Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts

Όσο για το παρκάρισμα.. χθες έψαχνα μισή ωρα γιατί α)δεν θέλω να το παρατάω οπως να ναι γιατί δεν το βρίσκω σωστό να εμποδίζω τους άλλλος οδηγούς κ τους πεζούς.. όλοι βιαζόμαστε άλλωστε και β) αρκετά πιο ψηλά από το ΠΑ.ΠΕΙ έχει θέσεις αλλά δεν θέλω να περπατάω μέσα στη νύχτα μόνη μου τόσα ακούγονται..

Τεσπα! αγοράκι έχεις η κοριτσάκι?


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερουδια! τι κανετε κοριτσακια?

λοιπον μαριαννα ειμαστε διπλα! τι καλα! αμα θελησεις καποια στιγμη μπορουμε να βρεθουμε και απο κοντα να παιξουν τα ζουζουνια μας! ειναι σχεδον ισα! το 2006-2007 εμενα κι εγω στο ρεντη!τωρα ειμαι κοντα στην ελαις, πισω απο το σταδιο για την ακριβεια! απλα στον πειραια ανηκουμε, και το ικα μας και η δεη, εφορια, ολα.

μαρακι , δεν το γιορταζω τωρα, τον 15αυγουστο. εσυ μηπως γιορταζες?

facebook δεν εχω, μονο ο συζηγος, αλλα δεν ασχολουμαι κιολας. μονο εδω στο καφε μπαινω!

για το παρκαρισμα και ολα αυτα, δεν σε συμφερει να παιρνεις τη συγκοινωνια? γλιτωνεις παρκαρισματα και οδηγηση, ισως και βενζινες..

σημερα εχουμε εμβολιακι της μικρης, οποτε σε λιγο θα ετοιμαστουμε να φυγουμε. σας φιλω!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!σημερα αργησα να μπω εχω το αντρακι μου εδω δεν πηγε σχολειο γιατι ξεκινησε τη μερα του με πυρετο κ γαστρεντεριτιδα το μικρουλι μου..Μαρακι μου εχω ενα αγορακι 32 μηνων και ειμαι στο τμημα πολιτικων δομικων εργων στα τει πειραια.να σου πω την αληθεια δεν ειοναι το θεμα οτι ειναι κ τοσο δυσκολο οσο το οτι δε μου αρεσει το αντικειμενο...ολοι οι δικοι μου ειναι μηχανικοι οποτε οπως καταλαβαινεις ακολουθησα κ εγω τον κλαδο χωρις ουσιαστικα να το θελω...πριν μεινω εγκυος ειχα αλλο τροπο σκεψης.ελεγα αντα να την τελειωσω να μη εχουν να μου πουν κατι κ μετα θα κανω οτι θελω εγω.τωρα με το μικρο κ με το σπιτι που οπως καταλαβαινεις ειμαστε καπως δυσκολα οικονομικα αφου δουλευει μονο ο αντρας μου βλεπω οτι αν τελειωσω τη σχολη θα ακολουθησω αναγκαστικα τον κλαδο κ σε μου αρεσει καθολου μα καθολου..αυτο ειναι που με ζοριζει ιδιαιτερα κ δεν εχω ορεξη να ασχοληθω....αν κ απο την αλλη χωρις πτυχιο δεν βλεπω τι αλλο μπορω να κανω αλλα τεσπα δε θελω να σας ζαλιζω.εδω μπαινουμε για να τα λεμε κ να χαλαρωνουμε..να σου πω την αληθεια κ εμας μας αρεσει πολυ το village κ ειναι ωραια κ για το μικρο!

Link to comment
Share on other sites

Μαριαννα μου σου ευχομαι μια ηρεμη επισκεψη στο γιατρο καθως οι δικες μας δεν ειναι κ τοσο...θα το ηθελα παρα πολυ να βρεθουμε για καφεδακι κ να παιξουν τα μικρουλια μας!!!θα χαρω πααααρα πολυ αν θελεις κ εσυ να το κανονισουμε αφου μενουμε κ τοσο κοντα!!!!!κ νομιζω οτι θα χαρουν κ τα παιδακια!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου οσοσ για το παρκαρισμα προσεκτικα.ακουγονται τοσο κ οσο παει ο κοσμος κ χειροτερευει...εγω κατεβηκα πειραια εχθες το απογευμα να πρω την αδερφη του αντρα μου απο το γραφειο της κ απο ενα στενο δε μπορουσα να περασω γιατι φυσικα ενας κυριος με τζιπ αποφασισε οτι μπορει να παρκαρει οπου θελει κ οπως θελει κ σε συνδυασμο με το παρκαρισμα του απεντι μονο μηχανακι χωρουσε..αφου διαπληκτιστηκαμε οχι μονο δεν το εβαλε πιο μεσα αλλα με εστειλε πισω με οπισθεν σε ολο το στενο....στοιχημα οτι αν ηταν μεσα στο αυτοκινητο αντρας κ οχι εγω ή οποιαδηποτε γυναικα δε θα ηταν αυτη η καταληξη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αααχχ τι καλα!και ψαχνω τοσο καιρο μια κοπελα εδω κοντα να κανουμε παρεα γιατι δεν εχω καθολου ατομα κοντα μου ειδικα με παιδια, και ο καημενος ο γιωργος μονος του ειναι! ποσο χαιρομαι!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

κοπελες μου? που ειστε? ολη μερα εμπαινα και κοιτουσα μηπως γραψατε κατι.. φανταζομαι επειδη ειναι ΣΚ θα το 'χετε ριξει εξω με τις οικογενειες σας :tongue: οχι σαν κι εμενα που ξημεροβραδιαζομαι στο pc :tongue: χαχα! πλακα κανω! καπως πρεπει να γεμισω και το μηνυμα! :tongue::tongue::tongue:


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Μαριάννα μου πουουουου καιρός για βόλτες.. Δυστυχώς φέτος για εμένα είναι πολύ ζορικη χρονιά, ο μικρός συνήθως βγαίνει με τον μπαμπά του εγώ δεν προλαβαίνω ουτε να κοιμηθώ που λέει ο λόγος! Τι κάνετε κατά τα άλλα ?? Σας αφήνω, πάω να συνεχίσω την εργασία μου θα ξαναμπώ με την πρώτη ευκαιρία!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

μαρακι αν καταλαβα καλα σπουδαζεις κατι και εχεις εργασια ε? ευχομαι να πανε ολα καλα, μπραβο σου που το παλευεις! και στον αντρα σου ενα μπραβο που σε βοηθαει με τον μικρο! εγω αληθεια δεν ξερω αν θα τα καταφερνα στη θεση σου, εδω με το ζορι ξεκλεβω λιγο χρονο να κατσω στον υπολογιστη! μπραβο!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη καλησπέρα στις μανούλες κ τα παιδάκια τους!!Μαριάννα μου κάνω μεταπτυχιακό κ ζορίζομαι λίγο.. αγχώνομαι πολύ.. θα δείξει προς το παρόν το παλέυω!! Τι κάνετε εσείς? Τα μικρούλια σου? Εμένα ο Κωστής είναι στον παιδικό θα ρθει δσε καμιά ωρα.. Σας φιλώ, πάω να ετοιμαστώ!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλημερα!δε μπορεσα να μπω το σκ γιατι ειχα το μικρουλη μου αρρωστο!ευτυχως σημερα ουτε πυρετο ουτε τιποτα αλλα τον κρατησα σπιτι προληπτικα!εσεις τι κανετε?πως τα περασατε??μαρακι συγχαρητηρια!μπραβο που κανεις κ μεταπτυχιακο με το παιδακι σου στο σπιτι!εγω δεν την παλευω με το διαβασμα καθολου!μπραβο!καλη επιτυχια σου ευχομαι!Μαριαννα συνονοματη καλημερα!πως τα πατε εσεις??κ εγω στην ιδια κατασταση ειμαι με εσενα,δεν εχω κανεναν εδω κοντα με παιδακι καθως ολες οι φιλες μου ειναι ελευθερες κ καμια δεν μπορει να καταλαβει τι θα παι παιδακι!χαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαστε κι εμεις! καλη επιτυχια σου ευχομαι!

εγω δεν σπουδασα κατι, για την ακριβεια στα 18α γενεθλια μου το εσκασα απο το σπιτι (και το σχολειο-εξετασεις γραφαμε) και μετακομισα στην αθηνα με τον αντρα μου! πανικος ειχε γινει! ο μπαμπας μου ειδικα ηθελε να σπουδασω κατι, αλλα εγω ειχα αλλα ονειρα..:tongue: και τα πραγματοποιησα! δεν το εχω μετανιωσει, ισως να σπουδαζα εαν δεν τον ειχα γνωρισει, τι αλλο θα 'κανα? ο πιο πολυς κοσμος μου λεει τη φραση "απο μικρη στα βασανα" για να τους απαντησω "ή μικρος μικρος παντρεψου.." αν δεν το ηθελα δεν θα το εκανα, κι επειτα για καποιον μπορει να ειναι βασανο, για μενα ομως οχι!

αυτη ειναι η δικη μου ιστορια!

παντως ειδικα τις μαμαδες σαν εσενα μαρακι, τις θαυμαζω πιο πολυ! γιατι ξερω πως εγω δεν ειμαι ετσι. ειμαι λιγο τεμπελουλα!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!δε μπορεσα να μπω το σκ γιατι ειχα το μικρουλη μου αρρωστο!ευτυχως σημερα ουτε πυρετο ουτε τιποτα αλλα τον κρατησα σπιτι προληπτικα!εσεις τι κανετε?πως τα περασατε??μαρακι συγχαρητηρια!μπραβο που κανεις κ μεταπτυχιακο με το παιδακι σου στο σπιτι!εγω δεν την παλευω με το διαβασμα καθολου!μπραβο!καλη επιτυχια σου ευχομαι!Μαριαννα συνονοματη καλημερα!πως τα πατε εσεις??κ εγω στην ιδια κατασταση ειμαι με εσενα,δεν εχω κανεναν εδω κοντα με παιδακι καθως ολες οι φιλες μου ειναι ελευθερες κ καμια δεν μπορει να καταλαβει τι θα παι παιδακι!χαχα!!!

γεια σου μαριαννακι! δεν σε ξεχνω, οταν καλυτερεψει ο μικρος σου θα συννενοηθουμε να βρεθουμε εδω κοντα! εστω σε καποια παιδικη χαρα! θα περιμενω απο σενα πμ. περαστικουλια σας!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Μαριαννα αν θελεις τη γνωμη μου (δε μου πεφτει λογος βεβαια)εκανες την καλυτερη δουλεια απο τη στιγμη που αυτο ηθελες κ εισαι ευτυχισμενη.εγω αντιθετα δεν σηκωσα αναστημα στον πατερα μου για το τι θελω εγω να σπουδασω κ οχι εκεινος κ τωρα το μετανιωνω πολυ πικρα..οχι με το παιδι μου κ τον αντρα μου προς θεου αλλα με το τι θα κανω στη ζωη μου επαγγελματικα κ τωρα βρισκομαι σε τελμα κ δεν ξερω τι να κανω....

Link to comment
Share on other sites

ε βεβαια οταν καλυτερεψει,για την ακριβεια να ειναι απολυτως καλα γιατι αν σας κολλησουμε κ εσας(δυο μωρα αρρωστα)θα τα παιξεις....κ θα με μισισεις κιολας χαχα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...