Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Θυμάμαι ότι τα παιδάκια μας γεννήθηκαν την ίδια μέρα!!!!Σε λιγες μερες 19 μηνών❤️!!!!

      Εμείς είδαμε διαφορά αλλά πρέπει ν τις παίρνει συνεχόμενα, μας είχαν πει ότι δεν πρέπει να τις σταματήσει μέχρι να συλλάβουμε!!Δεν πειράζει είναι για καλό σκοπό, για να αποκτήσει αδερφάκι η μπεμπούλα❤️!!!!

      Παρεμπιπτόντως χαρά στο κουράγιο σου!!Εγώ τώρα λίγο σιγά σιγά έχω αρχίσει και βρίσκω τα πατήματα μου που μεγάλωσε κάπως ο μικρός!!!

      Αν τα γλυκούλια ❤️ Πως μεγάλωσαν τόσο γρήγορα ρε συ,ούτε που το κατάλαβα! 

      Άσε,θέλω τόσο πολύ ένα ακόμη παιδάκι,θέλω να ξαναζήσω την εγκυμοσύνη,τη βρεφική ηλικία,τα πάντα από την αρχή!Και ειλικρινά ας περάσω πάλι τις ίδιες δυσκολίες,δε με πειράζει καθόλου,αρκεί να κάνω ένα ακόμη μωρουδακι ❤️Εσύ το σκέφτεσαι? Έχεις άλλα έμβρυα ?

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts

Οταν πρωτοπερπατησε ετρεχα πιο πολυ marroz μου...

Φοβομουν περισσοτερο ξερεις...Μην πεσει, πως θα πεσει, μην χτυπησει..

Ε τωρα το πηρα αποφαση πως και θα πεσει και θα χτυπησει και εν τελει αν δεν πεσει πως θα μαθει να σηκωνεται??(βεβαια δεν ειμαι τοσο κουλ οσο ακουστηκα αλλα προσπαθω)! :tongue:

Εσενα τι κανει ο μπεμπινος σου?

Τον εχετε βαπτισει?Δε θυμαμαι!! :confused:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά είναι..τον έχουμε βαπτίσει..οταν ήταν 3 μηνών! Ο δικός μου προς το παρόν πιάνεται από ό,τι βρει και προσπαθεί να σηκωθεί..Αρκετές φορές τα καταφέρνει και σηκώνεται για λίγα δευτ/τα όρθιος.:)


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! τι κάνετε? τα μωράκια μας? Εμείς είμαστε καλά, ο Κωστής περίφημα κάνει τις ζαβολιές του, πάμε στο πάρκο παίζουμε με τα χώματα!! Τέλεια! Με το γάλα λίγο δυσκολευόμαστε, εκεί που το ήθελε σαν τρελός,δε θέλει με τίοπτα.. και λέει συνέχεια ''άλλο γάλα μαμα άλλο γάλα''. Κ σκέφτηκα μήπως του ξεκινήσω φρέσκο, μέχρι τώρα πίνουμε νουνου κιντ.. Τί λέτε? Σας έχω κ ένα νέο.. πήρα πτυχίοοοοοοοο!!!!!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Αντε marroz τον βλεπω να φευγει νωρις και χαρας το κουραγιο σου... :)

Μαρακι ΣΥΓΧΑΤΗΡΙΑ!! Με το καλο μια δουλιτσα τωρα οσο δυσκολο κι αν ειναι στις μερες που ζουμε...

Οσο για το γαλατακι, πιστευω οτι ειναι μεγαλο παιδι ο Κωνσταντινος και δεν υπαρχει προβλημα να του δωσεις φρεσκο...

Αστον να διαλεξει μονος του ποιο του αρεσει γευστικα γιατι πολυ κριμα να το κοψει απο τωρα!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! τι κάνετε? τα μωράκια μας? Εμείς είμαστε καλά, ο Κωστής περίφημα κάνει τις ζαβολιές του, πάμε στο πάρκο παίζουμε με τα χώματα!! Τέλεια! Με το γάλα λίγο δυσκολευόμαστε, εκεί που το ήθελε σαν τρελός,δε θέλει με τίοπτα.. και λέει συνέχεια ''άλλο γάλα μαμα άλλο γάλα''. Κ σκέφτηκα μήπως του ξεκινήσω φρέσκο, μέχρι τώρα πίνουμε νουνου κιντ.. Τί λέτε? Σας έχω κ ένα νέο.. πήρα πτυχίοοοοοοοο!!!!!!

Μαράκι συγχαρητήρια

2011972j9411xtwvp.gif"]2011972j9411xtwvp.gif[/url]

Τι σχολή τελείωσες?Με το καλό και μια δουλίτσα εύχομαι..

Για το γάλα συμφωνώ με την Λιάνα,καλύτερα να δοκιμάσεις και να του δίνεις όποιο του αρέσει.


5oA2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λιάνα μου σε ευχαριστώ πολύ!! Πραγματικά δύσκολα τα πράγματα στην αγορά εργασίας.. σκέφτομαι να γυρίσω στα γνώριμα λημέρια (τα προμόσιον που σου έλεγα..) κ παράλληλα να ψάχνω για κάτι πιο σχετικό με το πτυχίο μου.Κάνω κ αιτήσεις για μεταπτυχιακό.. Θα δείξει! Εσύ τι κάνεις? Ο μικρός σου? στα καλύτερα του θα είναι, θα τρέχει τώρα από εδώ κ από εκεί,ε? Δεν σε έχω πετύχει online στο φατσαμπουκ να τα πούμε καμιά φορά.. Εντωμεταξύ το δικό μου για κάποιο λόγο βγάζει οτι είμαι συνέχεια συνδεδεμένη.. Κάτια σε ευχαριστώ πολύ και εσένα !! Το μαθηματικό εδώ στην Αθήνα τελείωσα! Κορίτσια αυτό θα κάνω που λέτε κ εσείς, θα του αγοράσω φρέσκο κ θα δω τι θα κάνει. Αλλά δεν ξέρω ποιο να του πάρω .. Πχ στον σύζυξ οι συναδελφοι του λένε πως δίνουν βιολογικό..Εμένα κάποιες άλλες μαμάδες μου λένε για τα παιδικά τα φρέσκα γάλατα κ έχω μπερδευτεί! Θα ρωτήσω κ τον παιδίατρο να δω τι θα πει κ αυτός! Ευτυχώς τρώει αρκετό γιαούρτι τουλάχιστον να πέρνει αβέστιο από εκεί.. Η annia μας η εγκυούλα μας τι κάνει? marroz εσύ? Ο Κωνσταντίνος σου?


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον μπορείς να δουλέψεις για αρχή με ιδιαίτερα..εδώ από δημοτικό ακόμα παίρνουν καθηγητή στο σπίτι για τα μαθήματα..

Για το γάλα ρώτα τον παιδίατρο για σιγουριά,μην επηρεάζεσαι από τρίτους.


5oA2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαστε κι εμεις!Ο Αντωνιος τωρα που ανοιξε ο καιρος δε μαζευεται μεσα...Ολο στις κουνιες θελει να ναι η να παμε βολτες να περπαταει!

Αχ λεω αμα ερθει το καλοκαιρι, δε θα φευγει απ τη θαλασσα!Σηκωτο θα τον περνουμε!χαχαχα

Την αλλη εβδομαδα εχουμε εμβολιακι παλι!Αντε να δουμε ποτε θα σταματησει αυτο το "καθε μηνα παιδιατρο"!

Μαρακι κι εγω δε σ εχω πετυχει ποτε Online!!

Την Ιωαννα την πετυχα μια μερα, μιλησαμε λιγο...

Μου ειπε ειναι καλα...Ειχε ακομα καποιες αναγουλες και ζαλαδες αλλα λογικα οπου να ναι θα σταματησουν..Αν δε σταματησαν ηδη δλδ!

Δοξα το Θεο, το μπεμπακι μεγαλωνει μια χαρα! :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μικρομανούλες!!

Μαράκι συγχαρητήρια!!! Και εις ανώτερα! Σου εύχομαι να τελειώσεις και μεταπτυχιακό,αν το επιθυμείς! Φαντάζομαι πόσο όμορφα θα αισθάνεσαι που πήρες πτυχίο με τον μικρό σου αντράκο παρέα! Τέλειο συναίσθημα ε;;; Αχ, μακάρι να το ζήσω κ εγώ!!!

Λιάνα μου κ εμείς αρχίσαμε πιο εντατικές βόλτες,αφού το επιτρέπει κ ο καιρός! Κατεβήκαμε νότια σήμερα για καφεδάκι...σούπερ ήταν!

Φιλάκια σε όλες!


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μικρομανούλες!!

Μαράκι συγχαρητήρια!!! Και εις ανώτερα! Σου εύχομαι να τελειώσεις και μεταπτυχιακό,αν το επιθυμείς! Φαντάζομαι πόσο όμορφα θα αισθάνεσαι που πήρες πτυχίο με τον μικρό σου αντράκο παρέα! Τέλειο συναίσθημα ε;;; Αχ, μακάρι να το ζήσω κ εγώ!!!

Λιάνα μου κ εμείς αρχίσαμε πιο εντατικές βόλτες,αφού το επιτρέπει κ ο καιρός! Κατεβήκαμε νότια σήμερα για καφεδάκι...σούπερ ήταν!

Φιλάκια σε όλες!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Ανυπομονώ να ορκιστώ και να με χειροκροτήσει ο Κωστής μου!! Στο εύχομαι να το ζήσεις κ εσύ σύντομα! Θύμησέ μου, τι σπουδάζεις? Ναι η αλήθεια είναι οτι θέλω κ μεταπτυχιακό, τώρα ξεκιησα να κάνω αιτήσεις.. Όσες μανούλες είναι από Αθήνα, όποτε κατεβαίνετε νότια για καφεδάκι τώρα που ανοίγει κ ο καιρός ενημερώστε να βρεθούμε!

Κατά τα άλλα κορίτσια τι κάνετε? Τα νέα σας!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αντε marroz με το καλό να τελειώσεις κ εσύ! Εμείς ακόμα δεν ξέρουμε πότε ορκιζόμαστε, δεν έχει βγει κάποια ανακοίνωση,αλλά κατά τον Ιούνιο το κόβω!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλησπερα κ απο μενα μικρομανουλες!!!!:):)

εγω ειμαι 25,5 κ εχω 3 παιδακια!!!το πρωτο ειναι 5,5 χρονων,το δευτερο 4 κ το τριτο 3!!!

θα χαρω πολυ να τα λεμε κ να γνωριστουμε!!!:):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...