Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοίτα ακόμα είναι δύσκολα γιατί η μπέμπα δεν είναι ούτε 3μηνών ακόμα και τα άλλα 2 ειναι 5 και 3 χρονών..Η πεθερά μου που και που κρατάει τα μεγάλα κάνει και 1-2φαγητά την εβδομάδα αυτή είναι η βοήθεια..Εσύ σε βοηθάει κάποιος με τα μικρά?


:-D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στα κοριτσια! καλε που χαθηκατε ολες?

εμεις ειχαμε ενα θεματακι με τη μικρη, η οποια ειχε βγαλει κατι σπιθουρακια σε ολο το σωμα, και σταματησαμε τις στερεες για μια εβδομαδα.. αν και πιστευω οτι καμια βλακεια που θα φαγε απ'το πατωμα την πειραξε, ειμαι σχεδον σιγουρη!! ολη την ωρα ειμαστε απο πανω της και ολη την ωρα κατι βρισκουμε να εχει βαλει στο στομα της! ειδικα το χαρτι, ειναι το αγαπημενο της! και με τον γιωργο να σκορπιζει γενικα οτιδηποτε στο πατωμα, η μικρη ακομα και ενα ψιχουλακι να πεσει θα το βρει και θα το φαει!!

οσον αφορα τη βοηθεια που συζητουσαμε τις προαλλες, εγω εχω στο σπιτι την αδερφη μου τους τελευταιους 3 μηνες, αλλα δουλευει κι αυτη οποτε δεν εχω και τρομερη βοηθεια, κακα τα ψεματα.. απλα αμα χρειαστω κατι της το λεω. και ο αντρας μου επισης, δεν κανει πολλα, αλλα τουλαχιστον το πιατο του, την κουπα του κτλ θα τα μαζεψει. κατι ειναι και αυτο, πιστεψτε με, γιατι στην αρχη (και οι δυο τους) δεν κανανε ουτε αυτο!!!:shock: ωσπου ειχα φτασει σε σημειο να βαλω τα κλαματα, με αποτελεσμα να μου πουν οτι καθομαι και στεναχωριεμαι αντι να τους ζηταω τη βοηθεια τους! :rolleyes:

λοιπον να πω και τα χτεσινα μας, φτιαξαμε επιτελους στολιδακια για το δεντρο μας!! μολις στεγνωσουν θα στολισουμε (επιτελους) κι εμεις! εσεις στολισατε?


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια μου, χαθηκατε! θα σας μαλωσω!

ενεκα γιορτων και ετοιμασιων ομως, θα το παραβλεψω! :tongue:

ελπιζω να περνατε ολες καλα, καλες γιορτες με υγεια κυριως, και ολα τα αλλα ερχονται! καλα χριστουγεννα!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μερες ειχα να μπω κ τι βλεπω???δυο φρεσκα τικερακια εγκυμοσυνης..Μαρια λιανα με το καλο κοριτσακια μου να εχετε μια υιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!

να ευχηθω και εγω με την σειρα μου καλη πρωτοχρονια να εχουμε και το 2013 να μας βρει υγιης και αγαπημενους.φιλια σε ολες


:-D

Link to comment
Share on other sites

Μερες ειχα να μπω κ τι βλεπω???δυο φρεσκα τικερακια εγκυμοσυνης..Μαρια λιανα με το καλο κοριτσακια μου να εχετε μια υιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!

να ευχηθω και εγω με την σειρα μου καλη πρωτοχρονια να εχουμε και το 2013 να μας βρει υγιης και αγαπημενους.φιλια σε ολες

Ιωάννα μου σε ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου κ εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια κ τον αντρούλη σου!!:D


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και Καλή χρονιά σε όλες τις μανούλες και στις κοιλίτσες!!!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...