η ΚΛΕΛΙΑ ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!! ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΟΡΑΚΛΑ!!!

congratulations_on_your_new_baby_girl_122.jpg

Αγαπημένη μου φίλη, η δύναμη, το κουράγιο, η αισιοδοξία σου είναι για εμένα φως! Δεν μπορώ να γράψω πιο πολλά, η συγκίνηση δεν με αφήνει .......

να ξέρεις ότι σε αγαπώ, οι ευχές μου και οι προσευχές μου είναι πάντα κοντά σου και στην υπέροχη κόρη σου

Link to comment
Share on other sites

Τώρα, που κρατάς ήδη το μωράκι σου θέλω να σου πω ότι :

Είσαι μια μανούλα!!!!!!

Να την χαίρεσαι την μπουμπού σου! Όλα πήγαν καλά, δόξα τω Θεώ!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελισάβετ καλωσόρισες! Σου εύχομαι να είσαι πάντα γερή, χαμογελαστή και οι γονείς σου πάντα να σε καμαρώνουνε. Να ξέρεις ότι η μαμά σου σε αγαπάει πολύ και είσαι πολύ τυχερή που την έχεις δίπλα σου.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...