Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Χαχα ναι, μπαίνω λίγο γιατί δεν έχω βοήθεια στο σπίτι και έχω ενα σορό δουλειές να κάνω!!!!!!!! Εγώ τον γέννησα 20 Μαίου!! Τι κάνουν τα μωρά σου σε αυτήν την ηλικία??Κάθονται μόνα τους? μπουσουλάνε??


wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα ναι, μπαίνω λίγο γιατί δεν έχω βοήθεια στο σπίτι και έχω ενα σορό δουλειές να κάνω!!!!!!!! Εγώ τον γέννησα 20 Μαίου!! Τι κάνουν τα μωρά σου σε αυτήν την ηλικία??Κάθονται μόνα τους? μπουσουλάνε??

Καθοντα, μπουσουλανε, πιανοντα κ σηκωνονται απο οπου βρουν κ κανουν κ βηματα γυρω γυρω στο τραπεζακι. Σε καταλαβαινω, κι εγω ολα μονη μ τα κανω, ο αντρας μου λειπει πολλες ωρες στην δουλεια κ ετσι τα αναλαμβανω εγω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καθοντα, μπουσουλανε, πιανοντα κ σηκωνονται απο οπου βρουν κ κανουν κ βηματα γυρω γυρω στο τραπεζακι. Σε καταλαβαινω, κι εγω ολα μονη μ τα κανω, ο αντρας μου λειπει πολλες ωρες στην δουλεια κ ετσι τα αναλαμβανω εγω.

Εσενα ο μικρος σου τι κανει μπουσουλαει? Να σου πω εσυ που γενησες?

Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε κάνουν όλα αυτά!!! Εμένα κάθεται λίγο μόνος του μόνο, θέλει όλο αγκαλίτσες, πολύ λίγο κάθεται μόνος του!!! Το πρώτο μου παιδί το γέννησα στο Ιασώ θεσσαλίας, το δεύτερο στο νοσοκομείο του Βόλου, και το καλοκαίρι θα βάλουμε μπροστά για τρίτο και σκοπέυουμε να πάμε πάλι Ιασώ!! Εσύ?


wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε κάνουν όλα αυτά!!! Εμένα κάθεται λίγο μόνος του μόνο, θέλει όλο αγκαλίτσες, πολύ λίγο κάθεται μόνος του!!! Το πρώτο μου παιδί το γέννησα στο Ιασώ θεσσαλίας, το δεύτερο στο νοσοκομείο του Βόλου, και το καλοκαίρι θα βάλουμε μπροστά για τρίτο και σκοπέυουμε να πάμε πάλι Ιασώ!! Εσύ?

Εγω γενησα στο ιποκρατειο θεσ/νικη. Μπραβο ρε συ! Εχεις σκοπο κ για 3ο τοσο γρηγορα!? Κ χωρις βοηθεια οπως ειπες, χαρα στο κουραγιο σου!!! Λοιπον παλι δεν σε προλαβα μεσα:( οταν σε πετυχω θα κανω παρτυ:-P εμεις για 3ο ΑΝ κανουμε καποια στιγμη σιγουρα θα ειναι μετα απο τουλαχιστον 5 χρονια! Να ξερεις μπαινω συχνα κ βλεπω αν εισαι μεσα κι αν μ απαντησες, να τα λεμε...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγω γενησα στο ιποκρατειο θεσ/νικη. Μπραβο ρε συ! Εχεις σκοπο κ για 3ο τοσο γρηγορα!? Κ χωρις βοηθεια οπως ειπες, χαρα στο κουραγιο σου!!! Λοιπον παλι δεν σε προλαβα μεσα:( οταν σε πετυχω θα κανω παρτυ:-P εμεις για 3ο ΑΝ κανουμε καποια στιγμη σιγουρα θα ειναι μετα απο τουλαχιστον 5 χρονια! Να ξερεις μπαινω συχνα κ βλεπω αν εισαι μεσα κι αν μ απαντησες, να τα λεμε...:rolleyes:

Αααντεεε ρε Ανδρομαχη,,, που εισαι σημερα??? Εξαφανητηκες! :( θα σημανω silver alert! :-):-)

Link to comment
Share on other sites

χΑχαχα!! Ναι που λες θέλουμε και ένα τρίτο παιδάκι και μετά στοπ!! Δεν δουλεύω κιόλας οπότε είμαι όλη μέρα σπίτι, πολύ τρέξιμο βέβαια αλλά πιστεύω θα τα καταφέρω, εννοείται προτεραιότητα είναι να είναι τα παιδιά καλά και μετά έρχονται οι δουλειές του σπιτιού!


wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...