Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts

Επιτέλους ανοιξαμε το καφέ! Μετά απο αρκετες επιτυχιες! Σας περιμενουμε να μιλήσουμε για τις εγκυμοσυνες μας και για τα παιδιά μας. Ας αφησουμε πίσω όλη την αγωνία και τους κόπους μας. Τώρα είμαστε εγκυουλες! :tongue:

Μακάρι μεχρι το τέλός του χρονου όλο το καφε της σπερματεγχυσης να έχει μεταφερθει εδώ!!!!

')'>[/url][url=javascript:emoticon(':?:')]')'>[/url][url=javascript:emoticon(':arrow:')]')'>[/url][url=javascript:emoticon(':mrgreen:')][/url]th_welcome.gif

AGG039.gif

AGG038.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επιτέλους ανοιξαμε το καφέ! Μετά απο αρκετες επιτυχιες! Σας περιμενουμε να μιλήσουμε για τις εγκυμοσυνες μας και για τα παιδιά μας. Ας αφησουμε πίσω όλη την αγωνία και τους κόπους μας. Τώρα είμαστε εγκυουλες! :tongue:

Μακάρι μεχρι το τέλός του χρονου όλο το καφε της σπερματεγχυσης να έχει μεταφερθει εδώ!!!!

th_welcome.gif

AGG039.gifΜε για το καινουριο καφε και συνδομα να μεταφερτουμε εδω και τα υπολοιπα κοριτσια απο το καφε ''σπερατεγχυση''!

AGG038.gif

:D:D:D
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stellitsa1978 καλυμερα , ειμαι και εγω μαμα μιας κουκλας που την λενε ΙΣΜΗΝΗ , και ναι εγινα μαμα μετα απο Σπερματέγχυση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλορίζικο το νέο καφέ για τις μανούλες.

Καλή συνέχεια στις εγκυμοσύνες σας και με το καλό να μεγαλώσουν τα μωράκια σας.

Ελπίζω να γίνουμε πολλές εδω μέσα,σύντομα.


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οοοοοοο!!!!Καλορίζικο και με το καλό όσο πάει να μεγαλώνει η παρέα του νέου καφέ!!!

Τελειόμηνη και υγιή εγκυμοσύνη σε όλες!!!!!

Με το καλό και στις υπόλοιπες κοπέλες να ζήσουμε όλες το "θαύμα" !!!!!!!


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...