Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΓΕΝΝΗΣΕ Κ Η ΦΩΤΗΝΕΙ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ FwTeiNi


Recommended Posts


Διαφημίσεις

να σασ ζησει φωτεινουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παντα τησ να ειναι γερη και πολλη πολλη ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παντα να σασ κανει τοσο πολυ ευτυχισμενουσ ,οπωσ σασ εκανε χτεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να την χαιρεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

απροσδόκητη χαρά μας έδωσες φωτεινή!!!

νας σας ζήσει το μικρούλι σας και να την χαρείτε όπως επιθειμείτε!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φωτεινή έκανες την έκπληξη και τρίτωσε το Καλό!!!!!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει η όμορφη κοπελάρα σου!

Να είναι πάντα γερή και τυχερή κι εσύ μία περήφανη και χαρούμενη μανούλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες σας εδω..... ευψχομαι τα καλυτερα και σ'εσας....και μ'εναν πνο σαν τον δικο μου:):):):)

Το βιβλιαριο μας γραφει μεσα...

Θηλυ

2,600

47cm

35 εβδομαδων & 4 ημερων

Τι να πω???

Οτι εκει που μιλαγα εδω μαζι σας με πιασανε οι πονοι και εφυγα για το μειαυτηριο κι ολοι λεγανε πως θα γυρισουμε πισω ???ε τελικα δεν γυρισαμε σπιτι :P:pτην ιδια μερα αλλα μετα απο 5 ημερες και οχι μονη μου ειχα και την πιο γλυκεια παρεα ...την κορουλα μου.

Φτασαμε στο ΙΑΣΩ στις 4:20 το μεσημερι... με περνει η μαια με εξεταζει και μου λεει σιγουρα γεννας εσυ η ποναει το εντερο σου? βαζει το δακτυλακι και μενει με το στομα ανοικτο ... αμεσως περνει την γιατρο μου κατι της λεει και σε 30 λεπτα την ειχα μπροστα μου ... μου λεει τι να σου πω το πρωι σου ειπα κρατησου λιγο ακομα εσυ δεν ηθελες :tongue::tongue::tongue:και τελικα δεν ηθελε η μικρη

μου βαλανε τους ορους με περιποιηθηκαν στα σημεια :tongue::tongue::tongue: και αρχισαμε να ποναμε ... ξαφνικα μπαινει και κυρα και με μαγκια μοιυ βαζει δακτυλο και μου σπαει τα νερα... μου ηρθε να της δωσω μιαααααα...... την γλυτωσε ομως :tongue::tongue::tongue::tongue: ερχεται και η κυρα -αναισθησιολογος να μου κανει την επικληριδιο... και καθως την εκανε με πηρε ο υπνος στον ωμο της γιατρου μου που μ ειχαν στηριξει ... ολοι νομιζαν πως ειχα λιποθυμησει.... και μετα αρχισαμε τα σπρωξε σταματα σπρωξε σταματα.... ξαφνικα κατι αραχνοφαινεται ... το βλεπει η μαια , το βλεπει και η γιατρος και φωναζουν φευγουμε για χειρουργειοοοοοοοοο.... το μωρο μου ο αντρας μου λεπτο δενε φυγε απο μακρυα μου ... ξαφνικα κανει να φυγει να παει να πει στους εξω οτι γενναμε... τον τραβαει η γιατρος και του λεει εσυ μεσα τωρα..... μην φευγεις... και παμε... αφου με δεσανε {για μαστιγωμα με πηγαινανε εγω τους το ειπα αλλα δεν τα καταφερανε δεν προλαβανε :tongue::tongue:}και μια ... και δυο ... και τρεις....στην τεταρτη σπρωξια.... κανει ντου η μικρη .. ελα ομως που εκεινη την ωρα η γιατρος και η μαια κοιταγανε κατι στα εργαλεια ... και μου φωναζουν σταματα μην σπρωχνεις θα την ριξεις στο λεκανακι απο κατω σου και πεθαινω στα γελια:P:p:p:p

Ομως υπηρχε ενα πρβληματακι ... χαναμε παλμους απο την μικρη σε καποια φαση και δεν μου ειπαν τιποτα ... την ωρα που μου κανανε την επισκληριδιο γινοταν αυτο ...

η μικρη επιτελους βγηκε.... με τον λωρο της για διπλο κολιε ... ηθελε ομως και τσαντα ... αλλα δεν της εφταναν μονο αυτα το ηθελα και αναμεσα στα ποδια της ,., κοντευε κι εκεινη να πνιγει κι εγω να κανω καιισαρικη... κι ομως γινανε ολα τελεια κι εγω γεννησα με φυσιολογικο και η μικρη βγηκε αψογη και αψογα ....

Η διαρκεια της γεννας μολις 2,30 ωρες και ουτε......

Ηταν οτι καλυτερο στη ζωη μου ... εφερνα στον κοσμο μια ζωη που δημιουργηθηκε απο μια δυνατη αγαπη , αλλα ειχα διπλα μου και την αγαπη μου τον αντρα μου....


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο βρε Φωτεινούλα!!!

Να σας ζήσει!! Να μας ζήσουν τα μωρά μας!! Θα κάνουμε πάρτι και οι 3 μαζί με την Νένα!!

10-09-2010 τελικά ήταν η μέρα μας!!

Συγκλονιστική η περιγραφή της γέννας!!

Σε φιλώ και να είσαι πάντα καλά!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Φωτεινούλα σου έχω ευχηθεί τόσες φορές αλλά απ' ότι είδα όχι από εδώ.....

Να σου ζήσει η τσαχπινομικρούλα σου!!!!!!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...