Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Αχ βρε σουιτ μομμυ να σαικαλα... τι περνατε ικι εσεισ..ουφ.. ευχομαι να βρει γρηγορα δουλεια...εμειςτον απριλη με το

που θα γ γεννησουμε φευγουμευμε επιτοπου για σαντορινη...για να προλαβουμε την σεζον.. ολοι μαζι...κι εμεις περιπετειες , τι δουλεια ψαχνει?

Σ 'ευχαριστώ για την στήριξη κοπέλα μου! Ο άντρας μου δουλεύει εποχιακός ως οδηγός σε ενοικιαζόμενα αυτοκίνητα! Απρίλη-Οκτώβρη..με κάτι τρελά ωράρια (15ωρα ). Φέτος πρώτη χρονιά έκανε την αίτηση για ταμείο ανεργίας..ακόμα περιμένουμε. Τέλη Γενάρη θα το πάρει αν είναι! Το κακό είναι ότι εγώ βγήκα με αναρρωτική άδεια τέλη του 3ου μήνα..κ εκεί που έπαιρνα ένα μισθό κοντά στα 700, από τον Αύγουστο ως τώρα το ικα μου δίνει περίπου 200Ε το μήνα!( είμαι δηλωμένη 4ωρη ,ενώ δούλευα 8ωρ.) Ζήτησα να επιστρέψω στη δουλειά έστω για 3 μήνες, έστω 4ωρη.. κ δεν ήθελε ο εργοδότης! Μη διακινδυνέψω την εγκυμοσύνη μου δήθεν! Η λύση είναι να βρει ο άντρας μου μια δουλειά ολοχρονική.. γιατί ούτε εγώ αναμένεται να επιστρέψω στη δουλεια σύντομα, ούτε η εποχική δουλειά είναι η λύση..(όταν είσαι υπάλληλος κ όχι επιχειρηματίας!). Καλή τύχη κ σε σας.. έχω πάει Σαντορίνη, είναι πολύ όμορφο νησί! Εύχομαι να σας πάνε όλα όπως τα θέλετε..και να θυμάσαι πρέπει να είστε ενωμένοι στα δύσκολα!!! :D


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Sonia σ 'ευχαριστώ κ σένα για τα καλά σου λόγια! Μακάρι να βγουν καλές οι εξετάσεις..!!!

Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!!!

κορίτσια εγώ γύρισα από την γιατρό..όλα καλά ο μικρός!!!769 γρ!!!!το ζουζουνι 25+2 με έβγαζε σήμερα αντί για 25+1..τεσπα τι είναι μια μέρα...τώρα που είπε να μην κουράζομαι...γιατί είχα 2 μέρες την μια την Τετάρτη Κ την άλλη το Σάββατο λίγα πονακια περιόδου με πόνο στη μέση κ πλάτη...αν κ μέση κ πλάτη είναι μόνιμος ο πόνος κ προφανώς από το βάρος...τα 7.5 κιλά μου είπε είμαι οκ..οπότε εντάξει..τώρα καμπύλη έχω 19 του μήνα μου είπε να την κάνω,κ 21 εχω ενδοκρινολογο...αυτά..κ επειδή είμαι 0 ρεζους αρνητικό θα κάνω μια ένεση πάλι στις 32 βδομάδες που θα είμαι τον Γενάρη μέσα..περίπου..αυτά...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Λογικο κοπελα μου εχετε πολυ πιο πολλες υποχρεώσεις απο οτι εμεις γι αυτο το θεμα ειβςι οτι εχει την διαιεση αλλοι δεν εχουν ουτε αυτην δυστυχως το βλεπω σε πολλα ζευγαρια πλεον να ξανα θεωρουν την γυναίκα δουλα κσι μονο ελεος

...ναι Σονια μου το καταλαβα με τον πρωτο μου συζυγο... αααα δεν εχουμε τετοια ειμαστε ευρωπαιοι εμεις τρομαρα μας :)


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Σ 'ευχαριστώ για την στήριξη κοπέλα μου! Ο άντρας μου δουλεύει εποχιακός ως οδηγός σε ενοικιαζόμενα αυτοκίνητα! Απρίλη-Οκτώβρη..με κάτι τρελά ωράρια (15ωρα ). Φέτος πρώτη χρονιά έκανε την αίτηση για ταμείο ανεργίας..ακόμα περιμένουμε. Τέλη Γενάρη θα το πάρει αν είναι! Το κακό είναι ότι εγώ βγήκα με αναρρωτική άδεια τέλη του 3ου μήνα..κ εκεί που έπαιρνα ένα μισθό κοντά στα 700, από τον Αύγουστο ως τώρα το ικα μου δίνει περίπου 200Ε το μήνα!( είμαι δηλωμένη 4ωρη ,ενώ δούλευα 8ωρ.) Ζήτησα να επιστρέψω στη δουλειά έστω για 3 μήνες, έστω 4ωρη.. κ δεν ήθελε ο εργοδότης! Μη διακινδυνέψω την εγκυμοσύνη μου δήθεν! Η λύση είναι να βρει ο άντρας μου μια δουλειά ολοχρονική.. γιατί ούτε εγώ αναμένεται να επιστρέψω στη δουλεια σύντομα, ούτε η εποχική δουλειά είναι η λύση..(όταν είσαι υπάλληλος κ όχι επιχειρηματίας!). Καλή τύχη κ σε σας.. έχω πάει Σαντορίνη, είναι πολύ όμορφο νησί! Εύχομαι να σας πάνε όλα όπως τα θέλετε..και να θυμάσαι πρέπει να είστε ενωμένοι στα δύσκολα!!! :D

Ειμαστε μωρε ειμαστε αγαπιομαστυε πολυ απλως επειδη τον βλεπω λιγο μαζευεται το παραπονο...κ εκεινος αντι να μου χαρισει ασφαλεια κλειδωνει σαν το καβουρι...μς περναει μετα απο δυο μερες...απλως εγω ριχνω πολυ κλαμα παντα... να να δεις... στανιαρα ηδη... ειμαστε καλα παλι... αγκαλιες θελω αυτο μονο...χαχαχα...

Οδηγος στην Αθηνα?...αυτα τα 15 ωρα τα ζω εδω κ δυο χρονια σε νιωθω...για σερβιτορος ενδαφερεται?εχει καμια εμπηρια...εμεις απριλη φευγουμε κ θα αδειασει θεση στο pepe ...οπου δουλευει ο δικος μου...καλο περιβαλλον πληρωνουν γυρω στα 1000και στην ωρα τους πανω απ ολα...τους νοιαζει να ειναι κανεις καλο παιδι κ εργατικος... στο κεντρο στην τσακαλοφ ειναι...να παει απριλη να ρωτησει...γιατι οχι...κ τωρα μην σου πω...γενικα ψαχνουν για καλα παιδια..ποσο χρονων ειναι?


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντεεε να γεννησουμε να γινουμε κορμαρες...γιατι ουτε ερωτα δεν μπορουμε καλα καλα να κανουμε με τα ουφφφφ κ δεν βολευομαι...χαχαχαχαχα


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!!!

κορίτσια εγώ γύρισα από την γιατρό..όλα καλά ο μικρός!!!769 γρ!!!!το ζουζουνι 25+2 με έβγαζε σήμερα αντί για 25+1..τεσπα τι είναι μια μέρα...τώρα που είπε να μην κουράζομαι...γιατί είχα 2 μέρες την μια την Τετάρτη Κ την άλλη το Σάββατο λίγα πονακια περιόδου με πόνο στη μέση κ πλάτη...αν κ μέση κ πλάτη είναι μόνιμος ο πόνος κ προφανώς από το βάρος...τα 7.5 κιλά μου είπε είμαι οκ..οπότε εντάξει..τώρα καμπύλη έχω 19 του μήνα μου είπε να την κάνω,κ 21 εχω ενδοκρινολογο...αυτά..κ επειδή είμαι 0 ρεζους αρνητικό θα κάνω μια ένεση πάλι στις 32 βδομάδες που θα είμαι τον Γενάρη μέσα..περίπου..αυτά...

Ζουζουνα μου τελεια μια χαρα ειναι ο μπεμπακος σου μεγαλωσε αχχ φανταζομαι τι χαρα πηρες οταν τον ειδες!!!!με το καλο να την κανεις και ολα να ναι καλα κοπελα μου πανωαπο ολα αυτο μετραει..μια χαρα εισαι και απο κιλα τελεια ερχονται και γιορτες και θα σαι πιο χαλαρη


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντεεε να γεννησουμε να γινουμε κορμαρες...γιατι ουτε ερωτα δεν μπορουμε καλα καλα να κανουμε με τα ουφφφφ κ δεν βολευομαι...χαχαχαχαχα

Αχχ τι ειπες τωρα αχχχ εμας μας το απαγορευσε ο γιατρος απο την αρχη γιατι είχα αιμα αστα και οι ορμονες μου εχουν χτυπησει κοκκινο...θα γινουμε ξανα κορμαρες σιγουρα


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ζουζουνα μου τελεια μια χαρα ειναι ο μπεμπακος σου μεγαλωσε αχχ φανταζομαι τι χαρα πηρες οταν τον ειδες!!!!με το καλο να την κανεις και ολα να ναι καλα κοπελα μου πανωαπο ολα αυτο μετραει..μια χαρα εισαι και απο κιλα τελεια ερχονται και γιορτες και θα σαι πιο χαλαρη

αχ σε ευχαριστώ πολύ..σήμερα πήγα στα 8 +χαχαχαχαχαχα...Ε εντάξει..λογικό ήμουν στάσιμη 2 βδομάδες περίπου..τεσπα δεν με νοιάζει...όσο για έρωτα από την αρχή μαχαίρι κ εγώ λόγο του αίματος που βλέπω..που κ που..άλλα κ δεν έχω κ πολύ όρεξη κ φοβόμαστε κ οι 2 Η αλήθεια είναι.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Αντεεε να γεννησουμε να γινουμε κορμαρες...γιατι ουτε ερωτα δεν μπορουμε καλα καλα να κανουμε με τα ουφφφφ κ δεν βολευομαι...χαχαχαχαχα

χαχαχαχα, εμάς τις δυο προηγούμενες φορες μαχαίρι , τώρα το επέτρεψε..... Η αλήθεια είναι πως δεν υπάρχει διάθεση... Εσείς πως μπορείτε δεν καταλαβαίνω:confused::confused::confused::confused::confused:

Κρατάμε δυνάμεις για Μάιο...:D:D:D:D


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!!!

κορίτσια εγώ γύρισα από την γιατρό..όλα καλά ο μικρός!!!769 γρ!!!!το ζουζουνι 25+2 με έβγαζε σήμερα αντί για 25+1..τεσπα τι είναι μια μέρα...τώρα που είπε να μην κουράζομαι...γιατί είχα 2 μέρες την μια την Τετάρτη Κ την άλλη το Σάββατο λίγα πονακια περιόδου με πόνο στη μέση κ πλάτη...αν κ μέση κ πλάτη είναι μόνιμος ο πόνος κ προφανώς από το βάρος...τα 7.5 κιλά μου είπε είμαι οκ..οπότε εντάξει..τώρα καμπύλη έχω 19 του μήνα μου είπε να την κάνω,κ 21 εχω ενδοκρινολογο...αυτά..κ επειδή είμαι 0 ρεζους αρνητικό θα κάνω μια ένεση πάλι στις 32 βδομάδες που θα είμαι τον Γενάρη μέσα..περίπου..αυτά...

Ο υπέρηχος έχει απόκλιση. Και μένα έχει λίγες μέρες.. 0 αρνητικό, πολύ σπάνιο για γυναίκα...

Λίγα πονάκια δυο μέρες... Τυχερή.. Εγώ πονάω κάθε μέρα απο την αρχή ως το τέλος, αν κρίνω απο τις προηγούμενες εγκυμοσύνες.


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Αχχ τι ειπες τωρα αχχχ εμας μας το απαγορευσε ο γιατρος απο την αρχη γιατι είχα αιμα αστα και οι ορμονες μου εχουν χτυπησει κοκκινο...θα γινουμε ξανα κορμαρες σιγουρα

Τι λες βρε φιλεναδα....καθολου?πωπω... κσι οι αντρες βαρανε μπιελες χωρις ερωτακι....σε νιωθω ..εμενα ο γιατρος μου ειπε 2μηνες αποχη με τιε αιμορραγιες...κ τρελαθηκαμε...χαχαχα...αχ μωρε...εκτονοθειτε αλλιως...οπως μπορειτε...με δεκαλεπτα φιλια :) ....


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολις ελαβα δεμα για την μπεμπα προφανως ..αναπαντεχο...ενα τεραστιο κουτι 800γρ. Γαλα για μετα το πρωτο ετος...η εταιρια ειναι νοβολακ..αυτη που πινουμε . Μαζι με ενα δειγματακι σουντοκρεμ. η εταιρια ειναι βιαν α.ε http://www.vian.gr


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...