Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια μπραβο για τα αποτελεσματα...να δω κι εγω..αυριο εχω καμπυλη...

Μου ηρθε κ το δειγματακι απο την frezyderm ενα τοσο δα πακετακι μεσα ειχε βιβλιαρακι κ δειγμα σαμπουαν ..baby bath..baby cream με χαμομιλι...κ δειγμα intim area liquid..nipple cream..strech marks protection αυταααααα

άντε με το καλό κ καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Ζουζουνα τέλεια τα αποτελέσματα σου!!!!Σούπερ πάει και αυτο!!!

Αναστασια μου τα πήρα ναι να ξεμπερδευω από θέμα χρημάτων αφού τα χαμε λέμε ας τα πάρουμε μην τα χαλάσουμε και μετά δεν έχουμε!!Όλα ουδέτερα μόνο τα ψιλοπραγματα πήρα σε ροζ!!!

Dudu μου καλά αποτελέσματα και σε σένα και εγώ αύριο έχω ραντεβού να δω τη μικρή μου το απόγευμα άντε να περάσουν οι ωρες


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια σοσ ποσο σας κοστησε η καμπυλη ?..στο ελενα?...

Εγω την εκανα εξω κουκλα μου μου την εγραψε η γιατρος και νομιζω 1 ευρω και κατι ηταν η καθε μετρηση και εκανα 3..λογικα στι ελενα επειδη εχω κανει εξετασεις αλλες γενικες και τετοια ποτε μου δεν πληρωνα λογικα δωρεαν πρεπει


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Μια χαρά η καμπύλη Ζουζούνα ( έκανες τη μικρή απ ότι καταλαβαίνω..εγώ έκανα την 3ωρη με τα 100μλ). Μου κόστισε γύρω στα 30ε μαζί με γενικές αίματος-ούρων- θυρεοειδή στο Βιοανάλυσις.. δεν την κάλυπτε ο εοπυ! Κορίτσια δεν πήρα έπιπλα..αλλά την προίκα της κούνιας. Πάντα-σεντόνια-παπλωματοθήκη-ασορτί μαξιλαράκι.. είναι άσπρα κι έχουν πάνω μια φαλαινίτσα βεραμαν κ κυματακι..οπότε ναι είναι ουδέτερο θέμα. Θα προσπαθήσω να ανεβάσω εικόνα.. φιλιά σε όλες!5063100380_1.jpg


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Μια χαρά η καμπύλη Ζουζούνα ( έκανες τη μικρή απ ότι καταλαβαίνω..εγώ έκανα την 3ωρη με τα 100μλ). Μου κόστισε γύρω στα 30ε μαζί με γενικές αίματος-ούρων- θυρεοειδή στο Βιοανάλυσις.. δεν την κάλυπτε ο εοπυ! Κορίτσια δεν πήρα έπιπλα..αλλά την προίκα της κούνιας. Πάντα-σεντόνια-παπλωματοθήκη-ασορτί μαξιλαράκι.. είναι άσπρα κι έχουν πάνω μια φαλαινίτσα βεραμαν κ κυματακι..οπότε ναι είναι ουδέτερο θέμα. Θα προσπαθήσω να ανεβάσω εικόνα.. φιλιά σε όλες!5063100380_1.jpg

75γρ γλυκόζη πήρα..αυτή είχα κάνει κ στον γιο μου..η γυναικολόγος αυτή μου είπε κ η ενδοκρινολογος το ίδιο.με Γεια σας τα πραγματάκια σας!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Sweet μου μεγια αν ειναι η απο κατω εικονα ειναι πολυ ομορφα και ουδετερα!!

Κοριτσια μου εγω πηγα ειδα την μπουμπου μου ολα καλα 1450 πηγε η χοντρουλα μου της μιλουσα και την εβλεπα που κλωτσουσε και αντιδρουσε στην φωνη μου τρελααα..

Η πίεση μου καλη γιατι μου την πηρε και μου μέτρησε και τραχηλο 4 βγηκε ολα μοα χαρα μου ειπε ο πλακουντας κοπλε και πλεον θα με βλεπει πιο συχνα θαπαω ξανα 7/1 θα ειναι εδω και η μαμα μου απο το χωριο και θα την παρω μαζι μου..αυτα τα δικα μου νεα..εσεις πως ειστε??


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Sweet μου μεγια αν ειναι η απο κατω εικονα ειναι πολυ ομορφα και ουδετερα!!

Κοριτσια μου εγω πηγα ειδα την μπουμπου μου ολα καλα 1450 πηγε η χοντρουλα μου της μιλουσα και την εβλεπα που κλωτσουσε και αντιδρουσε στην φωνη μου τρελααα..

Η πίεση μου καλη γιατι μου την πηρε και μου μέτρησε και τραχηλο 4 βγηκε ολα μοα χαρα μου ειπε ο πλακουντας κοπλε και πλεον θα με βλεπει πιο συχνα θαπαω ξανα 7/1 θα ειναι εδω και η μαμα μου απο το χωριο και θα την παρω μαζι μου..αυτα τα δικα μου νεα..εσεις πως ειστε??

  • Μου αρέσει 1

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια πως είστε???εγώ τι να σας πω είμαι λίγο αγχωμένη...βλέπω την κοιλιά μου κ έχει κατέβει,όχι παρά πολύ αλλά οκ..κανονικά μετά την 36η βδομάδα κατεβαίνει..τεσπα μίλησα με την γυναικολόγο μου κ θα πάω εκτάκτως Πέμπτη να με δει..θα σας ενημερώσω..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2016 at 3:54 ΜΜ, sonia@ said:

Sweet μου μεγια αν ειναι η απο κατω εικονα ειναι πολυ ομορφα και ουδετερα!!

Κοριτσια μου εγω πηγα ειδα την μπουμπου μου ολα καλα 1450 πηγε η χοντρουλα μου της μιλουσα και την εβλεπα που κλωτσουσε και αντιδρουσε στην φωνη μου τρελααα..

Η πίεση μου καλη γιατι μου την πηρε και μου μέτρησε και τραχηλο 4 βγηκε ολα μοα χαρα μου ειπε ο πλακουντας κοπλε και πλεον θα με βλεπει πιο συχνα θαπαω ξανα 7/1 θα ειναι εδω και η μαμα μου απο το χωριο και θα την παρω μαζι μου..αυτα τα δικα μου νεα..εσεις πως ειστε??

Μια χαρά η μικρή!!!!τέλεια είναι!!!πω πω δεν μπορώ το καινούργιο Φόρουμ,ούτε τα τικερ δεν φαίνονται...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια! Με υγεία κ ευτυχία να υποδεχτούμε το νέο έτος..και τα μπεμπάκια μας!!!

Η εικόνα που ανέβασα είναι η παπλωματοθήκη μας. Σας ευχαριστώ!

Σόνια η μπουμπού σου τροφαντούλα...να χαίρεσαι που είναι αναπτυγμένη ( είναι πιο δυνατό μωρό )!

Ζουζούνα τι εννοείς έχει κατέβει η κοιλιά σου? Μη με τρομοκρατείς.. κ γω κάποιες φορές την βλέπω πιο ξεπρησμένη. Γιατί ν'ανησυχείς?Γύρω στις 7-8/1 θα πάω και γω στο γιατρό να δω τον μπόμπιρα. Δυστυχώς δεν έχει 3D υπέρηχο στο νοσοκομείο που πάω κ με στενοχωρεί αυτό! Πρέπει να πάω στον ιδιώτη γιατρό κ να πληρώσω για να ευχαριστηθώ υπέρηχο! 

Ξέρετε πότε γίνεται η εξέταση ντόπλερ κ αν χρειάζεται γιατρό με ειδίκευση για την εξέταση αυτή? Όπως την β επιπέδου εννοώ, που δεν την κάνουν όλοι οι γυναικολόγοι. Να την κάνω κ αυτήν να ξεαγχωθώ λίγο. Επίσης τέλη Ιανουαρίου βγαίνω σε άδεια μητρότητας..και αυτή η γραφειοκρατεία του ικα με σκοτώνει! Τρελαίνομαι στην ιδέα του πήγαιν έλα σε ικα-νοσοκομείο-εργοδότη-επιτροπή.. και ελπίζω τουλάχιστον να αξίζει τον κόπο μου η όλη διαδικασία! Να δώσει τίποτα το ικα ως επίδομα εγκυμοσύνης εννοώ, γιατί από εργοδότη είμαι καμένη! Θα πρέπει μετά τις γιορτές να τρέχω να διεκδικώ κ το δώρο χριστουγέννων που εννοείται κάνει τον κινέζο γι άλλη μια χρονιά κ δε δίνει! Τι τραβάω! Έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου το 2017 να παραιτηθώ από αυτήν την ψυχοφθόρα δουλειά.. και να βρω μια καλύτερη!

Υγεία- αγάπη- δύναμη κ αισιοδοξία να φέρει η νέα χρονιά σε όλους μας!


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια χρονια πολλαα

 

Τελειο το παπλωμα φτου φτου...

Εμεις ημαστε απληρωτοι κ μολιχ εχθες βαλαμε πετρελαιο..αστα κ μενουμε κ διπλα στην παρνιθα..καταλαβαινεις.....να τα εχεις δουλεψει κ να μην σου τα δινουν ειναι οτι χειροτερο...εχουμε κ τα τελη την δεη κ την εφορια αντε τους χαζους πια...σε καταλαβαίνω sweet mommy ...

 

Anyway..  το ντοπλερ απο την 28η εβδομαδα νομιζω...εμας μας ειπε να κανουμε 26 και 32 δυο..γιατι κ αυτη η μπεμπα εχει κιστουλα...32 ευρω στο ελενα...

 


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, sweet mommy said:

Χρόνια πολλά κορίτσια! Με υγεία κ ευτυχία να υποδεχτούμε το νέο έτος..και τα μπεμπάκια μας!!!

Η εικόνα που ανέβασα είναι η παπλωματοθήκη μας. Σας ευχαριστώ!

Σόνια η μπουμπού σου τροφαντούλα...να χαίρεσαι που είναι αναπτυγμένη ( είναι πιο δυνατό μωρό )!

Ζουζούνα τι εννοείς έχει κατέβει η κοιλιά σου? Μη με τρομοκρατείς.. κ γω κάποιες φορές την βλέπω πιο ξεπρησμένη. Γιατί ν'ανησυχείς?Γύρω στις 7-8/1 θα πάω και γω στο γιατρό να δω τον μπόμπιρα. Δυστυχώς δεν έχει 3D υπέρηχο στο νοσοκομείο που πάω κ με στενοχωρεί αυτό! Πρέπει να πάω στον ιδιώτη γιατρό κ να πληρώσω για να ευχαριστηθώ υπέρηχο! 

Ξέρετε πότε γίνεται η εξέταση ντόπλερ κ αν χρειάζεται γιατρό με ειδίκευση για την εξέταση αυτή? Όπως την β επιπέδου εννοώ, που δεν την κάνουν όλοι οι γυναικολόγοι. Να την κάνω κ αυτήν να ξεαγχωθώ λίγο. Επίσης τέλη Ιανουαρίου βγαίνω σε άδεια μητρότητας..και αυτή η γραφειοκρατεία του ικα με σκοτώνει! Τρελαίνομαι στην ιδέα του πήγαιν έλα σε ικα-νοσοκομείο-εργοδότη-επιτροπή.. και ελπίζω τουλάχιστον να αξίζει τον κόπο μου η όλη διαδικασία! Να δώσει τίποτα το ικα ως επίδομα εγκυμοσύνης εννοώ, γιατί από εργοδότη είμαι καμένη! Θα πρέπει μετά τις γιορτές να τρέχω να διεκδικώ κ το δώρο χριστουγέννων που εννοείται κάνει τον κινέζο γι άλλη μια χρονιά κ δε δίνει! Τι τραβάω! Έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου το 2017 να παραιτηθώ από αυτήν την ψυχοφθόρα δουλειά.. και να βρω μια καλύτερη!

Υγεία- αγάπη- δύναμη κ αισιοδοξία να φέρει η νέα χρονιά σε όλους μας!

κοίτα κανονικά όταν μπαίνεις στον μήνα σ η κοιλίτσα αρχίζει κ κατεβαίνει...απλά εγώ παρατήρησα ότι είναι από τώρα λίγο πιο χαμηλά...αλλά θα μου πει κ η γυναικολόγος μου,τώρα...Την Πέμπτη...Κ ανησυχώ γιατί όταν κατέβει πολύ σηματοδοτεί τον τοκετό...απλά αυτό συμβαίνει μετά την 36η βδομάδα..τεσπα..μπορεί να μην ισχύει κιόλας..αλλά εγώ καλού κακού θα το ελέγξω...το ντοπλερ γίνεται μετά της 33η βδομάδα με 34η κάπου εκεί κ από ειδικό γιατρό όπως τα άλλα 2 υπερηχογραφήματα..εγώ στο μητέρα θα τα κάνω εκεί που τα κάνω όλα κ θα γεννήσω.χρόνια πολλά κιόλας κορίτσια!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...