Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Πριν καμιά ώρα επέστρεψα από την καμπύλη ζαχάρου...μπλιαξ!!!! Ευτυχώς έμεινε μαζί μου ο άντρας μου 2 ωρίτσες..κ η τελευταία 1..πέρασε με κάτι τηλεφωνήματα που έκανα από δω κ από κει! Τα αποτελέσματα τη Δευτέρα μου είπαν! Εγώ είμαι 24+6 εβδομάδων..ελπίζω να μη βιάστηκα να την κάνω. Ακούω ότι την κάνετε αργότερα οι περισσότερες. Ο γιατρός μου πε 1η εβδομάδα του Δεκεμβρίου! Είχα να κάνω κ γενικές κ για θυρεοειδή..γι αυτό την έκανα τώρα. Dudu δε μένουμε Αθήνα..αλλά Κεφαλονιά! Από Απρίλη θα χει δουλειά.. τώρα είναι τα ζόρια(αυτοί οι 3 μήνες)! Ζουζούνα..μια χαρά ο μπεμπάκος σου κ συ από κιλά σκίζεις!Θα φας καλά τα Χριστούγεννα! Όσο για ''αγκαλίτσες''..εμείς τελευταία φορά ήταν τη μέρα που έμεινα έγκυος! Μετά είχα πονάκια περιόδου..φουσκώματα, καμία διάθεση το πρώτο 2μηνο..κ μετά έπαθα την αποκόλληση τον Αύγουστο..οπότε δεν έχουμε κάνει καμία προσπάθεια! Εδώ δε μπορώ να αλλάξω πλευρό κ να κοιμηθώ τη νύχτα...θα μπορώ να κάνω ακροβατικά??χαχαχα...ούτε καν!(Αναστασία σε νιώθω). Όταν μπω στο μήνα μου..που λένε ότι βοηθάει για να ρθει ο τοκετός, ίσως κάνουμε καμία απόπειρα! Ως τότε υπομονή.. Α! Dudu..εσύ έχεις αγοράκι-κοριτσάκι..τώρα τι περιμένεις να είναι αλήθεια? Τι θα θελες?


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μολις ελαβα δεμα για την μπεμπα προφανως ..αναπαντεχο...ενα τεραστιο κουτι 800γρ. Γαλα για μετα το πρωτο ετος...η εταιρια ειναι νοβολακ..αυτη που πινουμε . Μαζι με ενα δειγματακι σουντοκρεμ. η εταιρια ειναι βιαν α.ε http://www.vian.gr

Είχες ζητήσει εσύ τα δείγματα? Παραγγέλνεις απ αυτούς? Τι πρέπει να κάνουμε για να λάβουμε κ μεις..κατατόπισε μας!:?:


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ομορφιες μου!!!!

Sweet μου τελειες θα ναι οι εξετασεις οντβς και εγω δεν μπορουσα να την πιο την γλυκοζη αλλα χαλαλι..

DUDU μια χαρα πηρες κσι το δείγμα το εχω ακουστά αυτη τη μαρκα γαλα...Οσο για το ερωτικό εγω εχω πολλες ορεξουλες να σας πω και θελω τοσο πολυ αφου καμια φορα νιωθω οτι κανω συσπασεις απο την ορεξη που εχω αλλα δεν κανουμε μεχρι να μας το επιτρέψει και λογικα και εμας τον τελευταίο μηνα θα μας αφησει για τον τοκετο..Αντε μακαρι να μαθετε το φύλο επιτελους εγω στη θεση σου θα χα σκασει τοσο καιρο..

Αναστασία μου καθε μερα εχεις πονακια σαν της περιοδου??εγω ειχα κεχρι 6η βδομαδα βεβαια κατι τραβηγματακια που και που θα χω ακομα αλλα μεχρι εκει


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα ομορφιες μου!!!!

Sweet μου τελειες θα ναι οι εξετασεις οντβς και εγω δεν μπορουσα να την πιο την γλυκοζη αλλα χαλαλι..

DUDU μια χαρα πηρες κσι το δείγμα το εχω ακουστά αυτη τη μαρκα γαλα...Οσο για το ερωτικό εγω εχω πολλες ορεξουλες να σας πω και θελω τοσο πολυ αφου καμια φορα νιωθω οτι κανω συσπασεις απο την ορεξη που εχω αλλα δεν κανουμε μεχρι να μας το επιτρέψει και λογικα και εμας τον τελευταίο μηνα θα μας αφησει για τον τοκετο..Αντε μακαρι να μαθετε το φύλο επιτελους εγω στη θεση σου θα χα σκασει τοσο καιρο..

Αναστασία μου καθε μερα εχεις πονακια σαν της περιοδου??εγω ειχα κεχρι 6η βδομαδα βεβαια κατι τραβηγματακια που και που θα χω ακομα αλλα μεχρι εκει

Όχι πιο έντονους πόνους νιώθω. Πως είναι όταν τρώς πάρα πολύ και διπλώνεσαι απο τον πόνο... Έτσι.... και να φανταστείς, δεν πονάω μόνο το πρωί πριν κουραστώ και όταν είμαι ξάπλα..


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Τρογωντας βρε ερχεται η ορεξη...

Εμείς δεν το ρισκάρουμε.. Απο τη μια πονάω, απο την άλλη η μπέμπα ήταν το όνειρο του άντρα μου...Οπότε δεν το ρισκάρει πιο πολύ αυτός... Ήδη την έχει ερωτευτεί...:D:D:D:D:D


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Πριν καμιά ώρα επέστρεψα από την καμπύλη ζαχάρου...μπλιαξ!!!! Ευτυχώς έμεινε μαζί μου ο άντρας μου 2 ωρίτσες..κ η τελευταία 1..πέρασε με κάτι τηλεφωνήματα που έκανα από δω κ από κει! Τα αποτελέσματα τη Δευτέρα μου είπαν! Εγώ είμαι 24+6 εβδομάδων..ελπίζω να μη βιάστηκα να την κάνω. Ακούω ότι την κάνετε αργότερα οι περισσότερες. Ο γιατρός μου πε 1η εβδομάδα του Δεκεμβρίου! Είχα να κάνω κ γενικές κ για θυρεοειδή..γι αυτό την έκανα τώρα. Dudu δε μένουμε Αθήνα..αλλά Κεφαλονιά! Από Απρίλη θα χει δουλειά.. τώρα είναι τα ζόρια(αυτοί οι 3 μήνες)! Ζουζούνα..μια χαρά ο μπεμπάκος σου κ συ από κιλά σκίζεις!Θα φας καλά τα Χριστούγεννα! Όσο για ''αγκαλίτσες''..εμείς τελευταία φορά ήταν τη μέρα που έμεινα έγκυος! Μετά είχα πονάκια περιόδου..φουσκώματα, καμία διάθεση το πρώτο 2μηνο..κ μετά έπαθα την αποκόλληση τον Αύγουστο..οπότε δεν έχουμε κάνει καμία προσπάθεια! Εδώ δε μπορώ να αλλάξω πλευρό κ να κοιμηθώ τη νύχτα...θα μπορώ να κάνω ακροβατικά??χαχαχα...ούτε καν!(Αναστασία σε νιώθω). Όταν μπω στο μήνα μου..που λένε ότι βοηθάει για να ρθει ο τοκετός, ίσως κάνουμε καμία απόπειρα! Ως τότε υπομονή.. Α! Dudu..εσύ έχεις αγοράκι-κοριτσάκι..τώρα τι περιμένεις να είναι αλήθεια? Τι θα θελες?

Καλά αποτελέσματα...

Την καμπύλη την κάνουμε 24 - 28 εβδομάδα. Έχει να κάνει με τις ορμόνες αυτώς των εβδομάδων που είναι στο μέγιστο. Οπότε μια χαρά την έκανες.


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Είχες ζητήσει εσύ τα δείγματα? Παραγγέλνεις απ αυτούς? Τι πρέπει να κάνουμε για να λάβουμε κ μεις..κατατόπισε μας!:?:

Στην προηγουμεη σελιδα εχω βαλει ενα λινκ με τις εταιριες σις οποιες εστειλα μειλ με παρακλιση για δειγματα...αυτο


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Αναστασια μου χαρά στο κουράγιο σου εγώ ποναω όταν κάθετε προς τα πάνω αλλά για λίγο και δεν άντεχε χαρά στο κουράγιο σου..άσε αυτός ο έρωτας πραγματικά δεν υπάρχει αυτό λέω και στον άντρα μου στο βρακι τηςτον έχει βάλει από τώρα χα χα!!!αλλά γιατί γίνετε αυτό??dudu τώρα αρακά και θα μπω να στείλω ώστε να μου έρθουν δείγματα και μένα!!


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αναστασια μου χαρά στο κουράγιο σου εγώ ποναω όταν κάθετε προς τα πάνω αλλά για λίγο και δεν άντεχε χαρά στο κουράγιο σου..άσε αυτός ο έρωτας πραγματικά δεν υπάρχει αυτό λέω και στον άντρα μου στο βρακι τηςτον έχει βάλει από τώρα χα χα!!!αλλά γιατί γίνετε αυτό??dudu τώρα αρακά και θα μπω να στείλω ώστε να μου έρθουν δείγματα και μένα!!

Τρεις μήνες ακόμη, που θα πάει. Κοντευουμε....

Είναι οργανικό, κληρονομικό.Δεν υπάρχει κάτι να κάνω. Και να φανταστείς ο γιατρός λέει να περπατάω, αλλά εγω δεν μπορώ.Πονούσε και η μαμά μου στις εγκυμοσύνες...


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Αντε κ στα δικα μας!!! :P

..κι εγω πονουσα ςτις εγκυμοσυνες..τωρα μονο ειναι καλητερα αλλα ειναι επειδη δεν προλαβα να σφιξω...ξεχυλωνω ανενοχλητη...δυο μωρα σε ενα χρονο...τρελη υπερβολη... οταν με ρωτανε λεω...εμεις για δευτερο πηγαιναμε...αλλα στα δυο το τριτο ειναι δωρο...χαχαχα....αντε δυο μερες κ θα μαθουμε ειναι αγορακι τελικα?η λουιζα?...για αγορακι δεν εχουμε βρει ονομα..


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Αυριο αλλάζω εβδομάδα, μήνα, τρίμηνο. Τελική ευθεία πια, που λέει και ο αντρας μου!!!!!:D:D:D:D:D:D

Αναστασια μου τον φαγαμε σιγά σιγά τον γάιδαρο!!!!και εγώ εγω παρόμοια εγκυμοσύνη με αυτήν που είχε ή μαμά μου σε μένα κληρονομικά πάνε αυτά αλλά δεν με χαλάει θεωρώ είμαι από τις τυχερες εγκυουλες!και εγώ ανυπόμονω τόσο πολύ αστα


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε κ στα δικα μας!!! :P

..κι εγω πονουσα ςτις εγκυμοσυνες..τωρα μονο ειναι καλητερα αλλα ειναι επειδη δεν προλαβα να σφιξω...ξεχυλωνω ανενοχλητη...δυο μωρα σε ενα χρονο...τρελη υπερβολη... οταν με ρωτανε λεω...εμεις για δευτερο πηγαιναμε...αλλα στα δυο το τριτο ειναι δωρο...χαχαχα....αντε δυο μερες κ θα μαθουμε ειναι αγορακι τελικα?η λουιζα?...για αγορακι δεν εχουμε βρει ονομα..

Μακάρι κοπέλα μου Αν και έχεις ήδη ενα αγοράκι και ένα κοριτσάκι είσαι καλυμμένη εγώ επειδή θέλω τρία ελπίζω το δεύτερο αγοράκι και το τρίτο ότι να ναι δεν θα με ενοχλεί καθόλου ειλικρινά!!!!πάντως πολύ ωραίο το λουιζα


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...