Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Ναι τόσο νωρίς??νομίζω είναι 11η με 13η βδομάδα θέλει..εγώ στις 13/9 που κλείσαμε θα είμαι 13 με 13+3..ευτυχώς γίνεται γιατί τώρα λείπω..για διακοπές.

Χεχε. Δεν το γραψα ξεκαθαρα. Εννοουσα οτι τωρα εκλεισα 9 βδομαδων και οτι σε 3 βδομαδες θα παω για αυχενικη που θα χω κλεισει την 12η!!! Ποσο μηκος εχει το δικο σας ζουζουνι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χεχε. Δεν το γραψα ξεκαθαρα. Εννοουσα οτι τωρα εκλεισα 9 βδομαδων και οτι σε 3 βδομαδες θα παω για αυχενικη που θα χω κλεισει την 12η!!! Ποσο μηκος εχει το δικο σας ζουζουνι?

χαχαχαχαχαχα..οκ...είπα κ εγώ!!!!8 εβδομάδων όταν ήμουν Ήταν 1.5 εκ...τώρα δεν ξέρω στην αυχενική που θα είναι μεγαλύτερο θα δω..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο παρεάκι Τι κάνετε;

Ποιά κορίτσια έκαναν πρόσφατα αυχενικη; Εγω την Τρίτη έχω τρομερό άγχος δεν έχω πλέον άλλη υπομονη περιμένω εδώ και 24 μέρες μου φαίνεται ΑΙΩΝΑΣ


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο παρεάκι Τι κάνετε;

Ποιά κορίτσια έκαναν πρόσφατα αυχενικη; Εγω την Τρίτη έχω τρομερό άγχος δεν έχω πλέον άλλη υπομονη περιμένω εδώ και 24 μέρες μου φαίνεται ΑΙΩΝΑΣ

αν κοριτσάκι μου όλα θα είναι σούπερ!!!!εγώ στις 13/9 έχω Αυχενική.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα και απο μενα...μολις σημερα πηγα και ειδα το σπορακι μου (που ειναι σχεδον 3,5 εκ) λογω καφε υγρων που ειχα το απογευμα (πηγε η ψυχη μου στην κουλουρη )αφου πηγαμε λοιπον και με διαβεβαιωσε οτι ολα φαινονται καλα ακουσα και την ομορφη καρδουλα του ειδαμε και λιγο κινησουλες και τρελαθηκα απο την χαρα μου:D:D:D:D,μου εκλεισε και αυχενικη στο γενεσης στις 16-09 !!!Ποιος περιμενει τωρα μεχρι τοτε:rolleyes:Λενακι μου σημερα δεν ηταν να κανεις αυχενικη ???Περιμενουμε νεα σου με ανυπομονησια...και κατι αλλο βρε ηθελα να σε ρωτησω τοσο καιρο,τα μπεμπουλινια σου ειναι μονοζυγωτικα?


6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσια!

Τι κανετε;

Εγω ειμαι λιγάκι κουρασμένη.. Χθες γιόρταζε ο αντρουλης μου και ήρθαν κατι φίλοι στο σπιτι να του ευχηθούν. Οποτε μετα τη δουλειά δεν ξεκουραςτηκα Καθόλου γιατι ήθελα να ετοιμάσω και το κατιτις για να τσιμπήσουν, φύγανε και αργά και το βραδυ επεςα Πτώμα στο κρεβάτι... Αλλα δεν πειράζει χαλάλι η κούραση γιατι περάσαμε ωραια...

Λένια τι νεα βρε κοριτσι μου με την αυχενική;


Nv6Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!

Τι κανετε;

Εγω ειμαι λιγάκι κουρασμένη.. Χθες γιόρταζε ο αντρουλης μου και ήρθαν κατι φίλοι στο σπιτι να του ευχηθούν. Οποτε μετα τη δουλειά δεν ξεκουραςτηκα Καθόλου γιατι ήθελα να ετοιμάσω και το κατιτις για να τσιμπήσουν, φύγανε και αργά και το βραδυ επεςα Πτώμα στο κρεβάτι... Αλλα δεν πειράζει χαλάλι η κούραση γιατι περάσαμε ωραια...

Λένια τι νεα βρε κοριτσι μου με την αυχενική;

Bebezu Χρόνια πολλά να χαίρεσαι τον αντρούλη σου να είστε πάντα ευτυχισμένοι!

Χθές έκανα την αυχενικη Δόξα Το Θεό όλα φυσιολογικά πήρα απίστευτη χαρά είδα τα γλυκουλακια το ένα ήταν πολύ ζωηρό τον γιατρό τον παιδεύεσαι ήταν πολύ χαριτωμένα το ένα με το χεράκι του έτριβε το προσωπάκι του το άλλο είχε τα ποδαράκια του διπλωμένα. Μεγάλωσαν αρκετά φαίνονται πεντακαθαρα όλα όταν έβγαλε έγχρωμη φώτο το ενα έκρυψε το προσωπάκι του μετά τα δύο χεράκια του ήταν μάλλον ντροπαλό τα άλλα ποζαραν

χωρίς να κρυφτούν. Σε μια εβδομάδα θα βγει η αιματολογική. Μου έδωσε και dvd να τα βλέπω να είμαι χαρούμενη χωρίς άγχος. Σε 3 εβδομαδες το επόμενο ραντεβού. Είναι δύο αγοράκια ένα κοριτσάκι τρεις ώρες κράτησε η εξέταση.

Εύχομαι με το καλό και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που είναι σε αναμονή για αυχενικη να έχουν Χαρούμενα αποτέλεσμα

Τα φιλιά μου


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Bebezu Χρόνια πολλά να χαίρεσαι τον αντρούλη σου να είστε πάντα ευτυχισμένοι!

Χθές έκανα την αυχενικη Δόξα Το Θεό όλα φυσιολογικά πήρα απίστευτη χαρά είδα τα γλυκουλακια το ένα ήταν πολύ ζωηρό τον γιατρό τον παιδεύεσαι ήταν πολύ χαριτωμένα το ένα με το χεράκι του έτριβε το προσωπάκι του το άλλο είχε τα ποδαράκια του διπλωμένα. Μεγάλωσαν αρκετά φαίνονται πεντακαθαρα όλα όταν έβγαλε έγχρωμη φώτο το ενα έκρυψε το προσωπάκι του μετά τα δύο χεράκια του ήταν μάλλον ντροπαλό τα άλλα ποζαραν

χωρίς να κρυφτούν. Σε μια εβδομάδα θα βγει η αιματολογική. Μου έδωσε και dvd να τα βλέπω να είμαι χαρούμενη χωρίς άγχος. Σε 3 εβδομαδες το επόμενο ραντεβού. Είναι δύο αγοράκια ένα κοριτσάκι τρεις ώρες κράτησε η εξέταση.

Εύχομαι με το καλό και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που είναι σε αναμονή για αυχενικη να έχουν Χαρούμενα αποτέλεσμα

Τα φιλιά μου

τι ευχάριστα νέα είναι αυτά! !!!σούπερ! !!μπράβο κοριτσάκι μου!!!!αφού είδατε και τα φύλα μια χαρά! !!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Bebezu Χρόνια πολλά να χαίρεσαι τον αντρούλη σου να είστε πάντα ευτυχισμένοι!

Χθές έκανα την αυχενικη Δόξα Το Θεό όλα φυσιολογικά πήρα απίστευτη χαρά είδα τα γλυκουλακια το ένα ήταν πολύ ζωηρό τον γιατρό τον παιδεύεσαι ήταν πολύ χαριτωμένα το ένα με το χεράκι του έτριβε το προσωπάκι του το άλλο είχε τα ποδαράκια του διπλωμένα. Μεγάλωσαν αρκετά φαίνονται πεντακαθαρα όλα όταν έβγαλε έγχρωμη φώτο το ενα έκρυψε το προσωπάκι του μετά τα δύο χεράκια του ήταν μάλλον ντροπαλό τα άλλα ποζαραν

χωρίς να κρυφτούν. Σε μια εβδομάδα θα βγει η αιματολογική. Μου έδωσε και dvd να τα βλέπω να είμαι χαρούμενη χωρίς άγχος. Σε 3 εβδομαδες το επόμενο ραντεβού. Είναι δύο αγοράκια ένα κοριτσάκι τρεις ώρες κράτησε η εξέταση.

Εύχομαι με το καλό και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που είναι σε αναμονή για αυχενικη να έχουν Χαρούμενα αποτέλεσμα

Τα φιλιά μου

Μα τι τελεια νεα Λενια μου!!

Μπραβο... Ολα να ειναι καλα και με την αιματολογικη...

Το ενα ειναι και ντροπαλουλι μωρε... Λες να ναι το κοριτσακι...;;;

:P:p:p

Μακαρι να εχουμε τετοια ευχαριστα αποτελεσματα το σαββατο στην αυχενικη...

Να μου φυγει λιγακι το αγχος...


Nv6Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μενα,

Ειμαι 7ε5η με ΠΗΤ 29/3.Πολλες αναγούλες κ εμετούς ελπιζω να σταματήσουν κάποια στιγμή γιατι στην κορη μου με πήγε μεχρι τέλος.

εχουμε ιδια ημερομηνια ΠΗΤ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια.Πως τα πάτε με αναγούλες κ εμετό; Εγω αντί να καλυτέρευση χειροτερεύω.Αχ άντε να περάσουν οι μερες γιατι ειμαι σαν ζόμπι εδω κ ενάμιση μήνα.

Εγώ επειδή εδώ κ 1.5 μήνα έκανα πολλούς εμετούς κ εχω πάθει αφυδάτωση..μου έδωσε η γυναικολόγος μου τα primperan Κ από εχθές δεν έχω κάνει τπτ ευτυχώς...αναγκαστικά έπρεπε να πάρω γιατί έβγαζα κ τους ηλετρολυτες που έπαιρνα δυστυχώς.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή εδώ κ 1.5 μήνα έκανα πολλούς εμετούς κ εχω πάθει αφυδάτωση..μου έδωσε η γυναικολόγος μου τα primperan Κ από εχθές δεν έχω κάνει τπτ ευτυχώς...αναγκαστικά έπρεπε να πάρω γιατί έβγαζα κ τους ηλετρολυτες που έπαιρνα δυστυχώς.

Εμενα μου έδωσε primperan σιρόπι το ιδιο ειναι;Ηρεμησες καθολου εγω σημερα θα τα ξεκινήσω.Αχ μακάρι να μας βοηθησει.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου έδωσε primperan σιρόπι το ιδιο ειναι;Ηρεμησες καθολου εγω σημερα θα τα ξεκινήσω.Αχ μακάρι να μας βοηθησει.

ναι το ίδιο είναι μου είπε για σιρόπι αλλά εμένα με βολεύουν τα χάπια. ..εγώ από εχθές που παίρνω 2 την ημέρα δεν έκανα καθόλου ούτε εχθές ούτε σήμερα εκείπου έκανα 5 περίπου την ημέρα. ..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

ναι το ίδιο είναι μου είπε για σιρόπι αλλά εμένα με βολεύουν τα χάπια. ..εγώ από εχθές που παίρνω 2 την ημέρα δεν έκανα καθόλου ούτε εχθές ούτε σήμερα εκείπου έκανα 5 περίπου την ημέρα. ..

Εγω δεν εκανα όλοι μερα κ τα έβγαλα ολα το βραδυ,τελικα ουτε αυτο βοήθησε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...