Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστω..στο ευχομαι... την μικρη θα την πουμε Αλικη..κ το αγορακι μας το λενε Αντωνη σαν τον παππου του...ανωτερα βια

Χα χα χα γελαω με το ανώτερα βία δεν υπαρχεις !!!πάντως ωραίο το αλικη....άντε να μάθεις γιατί εγώ θα χα σκάσει στη θέση σου


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε κ στα δικα μας!!! :P

..κι εγω πονουσα ςτις εγκυμοσυνες..τωρα μονο ειναι καλητερα αλλα ειναι επειδη δεν προλαβα να σφιξω...ξεχυλωνω ανενοχλητη...δυο μωρα σε ενα χρονο...τρελη υπερβολη... οταν με ρωτανε λεω...εμεις για δευτερο πηγαιναμε...αλλα στα δυο το τριτο ειναι δωρο...χαχαχα....αντε δυο μερες κ θα μαθουμε ειναι αγορακι τελικα?η λουιζα?...για αγορακι δεν εχουμε βρει ονομα..

Λες να φταίει οτι μεσολάβησαν 4 χρόνια και είχα επανέλθει πλήρως? Σε μένα μάλλον οχι, γιατί πονούσα και στη δευτερη..

Μακάρι να είναι αγόρι..


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι...κ ναι εχω σκασει χαχχα

Μου ηρθε σημερα αλλο πακετακι..απο την care direct

Κ εχει μεσα ενα γυαλινο μπιμπερο 2 πιπιλες απο την νουκ..μια ακομη απο την μαμ...ενα δειγμα νουκ επιθεμα στηθους...4σερβιετες κ σερβιετακι απο την τενα δυο δειγματα κρεμας για ραγαδες κ δυο βιβλιαρακια -περιοδικακια για την μαμα


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Αναστασια μου...μπορει..αλλα τελικα η τυχαιο ειναι η θεμα σωματος...δεν ξερω πια...εγω σε αυτη την εγκυμοσυνη ανοιγω χαμηλα παντος...βλεπε τζενιφερ λοπεζ.. (ετσι θα λεω για να παρηγοριεμαι :P


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αναστασια μου...μπορει..αλλα τελικα η τυχαιο ειναι η θεμα σωματος...δεν ξερω πια...εγω σε αυτη την εγκυμοσυνη ανοιγω χαμηλα παντος...βλεπε τζενιφερ λοπεζ.. (ετσι θα λεω για να παρηγοριεμαι :P

Χαχα καλό. Εμένα πάλι η κοιλιά μου πάει μπροστά, όπως και τις άλλες φορές άλλωστε. Δεν ξέρω που θα φτάσει, γιατί αυτή τη φορά μου φαίνεται ότι έχω πιο μεγάλη. Λογικό βέβαια, λόγω τρίτου παιδιού...


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι...κ ναι εχω σκασει χαχχα

Μου ηρθε σημερα αλλο πακετακι..απο την care direct

Κ εχει μεσα ενα γυαλινο μπιμπερο 2 πιπιλες απο την νουκ..μια ακομη απο την μαμ...ενα δειγμα νουκ επιθεμα στηθους...4σερβιετες κ σερβιετακι απο την τενα κ δυο βιβλιαρακια -περιοδικακια για την μαμα

Χωρίς να στο χαλάσω, απο προσωπική εμπειρία, νομίζω οτι έχεις κορίτσι. Εμένα τα αγόρια τα είδαν απο τον τρίτο μήνα, την μπέμπα αργησαν να δουν.

Βέβαια υπομονή μια μερούλα ακόμη και που ξέρεις μπορεί να είναι γιος!!!


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εγώ μπήκα care direct αλλά άκρη δεν έβγαλα!!!και μένα αργηασανε να μου πουν τι έχω αλλά ποτέ δεν ξέρεις ή ξαδέρφη μου από το πρώτο υποτίθεται μέχρι β επιπέδου είχε κοριτσια και τελικά έχει 3αγορακια!!το έκρυβαν τα καμαρια της χα χα χα!!τι κάνετε πως είστε???και εγω έχω άνοιξη στην κοιλιά πολύ σαν κλέφτες ειμαι


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kλεφτες?κεφτες?... :P...

Oso gia το φυλο λεω μεσα μου κοριτσι θα ειναι για να μην απογοητευτω...την ζωριζω πολυ την κοιλια σκυβω την πλακωνω με την μπεμπα..πηγαινω λαικη...κλπ..μονο μια μικρουλα γυναικα θα αντεχε..τα αγορακια ειναι πιο αδυναμα λενε...ο αντρας μου λεει..που ξερεις μπορει να ειναι γκει...αντε μωρε του απανταω...

Οσο για την care direct απλως στειλε στο μειλ τους ενα μειλ...οπου θα ζητας δειγματακια..γραψε κ Ημερομηνία γεννας.. το κουτι πανω γραφει κ babyspace...για ριξε κ εκει μια ματια...εχει περασει κ καιρος ..κ δεν θυμαμαι που εχω κανει αιτησεις...


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι στον Αντωνακη που ο γιατρος μου ελεγε...εχει το μωρο κλειστα τα ποδια..αγορι ειναι...τα κοριτσια συνηθως αραζουν με ανοιχτα ποδαρακια μεσα στην κοιλια...ακου να δεις...λετε τετοια εξαλα να κανουμε εμεις τα θηλυκά


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σε όλες τις μανούλες! Χαίρομαι που σας διαβάζω..και σας καταλαβαίνω όλες χαρούμενες! Αναστασία 27η μπαίνουμε 3ο τρίμηνο? μπερδεύτηκα. Εγώ έχω υπολογίσει ότι 25/12 τα χριστ/να μπαίνω 7ο μήνα! Άντε λίγο έμεινε. Ούτε εγώ πονάω.. μόνο στο κρεβάτι το βράδυ καμιά φορά..με πιάνουν τραβήγματα χαμηλά, όταν θέλω να γυρίσω πλευρό. α! όσο για το περπάτημα..είμαι τεμπέλα, δεν προχωράω καθόλου. Βαριέμαι αφόρητα!Να ήμουν σε καμιά μεγαλούπολη..να προχωράω χαζεύοντας βιτρίνες..εκεί μάλιστα! Αλλά στο νησί και ποδαρόδρομος..δε λέει! Καλύτερα να πέσω νηστική παρά τα χιλιόμετρα!χαχα


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλες τις μανούλες! Χαίρομαι που σας διαβάζω..και σας καταλαβαίνω όλες χαρούμενες! Αναστασία 27η μπαίνουμε 3ο τρίμηνο? μπερδεύτηκα. Εγώ έχω υπολογίσει ότι 25/12 τα χριστ/να μπαίνω 7ο μήνα! Άντε λίγο έμεινε. Ούτε εγώ πονάω.. μόνο στο κρεβάτι το βράδυ καμιά φορά..με πιάνουν τραβήγματα χαμηλά, όταν θέλω να γυρίσω πλευρό. α! όσο για το περπάτημα..είμαι τεμπέλα, δεν προχωράω καθόλου. Βαριέμαι αφόρητα!Να ήμουν σε καμιά μεγαλούπολη..να προχωράω χαζεύοντας βιτρίνες..εκεί μάλιστα! Αλλά στο νησί και ποδαρόδρομος..δε λέει! Καλύτερα να πέσω νηστική παρά τα χιλιόμετρα!χαχα

Μάλλον έχεις δίκιο, για τις εβδομάδες.. 27η είμαστε 7ο.. Υπολογίζεται μία εβδομάδα παραπάνω στον 6ο.. Άρα σε λίγες μέρες..

Προ εγκυμοσύνης περπατούσα πολύ, τώρα προτιμώ τον καναπέ.. Μάλλον θα βουλιάξει σε άλλους τρεις μηνες..


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Kλεφτες?κεφτες?... :P...

Oso gia το φυλο λεω μεσα μου κοριτσι θα ειναι για να μην απογοητευτω...την ζωριζω πολυ την κοιλια σκυβω την πλακωνω με την μπεμπα..πηγαινω λαικη...κλπ..μονο μια μικρουλα γυναικα θα αντεχε..τα αγορακια ειναι πιο αδυναμα λενε...ο αντρας μου λεει..που ξερεις μπορει να ειναι γκει...αντε μωρε του απανταω...

Οσο για την care direct απλως στειλε στο μειλ τους ενα μειλ...οπου θα ζητας δειγματακια..γραψε κ Ημερομηνία γεννας.. το κουτι πανω γραφει κ babyspace...για ριξε κ εκει μια ματια...εχει περασει κ καιρος ..κ δεν θυμαμαι που εχω κανει αιτησεις...

Και η δικιά μου άντεξε πολλά, ταξίδι με τα παιδιά, οδήγηση αρκετες ώρες. Αγκαλιά τον μικρό και ανέβασμα στο καράβι, βάρη πάνω κάτω στο 2ο όροφο.. Νομίζω αντέχουν, δε χάνονται έτσι τα παιδιά.. Α έφαγα και μια γλύστρα τον Αυγουστο... Σπαγκάτο λέμε..


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...