Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Καλησπέρα κ απο μενα,

Ειμαι 7ε5η με ΠΗΤ 29/3.Πολλες αναγούλες κ εμετούς ελπιζω να σταματήσουν κάποια στιγμή γιατι στην κορη μου με πήγε μεχρι τέλος.

συγχαρητήρια κοριτσάκι μου !!!με το καλό..κ εγώ έτσι είμαι μια από τα ίδια από την 4η εβδομάδα...κ από την 5η πολύ έντονα...στον γιο μου δεν ήμουν τόσο χάλια...τι να πω..έχει ο Θεός...άλλους 2 μήνες...περίπου..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και του Χρόνου τέτοια μέρα παραμονή Της Παναγίας

να μας έχει όλους καλά να μας προστατεύει και να μας αξιωση εγκυουλες και μη εγκυουλες να αποκτησουμε γερά παιδιά!!!!

Χρόνια πολλά!!!!! στης εορτάζοντες

Καλά είστε;

Απο συμπτώματα δεν έχω τίποτα το τρομερόαπλά ρεψιματακια η όρεξη έχει αυξηθεί επικίνδυνα τρώω τρώω και δεν περνάει ούτε μια ώρα και ξανά τρώω.

Εσείς πως πατε από όρεξη;

Αυτο το μηνα πιο άλλα κορίτσια είναι για αυχενικη; από 31 Αυγούστου θα πάω 30 μια μέρα πιο νωρίς κάτι είναι και αυτό έχω τρομερή αγωνία πιστεύω όταν βγει καλή η αυχενικη να ηρεμήσω λίγο από το άγχος


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και του Χρόνου τέτοια μέρα παραμονή Της Παναγίας

να μας έχει όλους καλά να μας προστατεύει και να μας αξιωση εγκυουλες και μη εγκυουλες να αποκτησουμε γερά παιδιά!!!!

Χρόνια πολλά!!!!! στης εορτάζοντες

Καλά είστε;

Απο συμπτώματα δεν έχω τίποτα το τρομερόαπλά ρεψιματακια η όρεξη έχει αυξηθεί επικίνδυνα τρώω τρώω και δεν περνάει ούτε μια ώρα και ξανά τρώω.

Εσείς πως πατε από όρεξη;

Αυτο το μηνα πιο άλλα κορίτσια είναι για αυχενικη; από 31 Αυγούστου θα πάω 30 μια μέρα πιο νωρίς κάτι είναι και αυτό έχω τρομερή αγωνία πιστεύω όταν βγει καλή η αυχενικη να ηρεμήσω λίγο από το άγχος

αντέχω ωραία....κοντευεις! !!εγώ πειναω αλλά άμα φάω το βγάζω. ..οπότε τρώω σχεδόν ελάχιστο. ..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια κοριτσάκι μου !!!με το καλό..κ εγώ έτσι είμαι μια από τα ίδια από την 4η εβδομάδα...κ από την 5η πολύ έντονα...στον γιο μου δεν ήμουν τόσο χάλια...τι να πω..έχει ο Θεός...άλλους 2 μήνες...περίπου..

Αχ πως τα αντέχεις;Εγω διψάω σαν τρελη κ δεν μπορω να πιω ουτε νερό καλοκαιριάτικα κ αυτο που με ενοχλεί πιο πολυ ειναι που δεν μπορω να παίξω με την κορη μου.

Link to comment
Share on other sites

Αχ πως τα αντέχεις;Εγω διψάω σαν τρελη κ δεν μπορω να πιω ουτε νερό καλοκαιριάτικα κ αυτο που με ενοχλεί πιο πολυ ειναι που δεν μπορω να παίξω με την κορη μου.

το ξέρω..υπομονή κάνω...τώρα είδα ότι με την κρέπα είμαι οκ...το πρωί με ελάχιστη σοκολάτα μέσα..κ φυσικά σπιτική κρέπα...εδώ κ 3 μέρες τρώω κ ευτυχώς μένει μέσα μου.νερό πίνω..λίγο λίγο...σταδιακά..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το ξέρω..υπομονή κάνω...τώρα είδα ότι με την κρέπα είμαι οκ...το πρωί με ελάχιστη σοκολάτα μέσα..κ φυσικά σπιτική κρέπα...εδώ κ 3 μέρες τρώω κ ευτυχώς μένει μέσα μου.νερό πίνω..λίγο λίγο...σταδιακά..

Κ γω τις τελευταιες μερες εχω τρελλες αναγουλες ολη μερα. Κ μου περνα καπως εαν ειμαι ξαπλωμενη. Κιλα βαλατε? Εγω οχι ακομη αλλα ειμαι πολυ φουσκωμενη κ με δυσκοιλιοτητα λογω προγεστερονης :((((

Link to comment
Share on other sites

Κ γω τις τελευταιες μερες εχω τρελλες αναγουλες ολη μερα. Κ μου περνα καπως εαν ειμαι ξαπλωμενη. Κιλα βαλατε? Εγω οχι ακομη αλλα ειμαι πολυ φουσκωμενη κ με δυσκοιλιοτητα λογω προγεστερονης :((((

Εγώ κορίτσια κιλά όχι ακόμα αλλά κοιλιά φαίνεται αρκετά παρόλο που τώρα έκλεισα 2 μηνών...κ δυστυχώς η γεν.ούρων έδειξε ότι είμαι πάρα πολύ αφυδατωμενη κ παίρνω τώρα τα almora 2 Την ημέρα...μέχρι 5 την ημέρα κάνω...γι'αυτό...εδώ κ ενα μήνα...σήμερα 3 μόνο ευτυχώς....κ εχω κ πρωί κ απόγευμα.....υπομονή...τι να πω...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια κιλά όχι ακόμα αλλά κοιλιά φαίνεται αρκετά παρόλο που τώρα έκλεισα 2 μηνών...κ δυστυχώς η γεν.ούρων έδειξε ότι είμαι πάρα πολύ αφυδατωμενη κ παίρνω τώρα τα almora 2 Την ημέρα...μέχρι 5 την ημέρα κάνω...γι'αυτό...εδώ κ ενα μήνα...σήμερα 3 μόνο ευτυχώς....κ εχω κ πρωί κ απόγευμα.....υπομονή...τι να πω...

Υπομονη. Τι να κανεις αλλο? Ηθελα να ξερα ολα αυτα που μας χαπακωνουν καλα ειναι? Δεν μπορουμε να κανουμε κ αλλιως. Απο ενεργεια τιποτα. Με το ζορι κινουμαι. Υπνηλια φοβερη οπου βρεθω κοιμαμαι κ φουσκωμα κ δυσκοιλιοτητα στα φορτε τους. Ειμαι να σκασω. Νιωθω μπαλονι ετοιμο να εκραγει. Μου φταινε ολα. Κ νευρα πολλα...αχαριστη ειμαι το ξερω. Αυτες οι ορμονες με εχουν τρελλανει...

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη. Τι να κανεις αλλο? Ηθελα να ξερα ολα αυτα που μας χαπακωνουν καλα ειναι? Δεν μπορουμε να κανουμε κ αλλιως. Απο ενεργεια τιποτα. Με το ζορι κινουμαι. Υπνηλια φοβερη οπου βρεθω κοιμαμαι κ φουσκωμα κ δυσκοιλιοτητα στα φορτε τους. Ειμαι να σκασω. Νιωθω μπαλονι ετοιμο να εκραγει. Μου φταινε ολα. Κ νευρα πολλα...αχαριστη ειμαι το ξερω. Αυτες οι ορμονες με εχουν τρελλανει...

χα χα χαχαχαχαχαχα...από νεύρα άλλο τπτ...κ εγώ έτσι είμαι...τώρα...τι να κάνουμε...υπομονή...θα κάνουμε...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;Έχω λίγες μερούλες να μπω,όλα καλά;Έχω μια ερωτησουλα μωρε σχετικά με την δυσκοιλιότητα...παίρνετε κάτι και σας διευκολύνει η μόνο με φρούτα;Γιατί εγώ είτε με φρούτα είτε με πολύ νερό φως δεν βλέπω :confused:και έχω τρελαθεί με αυτό το πρήξιμο...


6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου τι κάνετε;Έχω λίγες μερούλες να μπω,όλα καλά;Έχω μια ερωτησουλα μωρε σχετικά με την δυσκοιλιότητα...παίρνετε κάτι και σας διευκολύνει η μόνο με φρούτα;Γιατί εγώ είτε με φρούτα είτε με πολύ νερό φως δεν βλέπω :confused:και έχω τρελαθεί με αυτό το πρήξιμο...

Εγώ τπτ δεν παίρνω απλά επειδή δεν έτρωγα σωστά είχα λίγο θέμα ..κ από τους πολλούς εμετούς που έκανα....τώρα που τρώω λίγο καλύτερα πηγαίνω καλά...ευτυχώς πρόβλημα δεν είχα ούτε στον γιο μου...τώρα θα δούμε ακόμα..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τπτ δεν παίρνω απλά επειδή δεν έτρωγα σωστά είχα λίγο θέμα ..κ από τους πολλούς εμετούς που έκανα....τώρα που τρώω λίγο καλύτερα πηγαίνω καλά...ευτυχώς πρόβλημα δεν είχα ούτε στον γιο μου...τώρα θα δούμε ακόμα..

Ποτε πατε για αυχενικη κοπελες? Εγω εκλεισα την 9η βδομαδα κ θα παμε γυρω στις 16-17 του Σεμπτεμβρη. Το μωρο ειναι 2,34 cm

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες!

Πως είστε; Καιρο έχουμε να πούμε νεα μας...

Κορίτσια μου τι κάνετε;Έχω λίγες μερούλες να μπω,όλα καλά;Έχω μια ερωτησουλα μωρε σχετικά με την δυσκοιλιότητα...παίρνετε κάτι και σας διευκολύνει η μόνο με φρούτα;Γιατί εγώ είτε με φρούτα είτε με πολύ νερό φως δεν βλέπω :confused:και έχω τρελαθεί με αυτό το πρήξιμο...

Κοριτσι και γω νιώθω πρησμένη...αλλα τωρα με φυσικούς χυμούς και πολλά φρούτα νομίζω ειμαι λιγάκι καλυτερα με τη δυσκοιλιότητα μου.. Σε εμένα αυτός ο τρόπος λειτούργησε..

Ποτε πατε για αυχενικη κοπελες? Εγω εκλεισα την 9η βδομαδα κ θα παμε γυρω στις 16-17 του Σεμπτεμβρη. Το μωρο ειναι 2,34 cm

Σιγα σιγα αρχίζουν και οι αυχενικες...

Αντε να μας φύγει και αυτο το αγχος...

Εμεις κλείσαμε για το αλλο Σάββατο 3/9.. Κατα τα αλλα ολα καλα μεγαλώνουμε...

Χαχα


Nv6Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ποτε πατε για αυχενικη κοπελες? Εγω εκλεισα την 9η βδομαδα κ θα παμε γυρω στις 16-17 του Σεμπτεμβρη. Το μωρο ειναι 2,34 cm

Ναι τόσο νωρίς??νομίζω είναι 11η με 13η βδομάδα θέλει..εγώ στις 13/9 που κλείσαμε θα είμαι 13 με 13+3..ευτυχώς γίνεται γιατί τώρα λείπω..για διακοπές.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...