Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      🙏🏼🙏🏼🙏🏼

      εγώ Σάββατο θα κάνω υπέρηχο για να μάθω ποτέ θα γίνει 🥹

      περιμένουμε νέα από τον υπέρηχο σου 🙏🏼

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!!!στην αρχη ηταν λιγο δυσκολα,ξερεις θηλαζα το ενα,τα αλλα ηθελαν να φανε,ηθελαν νερο,τουαλετα!!αλλα γρηγορα μπηκαμε σ'ενα προγραμμα!!τωρα ειναι η καλυτερη τους ηλικια!!ολο παιζουν μαζι,κανουν αστεια μεταξυ τους κ γελανε ολη την ωρα!!περναμε πολυ ομορφα!!!:D:Dκαλα να μην το παιζω κ τελεια,ειναι κατι ωρες που μου ρχεται να παρω τα βουνα,αλαλ δεν τα παιρνω!!χαχαχα!!!τωρα επιασα κ δουλεια 5 ωρες το απογευμα κ κει που νομιζα θα ξεσκαω λιγο,μου λειπουν συνεχεια!ολη την ωρα για τα παιδια μιλαω,ακομα κ στους πελατες!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραια που ακουγεται!!Εμενα ειναι 17 μηνων τωρα ο δικος μου και σκεφτομαι πολυ εντονα να ξεκινησωγια το δευτερο...

Αν δεν υπηρχε και το συνηθες προβλημα-το οικονομικο ντε-δεν θα το σκεφτομουν καν!!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γεια σε όλες τις μανούλες!Εγώ είμαι 29 πλέον κ ο γιος μου κοντεύει τα 2 σε 2μιση μήνες!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια! Έχουμε πάααρα πολύ καιρό να τα πουμε.. Τί γίνεται? Μας έφαγε το facebook οι δουλειές κ η καθημερινότητα? Τα νέα σας!!!!????


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κι απο μενα! μικρομανουλα, φυσικα, 24 χρονων! ο γιωργος μου 3,5 σχεδον και η μπεμπουλα μας 6 μηνων!

χαιρομαι που βρηκα το θεμα αυτο! ε λοιπον θα πω τον "πονο" μου! ειμαι σιγουρη οτι το περνατε ολες αυτο! οποτε κυκλοφορω με τα παιδια οι αγνωστοι με ρωτανε δικα σου ειναι? και τα δυο? χαχα!

εντωμεταξυ εγω μικροδειχνω γενικα ακομα πιο πολυ, φοραω γυαλια μυωπιας, ειμαι και μικροκαμωμενη, δεν ξερω τι απ'ολα φταιει αλλα με περνανε για 18 τουλαχιστον, οποτε σκεφτονται ποτε προλαβε και τα εκανε?

περσι τετοιο καιρο ((ημουν και εγκυος) χρειαστηκε να μπει ο γιος μου 2 μερες στο νοσοκομειο, και επειδη ερχοτανε η μαμα μου να μας δει, ΟΛΟΙ νομιζανε οτι ημουν η 16χρονη αδερφη του!!:shock: δεν σας κανω πλακα καθολου! μου το ειπανε στο τελος! εχει πολυ πλακα ο κοσμος!

τουλαχιστον οταν θα εχουνε πια ενηληκιωθει τα παιδια μας, εμεις θα ειμαστε ακομα πολυυυ νεες! την υγεια μας να χουμε κι εμεις και τα ζουζουνια μας!

λοιπον, θα 'μαι εδω τριγυρω και θα σας παρακολουθω! φιλια!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Μαριάννα μας καλώς ήρθες! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου! Αυτό που λες το χω περάσει κ εγώ.. Όταν με βλέπουν με το γιο μου, μου λένε πως το αδερφάκι μου είναι πολύ ομορφο! Καμιά φορά τους πέρνω κ στην πλάκα! Είσαι κ πειραιώτισα.. κάθε απόγευμα είμαι πλέον είμαι στα μέρη σου και μπορώ να πω πως μου αρέσει ο Πειραιάς!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλησπερα!με λενε κ εμενα Μαριαννα ειμαι 23 κ εχω εναν ζουζουνι 32 μηνων!πολυ χαιρομαι που σας βρηκακ μπορω να πω οτι αντιμετωπιζω τα ιδια με εσας!κανεις δεν πιστευει οτι ειναι γιος μου!θελω παρα πολυ να κανουμε παρεα εστω κ διαδικτιακα!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! πως ειστε? τι κανετε? τα μικρουλια σας? εμεις μια χαρουλα! θηλαζω τη μικρη μου διαβαζοντας εδω διαφορα, και ο γιος μου μας φτιαχνει "φαγητα" με τις πλαστελινες του! να σημειωσω πως τις πλαστελινες τις φτιαξαμε μονοι μας με αλευρι! σας βαζω και τη συνταγη για οποια ενδιαφερεται:

http://www.infokids.gr/2011/05/%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B7-%CF%83%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B3%CE%AE-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B1-%CF%86%CF%84%CE%B9%CE%AC%CE%BE%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CE%BC%CF%8C%CE%BD/

Μαριάννα μας καλώς ήρθες! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου! Αυτό που λες το χω περάσει κ εγώ.. Όταν με βλέπουν με το γιο μου, μου λένε πως το αδερφάκι μου είναι πολύ ομορφο! Καμιά φορά τους πέρνω κ στην πλάκα! Είσαι κ πειραιώτισα.. κάθε απόγευμα είμαι πλέον είμαι στα μέρη σου και μπορώ να πω πως μου αρέσει ο Πειραιάς!!

καλως σας βρηκα μαρακι! να πω την αληθεια δεν ειμαι κεντρο πειραια, αλλα πειραια ανηκουμε. το κεντρο με ζαλιζει, καθε φορα που πρεπει να παω, ειτε ειμαι με αμαξι, ειτε με συγκοινωνια, ειτε με τα ποδια, τρελαινομαι απο την πολυκοσμια και την κινηση! εσυ που μενεις?

κοριτσια μου καλησπερα!με λενε κ εμενα Μαριαννα ειμαι 23 κ εχω εναν ζουζουνι 32 μηνων!πολυ χαιρομαι που σας βρηκακ μπορω να πω οτι αντιμετωπιζω τα ιδια με εσας!κανεις δεν πιστευει οτι ειναι γιος μου!θελω παρα πολυ να κανουμε παρεα εστω κ διαδικτιακα!!!!

γεια σου μαριαννα συνονοματη! καλως ηρθαμε! (μιας κι εγω τωρα ξεκινησα να διαβαζω αυτο το θεμα)


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!πολυ χαιρομαι που βλεπω "κοντοχωριανες"!εγω μενω ρεντη κ μπορω να συμφωνησω μαζι σας πως ο πειραιας ειναι πολυ ωραια περιοχη κ στο κεντρο κ στα περιξ!ειναι ο πιο ωραιος προορισμος μας καθε φορα που θα βγουμε!

Link to comment
Share on other sites

mama22 καλώς ήρθες! Να χαίρεσαι το ζουζούνι σου! Όπως βλέπετε έχει ερημώσει το καφέ αλλά ελπίζω να μπαίνουμε συχνά να τα λέμε κ να μη χανόμαστε! Μαριάννα γιόρταζες χθες? Τέλεια η συνταγή για τισ πλαστελίνες θα πάρω ξινό το απόγευμα κ θα φτιάξουμε μαζί το Σ/Κ!! Μένω στη Βούλα.Η αλήθεια είναι οτι ζορίζομαι με το παρκάρισμα τα απογεύματα στον Πειραιά άλλες φορές περισσότερο άλλες λιγότερο αλλά τι να κάνουμε αναγκαίο κακό το τουτου!!

Αν έχετε fb στείλτε μου με πμ το ονομα σας να σας βρω να τα λέμε κ από εκεί :P


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου σε ευχαριστω παρα πολυ κ εσυ να χαιρεσαι το παλικαρακι σου!το arking ειναι γεγονος οτι ειναι πολυ ζορι κ τα parking εχουν τις τιμες στα υψη....αλλα κανονικα θα επρεπε κ εμεις να κανουμε οτι κανουν καποιοι εξυπνοι που το αφηνουν οπου βρουν κ οπως λαχει αλλα τεσπα....ελπιζω να τα λεμε συχνα ολες μα εδω αν κ λιγο δυσκολο βεβαια με τα μικρα να τρεχουν ασταματητα γυρω κ εμεις απο πισω για να μην χτυπησουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πρεπει να πω μπραβο σας σε ολες γιατι διαβαζω τις σελιδες (καθως εχθες μπηκα σε αυτο το θεμα)κ βλεπω οτι πηρατε πτυχιο!!συγχαρητηρια!εγω να σας πω την αληθεια μου οταν ανακαλυψα οτι ειμαι εγκυος στο μωρουλι μου ειχα 15 μαθηματα για πτυχιο!τωρα 3 χρονια μετα εχω 12 ακομα...δε μπορω να συγκεντρωθω κ να διαβασω με τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Mama22 θα σε λέω Μαριαννα22 για να σε ξεχωρίζω από την άλλη Μαριάννα! Τι σπουδάζεις? Να προσπαθήσεις να τελειώσεις μωρέ κρίμα είναι μην τα παρατάς! Τσούκου τσούκου θα τη βγάλεις τη σχολή! Ξέρω πόσο μα πόσο δύσκολο είναι.. Με τον άντρα μου μας αρέσει να ερχόμαστε στο village στον Ρέντη για σινεμά!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...