Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Γέννησε η nenaki ΜΑΣ έναν κορίτσαρο 4000 κιλά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

συγχαρητηρια νενακι μου καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σασ ζησει και να την καμαρωσετε γερη και ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...ειναι ομωσ θεογκομενα η κουκλιτσα σου ε???φτου φτου χιλια σκορδα!!!!!!!!!!

μονδελοτατη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να την χαιρεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

είπαμε, αυτό δεν είναι μωρό!!!

4 κιλά και 53 εκατοστά, έτοιμη για τα καλλιστεία από τώρα!!!

να σας ζήσει νένα μου και να είναι πάντα τυχερή και ευτυχισμένη, κι εσείς μαζί της!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νένα μου

να ειναι γερη και τυχερη στη ζωούλα της καρδούλα μου..

να χαίρεσαι την οικογενεια σου και να την καμαρωσεις όπως εσύ επιθυμείς..

πολλά, πολλά φιλιά ..

α, και καλα ξενυχτια :tongue::tongue::tongue:


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

να σου ζησει Νενα μου!!!!!!!!!!! η ομορφη μπεμπουλα σου!!!!

καλοτυχη και

να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις!!!!!!!!!!

να ειναι δυνατη γερη και γεματη ευτυχια για παντα στην ζωη της!!!!!!!!!

4 κιλα ε?!?!?!?

μα που την εκριβες?!?!?

γραμμαριο δεν πηρες.........


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοπελα μου εψαχνα παντου να δω αν γεννησες....αχ πολυ χαρηκα και συγκινηθηκα να σου ζησει μα τι κοριτσαρος ε??4κιλα..??καλο σαραντισμο να εχεις φιλια πολλα.....

1817750pthntc3gho.gif


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σκατουλα μου, ποιας γκαστρουλας τη γκρινια θα ακουω τωρα???:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Να σας ζησει η μικρη μαιμουδιτσα!!! να ειναι παντα γερη και καλοτυχη!!! (ομορφη θα ειναι σιγουρα απο οπου και να παρει!!!:D:D)

Και οντως μαρη πως το βγαλες το τετρακιλο??? πετσι και κοκκαλο τερματισες!!! φτου σου!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Νενάκι μου να χαίρεσαι την μωρουλίνα σου!!!!!!!!!!!

Υγεία, Τυχη και Χαρά να έχει πάντα στη ζωή της!!!!!!

(που θα τα έχει βέβαια!!!!!!!!!)

άντε βάλε και καμιά φωτό να την καμαρώσουμε! :D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααααααααα,φιλεναδες μουυυυυυυυυ σας υπερ ευχαριστω για τις ευχουλες σας,ειμαι πολυ συγκινημενη!!!ολους αυτους τους μηνες η παρεουλα σας ηταν πολυ ξεχωριστη..αν και δεν εχουμε βρεθει απο κοντα,να ξερετε οτι σας αγαπω πολυ!!

Λοιπον τα νεα μου τωρα!!

Την παρασκευη 10-9 στις 40 εβδομαδες κυησης μπηκα με ραντεβου στο νοσοκομειο οπου θα εφερνα την δευτερη κορουλα μου με προκληση.

Στις 9.30 μπηκα στο θαλαμο ωδινων οπου μου εβαλε ο γιατρος υποθετο να μαλακωσει ο τραχηλος,στις 10 μου εβαλε τον ορο για τους τεχνιτους πονους.οι πονοι μπορω να πω οτι δεν υπηρχαν καθολου.γελουσαμε με τους γιατρους,τις μαιες,περνουσε πολυ ευχαριστα η ωρα,αφου μου λεγανε,τωρα εσυ ηρθες για να γεννησεις???

Στις 12.15 ειχα διαστολη 8,μου λεει ο γιατρος παμε στην αιθουσα τοκετου.Πηγαμε εκει μετα απο ενα τεταρτο η διαστολη τελεια αλλα ο τραχηλος να κρατιεται ακομη σαν απο μια κλωστη.Μου δυναμωνει τους πονους,πλεον οι πονοι αρκετα δυνατοι αλλα ευτυχως για κανενα τεταρτο.Ανεβαινω στο κρεβατι και μου λεει σπρωξε!!Σπρωχνω και βλεπουν τα μαλλια της κορης μου!!!Ξανασπρωξε μου λεει ο γιατρος και κρατα!!!!Βαζω ολη την δυναμη μου,εχουμε βγαλει το κεφαλακι!!!Ακομη μια και το μωρο μου ηρθε στον κοσμο!!!Αρχισα να φωναζω,μωρο μου ,ψυχη μου,ευχαριστω γιατρε,γιαβρι μου.ημουν τοσο συγκινημενηηηηηηηηηη.τα καταφερα και αυτην την φορα!!!!εγινα για δευτερη φορα μανουλα.ειμαι τοσο περηφανη!!

Ερχεται η μαια,μου λεει αυτο δεν ειναι παιδι!!ειναι ετοιμο για το σχολειο!!!

4000 κιλα και 53 ποντους.Πως το εβγαλες ρε θηριο μου ελεγε ο γιατρος???Μπραβο.

Αρχισε η διαδικασια ραψιματος,αντιλαμβανομουν σε καποια σημεια την βελονα αλλα δεν ηταν τοσο ανατριχιαστικο και επιπονο..πηρε αρκετη ωρα γιατι το κοψιμο ηταν μεγαλο αρα και τα ραμματα πολλα.Πλεον δε με ενοιαζε τιποτα ηθελα να μου φερουν αγκαλιτσα την κορακλα μου.Μου την εφερε μετα απο κανενα μισαωρο.Αρχισα να κλαιω...παναγιτσα μου σε ευχαριστω..

σε μια ωρα απο την γεννηση με πηγαν στο δωματιο!!Ουτε σουιτα να εκλεινα,με βαλαν σε δικλινο οπου ημουν μονη..μια χαρα!Η μικρουλα μου πολυ ησυχη,ολο κοιμαται,αφου παλευω να την ξυπνησω για να φαει!!Θηλαζουμε κιολας και ολα κυλανε τελεια!!!

Ειχα αναφερει οτι η ευτυχια θα ολοκληρωθει οταν θα εχω και τις δυο κορες μου αγκαλιτσα,δεν καταφερα ακομη να το κανω διοτι η μεγαλη μου ειναι αρρωστουλα.Ελπιζω να γινει γρηγορα καλα!

Απο το νοσοκομειο βγηκαμε την κυριακη...πραγματικα την χαρακτηριζω γεννα εξπρες!!!

Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που περιμενουν τα μωρακια τους ,πραγματικα με εναν πονο και με υγιη μωρακια!!Αλλα και σε οσα κοριτσια προσπαθουν ευχομαι συντομα να αρχισει η τελειοτερη περιοδος μια γυναικας η κυηση και επειτα η γεννηση των παιδιων της!!

Σας ευχαριστω και παλι ολες!!!Φιλακια!!

αααα σας βαζω και δυο φωτογραφιες μας!!!

DSC03963.jpg

DSC03934.jpg


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει και πάλι, Νένα μου!

Κούκλες μάνα και κόρη!!!! Καλέ δεν ξέρω ποια λεχώνα μας είναι πιο όμορφη από την άλλη!!!!

Σκόρδα που λέει και το τσιπουράκι μας!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...