Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια. ειχα καιρο να γρψω και μου λειψατε...λιανα με το καλο να γιορτασετε τα πρωτα σας γενεθλια.εχετε προετοιμασιες αυτες τις μερες, ε???αννια πολυ ωραια τα νεα σου, ολα καλα και σε λιγο καιρο ειμαι σιγουρη οτι θα νιωθεις καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσακι μου!Τι κανετε??

Εμεις ταλαιπωρουμασταν με βρογχιολιτιδα στο μικρο λιγο μετα τα γεννεθλια του και μεχρι και τωρα που μιλαμε κανει εισπνοες!!

Ατιμε χαζοχειμωνα...Ποτε θα φυγει να ηρεμησουμε??

Ευχομαι ολα τα μπεμπακια να ναι καλα!!

:D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά του,Λιάνα μου! Σχεδόν όσα μωράκια ξέρω πέρασαν βρογχιολίτιδα. Είναι πολύ επικίνδυνο κ είναι κρίμα να ταλαιπωρούνται τα καημένα!:(

Εμείς πήγαμε διακοπούλες στα χιόνια την προηγούμενη εβδομάδα. Το σαβ/κο ήμασταν όλο βόλτες και τώρα πάλι ρουτίνα...Βαριέμαι πάρα πολύ τις καθημερινές..Τώρα που δεν έχει καλό καιρό,δε μπορώ ούτε να βγω έξω και κοντεύω να τρελαθώ μέσα στο σπίτι.Περιμένω πώς κ πώς το σκ μπας και βγω λιγάκι...:rolleyes:


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω λεω αμην και πως να φυγει αυτος ο κολοχειμωνας, να ανοιξει ο καιρος να πηγαινουμε καμια βολτα!Βεβαια εγω ονειρευομαι καροτσι αλλα μαλλον το βλεπω για τρεξιμο!!Δε βαριεσαι!!Εξω με ηλιο να μαι και το παιδακι μου υγειες και ας κανω μαραθωνιους!! :tongue:

Πολυ καληνυχτα σας!!! :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!! τι κάνετε? τα παιδάκια μας? Μόλις μπήκα σπίτι σημερα έδωσα το τελευταιο μου μάθημα! κ πήγα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Βίκυ καλώς ήρθες όλες οι μικρές:tongue: χωράνε....Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου...Εγώ είμαι η Ιωάννα και έχω 2παιδάκια μια κόρη 4 και ένα γιό 22μηνών...Από Αθήνα είσαι?

Μετα απο πολλους μήνες ξαναμπαινω στην παρεα σαςΕιχα ξεχασει τον κωδικό μου και αργησα να στειλω μηνυμα για λαβω καινουριο.Συννηθως μπαινω στο parents.gr αλλα με το ψευδωνυμο tazoyla82..annia μου να ζήσουν τα παιδάκια σου.Πατρινια ειμαι αλλα μένω Βόλο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερααααα!!!Τι κανετε??Ξερω ξερω...Εγω θα περνα τις απουσιες και κοντευω να μινω μεταξεταστεα η ιδια!!χιχιχι

Τι κανετε κοριτσακια μου?Τα παιδακια σας??

Εμεις δοξα το Θεο πολυ καλα!Ο μικρος Αντωνιος τρεχει πλεον και σπαει τα παντα στο περασμα του!!Ασπρος συφουνας!!! :tongue:

Υποσχομαι κι εγω να μπενω πιο συχνα...Δεν κανει να χανομαστε ετσι!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...