Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

γειά σας κορίτσια!!!

dudu και anja με το καλό τα μωράκια σας!!!!

εμείς χτες είχαμε το ραντεβού μας...όλα καλά...το σποράκι μας μεγαλώνει όπως πρέπει..απλά εγώ πρέπει να σταματήσω να σηκώνω βάρος γιατί προχτές κουράστηκα στη δουλειά και σε συνδυασμό με το βάρος που σήκωσα έκανα πάρα πολλές συνεχόμενες συσπάσεις....ευτυχώς όλα καλά!!!

έκλεισα ραντεβού για β' επιπέδου 31/10...περνάει ο καιρός....

φύλλο δεν μάθαμε....γιατί επιμένω να το μάθουμε στον τοκετό...ελπίζω να κρατηθεί ο άντρας μου μέχρι τότε!!!!!!!!!

2.5 κιλάκια....και πεινάω!!!!! βέβαια τα πάω καλύτερα από κάθε άλλη εγκυμοσύνη...αλλά και πάλι μου κακοφαίνεται αυτή η ζυγαριά!!!!

Λογικά οι περισσότερες θα οριστικοποιήσετε το φύλλο του μωρού σας /μωρών σας!! σε αυτή την επίσκεψη οπότε θα φτιάξουμε και το πινακάκι μας!!!!!

φιλιά προς το παρόν!!!!


eNortjKzUjIyMrWwtFCyBlwwFbMC3w,,61.png

eNortjKzUjIyMrU0tVSyBlwwFasC3Q,,19.png

eNortjKzUjIytDS2NFeyBlwwFagC3A,,48.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια! Σήμερα ξύπνησα με την κοιλίτσα μου στα αριστερά όλη.επειδη κοιμόμουν στα αριστερά. Κ νιώθω κάτι ανακατοσουρες να κουνιουντε στη κοιλίτσα μου. 😊😍

Ανυπομονώ για την αυχενική! Εσείς ποτε θα πάρετε πραγματάκια; εγω εχω απτην αδερφη μου απλά ρωτάω ποτε ξεκινάει μια μανούλα να παίρνει; γιατί δε θέλω να πάρω νωρίς κάτι.αλλα θέλω τόσο πολύ να τα χαζεύω όλη μεραααα! 😁

Επίσης εχω διαβασει πολλές ιστορίες πρι χάνουν τα μωράκια τους ακόμα κ στις 20εβδομαδες.....τοτε γιατί λένε οτι όταν παιρνας το πρώτο τρίμηνο εισαι οκ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πως αντέχετε όσες επιλέγετε να μαθετε το φύλο στο τέλος; ειναι πολύ ωραίο αλλα δε το βλέπεται σταδιακά στα υπερηχογραφήματα;

Επεξεργάστηκαν by anja
διπλο μήνυμα κατάλαθος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Σήμερα ξύπνησα με την κοιλίτσα μου στα αριστερά όλη.επειδη κοιμόμουν στα αριστερά. Κ νιώθω κάτι ανακατοσουρες να κουνιουντε στη κοιλίτσα μου. 😊😍

Ανυπομονώ για την αυχενική! Εσείς ποτε θα πάρετε πραγματάκια; εγω εχω απτην αδερφη μου απλά ρωτάω ποτε ξεκινάει μια μανούλα να παίρνει; γιατί δε θέλω να πάρω νωρίς κάτι.αλλα θέλω τόσο πολύ να τα χαζεύω όλη μεραααα! 😁

Επίσης εχω διαβασει πολλές ιστορίες πρι χάνουν τα μωράκια τους ακόμα κ στις 20εβδομαδες.....τοτε γιατί λένε οτι όταν παιρνας το πρώτο τρίμηνο εισαι οκ?

καλύτερα μετά τον 6ο είσαι οκ..για ρούχα..αλλά για πράγματα τα βασικά,δλδ κούνια καρότσι,είχα δει μετά τον 4ο μήνα αλλά τα πήρα στον 6ο μήνα κ μετά...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα... Ξαναήρθα, γιατί τον Μάρτη, πρώτα ο Θεός γεννάω το τρίτο...

Αρκετή κούραση αυτή τη φορά γιατί έχω ήδη δυο πολύ ζωηρά αγόρια και τρέχω όλη μέρα.. Ευχομαι σε όλες μας, όλα να πάνε τέλεια


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και απο μένα... Ξαναήρθα, γιατί τον Μάρτη, πρώτα ο Θεός γεννάω το τρίτο...

Αρκετή κούραση αυτή τη φορά γιατί έχω ήδη δυο πολύ ζωηρά αγόρια και τρέχω όλη μέρα.. Ευχομαι σε όλες μας, όλα να πάνε τέλεια

με το καλό Αναστασία μου με έναν πόνο!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Anguen zuzuna kai loveisintheair και ολα τα αλλα κοριτσια μου...σας ευχαριστω για τις γλυκες ευχες...1,2η αυχενικη την πεμπτη θα ξερω και τα αποτελεσματα τησ παπΑ ...η μπεμπα ειχε το ιδιο αλλα σε συνδιασμο εβγαινε 1/350 για down και ειχαμε κανει παρακεντηση..ολα καλα βεβαια η μικρη ειναι πολυ ξεπεταγμενη 6,5μηνων μπουσουλησε κανονικα..αλανι....κι εγω 3το μανουλα θα γινω...η μπεμπα μας εφερε δωρο...ο μεγαλος μας ειναι βεβαια 8Ευτυχώς: ) ...30/3 η πρωταπριλια η πητ μασ....καλημεραααβ?

Α ξεχασα μου ειπαν πως μαλλων ειναι παλι κοριτσακι.....θα πνιγουμε στα λαστιχακια και τα κουζινικα χαχαχαχ ...φιλια πολλα


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Στο ελενα θα γεννησω παλι...εσεισ?

Εγώ στο μητέρα όπως κ το πρώτο μου..αλλά ευτυχώς τώρα πήρα 1 κιλό...μετά από 3.5 μήνες...να δω θα το κρατήσω ή θα το χάσω πάλι..γιατί με τους εμετούς το χάνω..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ στο μητέρα όπως κ το πρώτο μου..αλλά ευτυχώς τώρα πήρα 1 κιλό...μετά από 3.5 μήνες...να δω θα το κρατήσω ή θα το χάσω πάλι..γιατί με τους εμετούς το χάνω..

Ακομα βρε κοριτσι μου με τους εμετους παλευεις?Κουραγιο τι να πω...Εχει και τα καλα του ομως με τα κιλακια ;)Εγω ειμαι γουρουνα με τα κιλα εχω παρει 7 κιλα :confused::confused: και ακομα ειμαστε στην αρχη φαντασου.!Ειλικρινα ομως ειδικα στην αρχη απορω πως επαιρνα κιλα αφου δεν ειχα αλλαξει διατροφικα μαλλον παιζει ρολο που εκοψα το τσιγαρο αλλιως δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει...


6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ακομα βρε κοριτσι μου με τους εμετους παλευεις?Κουραγιο τι να πω...Εχει και τα καλα του ομως με τα κιλακια ;)Εγω ειμαι γουρουνα με τα κιλα εχω παρει 7 κιλα :confused::confused: και ακομα ειμαστε στην αρχη φαντασου.!Ειλικρινα ομως ειδικα στην αρχη απορω πως επαιρνα κιλα αφου δεν ειχα αλλαξει διατροφικα μαλλον παιζει ρολο που εκοψα το τσιγαρο αλλιως δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει...

τι να κάνω...κ παίρνω τα αντιεμετικα...αν δεν πάρω κάνω τουλάχιστον 2 με 3..την ημέρα...άντε σε 2.5 βδομάδες που θα κλείσω τον 4 ελπίζω να τελειώσουν!!Όσο για τα κιλά συνήθως αν κόβεις το τσιγάρο ,παίρνεις κ λίγο βάρος...γενικά ανοίγει η όρεξη.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Anguen...αστα εγω ειμαι ηδη συν 5kilakia ...ειναι που δεν εχω εμετους....στην 2ρη μεχρι τον 5ειχα παρει 2κιλα κ συνολικα 14....αυτοε ειναι ο στοχοσ μου παλι...αλλα σε αυτη την εγκυμοσύνη πειναω....^$#@@!!! και μου ειπε κ ο γιατρος να μην παρω κιλακια πολλα γιατι η μητρα δεν ηταν ετοιμη κ ειναι επικίνδυνο....αλλα αντε να του πεισ....κ τι μα κανω οταν πειναω?οραματισμο?...


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Anguen...αστα εγω ειμαι ηδη συν 5kilakia ...ειναι που δεν εχω εμετους....στην 2ρη μεχρι τον 5ειχα παρει 2κιλα κ συνολικα 14....αυτοε ειναι ο στοχοσ μου παλι...αλλα σε αυτη την εγκυμοσύνη πειναω....^$#@@!!! και μου ειπε κ ο γιατρος να μην παρω κιλακια πολλα γιατι η μητρα δεν ηταν ετοιμη κ ειναι επικίνδυνο....αλλα αντε να του πεισ....κ τι μα κανω οταν πειναω?οραματισμο?...

Όλα καλά θα πάνε!!!!

Γνώρισα μια κοπέλα που το πρώτο μωρό της ήταν 4,5 μηνών και έκανε την αυχενική στο δευτερο..... Οπότε η φύση και το σώμα ξέρει....

Και γώ παραπονιόμουν για μένα που ο ένας μου γιος όταν γεννήσω θα είναι 4,5 και ο άλλος 6 ετών.....

Α αμνιο θα κάνετε?

Εγώ ναι και φοβάμαι......

Τετάρτη έχω ραντεβού για να δούμε πότε....

ΠΗΤ εχω 18/3 αλλάλόγω καισαρικής, κοντά στις 5 με βλέπω....


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...