Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Εγώ τώρα των δεύτερο τον ένιωσα πιο νωρίς ενώ τον πρώτο γύρω στις 16 με 17 εβδομάδων...τώρα τον κατάλαβα μια στις 12+3 Κ μια στις 13 ακριβώς εβδομάδες..τώρα θα δω..αλά ήταν το ίδιο...

Και γω μπορώ να πω οτι ένιωσα κατι την προηγούμενη βδομάδα...

Είχα ενα πεταρισματα πλαγιά στη κοιλιά και ειμαι σίγουρη οτι ηταν το μπεμπέ ...


Nv6Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα και απο μενα κοριτσια.Καναμε και εμεις αυχενικη εχθες και ολα ηταν πολυ καλα μας ειπε και φυλο σαν πρωτη εκτιμηση και μαλλον ειναι κοριτσακι τωρα σε ενα μηνα που θα παω θα μου πει η γιατρος μου με σιγουρια παντως οτι και να ειναι αφου ειναι γερο δεν με νοιαζει τιποτα αλλο.Οσο αναφορα τα κιλα ειναι ενα θεμα που ποναει μιας και απο την αρχη δεν ειχα κανενα αλλο συμπτωμα εκτος απο πρησμενο στηθος και τραβηγματα χαμηλα οποτε ξεφυγα λιγο και ειναι ακομα αρχη,πρεπει να προσεξω γιατι αλλιως την εκατσα :tongue:Αυτα απο μενα....φιλια πολλα!!!:)


6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα κοριτσια.Καναμε και εμεις αυχενικη εχθες και ολα ηταν πολυ καλα μας ειπε και φυλο σαν πρωτη εκτιμηση και μαλλον ειναι κοριτσακι τωρα σε ενα μηνα που θα παω θα μου πει η γιατρος μου με σιγουρια παντως οτι και να ειναι αφου ειναι γερο δεν με νοιαζει τιποτα αλλο.Οσο αναφορα τα κιλα ειναι ενα θεμα που ποναει μιας και απο την αρχη δεν ειχα κανενα αλλο συμπτωμα εκτος απο πρησμενο στηθος και τραβηγματα χαμηλα οποτε ξεφυγα λιγο και ειναι ακομα αρχη,πρεπει να προσεξω γιατι αλλιως την εκατσα :tongue:Αυτα απο μενα....φιλια πολλα!!!:)

κοριτσάκι μου μπράβο!!!αυτό πάνω από γέρο παιδάκι να είναι!!!

babezu τι τέλεια που ένιωσες Ε??


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρά τους εμετούς κορίτσια εχω παρει ήδη 4 κιλά το καλο ειναι οτι μου έλειπαν πολλα κιλά πριν μείνω έγκυος οποτε ειμαι στα κανονικα μου αλλα αμα συνεχίσω ετσι θα παρω πολλα κιλά.Χαιρομαι πολλα που έχετε ολες καλα νέα απ τις αυχενικες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρά τους εμετούς κορίτσια εχω παρει ήδη 4 κιλά το καλο ειναι οτι μου έλειπαν πολλα κιλά πριν μείνω έγκυος οποτε ειμαι στα κανονικα μου αλλα αμα συνεχίσω ετσι θα παρω πολλα κιλά.Χαιρομαι πολλα που έχετε ολες καλα νέα απ τις αυχενικες.

Εγώ στο 1 + είμαι κ ήμουν στα φυσιολογικά μου κιλά..Τώρα θα δούμε..ποσά θα πάρουμε..Κ αυτό που πήρα επειδή έπαιρνα τα αντιεμετικα αλλιώς τπτ δεν θα έπαιρνα ακόμα..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω πολυ αγχος με τα κιλα, γιατι ξεκινησα κοριτσια 79 κιλα ευτυχως ακομα δεν πηρα , απο δω κ στο εξης ομως αρχιζουν τα δυσκολα

Μια παίρνω 1 κιλό μια το χάνω...ανάλογα ακόμα 54 κ κάτι είμαι ..γενικά από εκεί έχω ξεκινήσει κ εχθές έκλεισα κ επίσημα 3 μηνών.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

γειά σας μανούλες! Ειμαι στην ομάδα του Απριλίου αλλα μου ειπε η γιατρός λόγω διδύμων οτι μάλλον Μάρτη με βλέπει! 😶 δε πειράζει! Ναναι καλα μόνο! Βλέπω οτι κάποιες κάνατε αυχενικες κάποιες περιμένετε. Εγω εχω ραντεβού στης 4/10. Εχω πολυ αγωνία, ειναι τα πρώτα μου κ τα απέκτησα με πολύ κόπο! Εχω μια κοιλια 6μηνων λόγω κορτιζόνης κ διαφορων φαρμάκων που είναι στο προγραμμα μου για 3 εβδομάδες ακόμη , πράγμα που με τρελαίνει! Νιώθω το κορμί μου να ειναι σε αλο πλανήτη κ φουλ στην ορμόνη κ την νταγκλα! Έλεος! Ανυπομονώ να τα διακόψω κ να απολαύσω την εγκυμοσύνη μου!!! 😊 σας φιλώ όλες σας!

Α! Διάβασα για ξυροδερμια κ σπυράκια που γράφετε... Εχω κ απτά δυο κ τριχοφυΐα...ισως απτά φάρμακα απλά προσπαθώ να μαντέψω το φύλο!😆 χαχα επίσης ξερω οτι οι γρήγοροι παλμοί καρδιας ειναι θυληκου τύπου. Εχω κ απτά δυο.λετε να ειναι ένα κ ένα; 😖 καλό απόγευμα!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

anja με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου και να χεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Σίγουρα τα φάρμακα που πήρες και παίρνεις επηρεάζουν πολύ και προκαλούν πρήξιμο. Και γω στην αρχή, τους πρώτους τρεις μήνες, έπαιρνα προγεστερόνη και είχα αρκετό πρήξιμο. Τώρα που τη σταμάτησα είμαι πολύ καλύτερα! Αυχενική κάναμε ήδη την 1η του Σεπτέμβρη και μας είπε ότι κατά 98% είναι κοριτσάκι, στον υπέρηχο που μεσολάβησε δε μας έκανε τη χάρη το μωρό να το επιβεβαιώσουμε, οπότε περιμένουμε την 6η Οκτωβρίου για να επιβεβαιώσουμε το φύλο, είναι η πιο γλυκιά αναμονή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γειά σας μανούλες! Ειμαι στην ομάδα του Απριλίου αλλα μου ειπε η γιατρός λόγω διδύμων οτι μάλλον Μάρτη με βλέπει! 😶 δε πειράζει! Ναναι καλα μόνο! Βλέπω οτι κάποιες κάνατε αυχενικες κάποιες περιμένετε. Εγω εχω ραντεβού στης 4/10. Εχω πολυ αγωνία, ειναι τα πρώτα μου κ τα απέκτησα με πολύ κόπο! Εχω μια κοιλια 6μηνων λόγω κορτιζόνης κ διαφορων φαρμάκων που είναι στο προγραμμα μου για 3 εβδομάδες ακόμη , πράγμα που με τρελαίνει! Νιώθω το κορμί μου να ειναι σε αλο πλανήτη κ φουλ στην ορμόνη κ την νταγκλα! Έλεος! Ανυπομονώ να τα διακόψω κ να απολαύσω την εγκυμοσύνη μου!!! 😊 σας φιλώ όλες σας!

Α! Διάβασα για ξυροδερμια κ σπυράκια που γράφετε... Εχω κ απτά δυο κ τριχοφυΐα...ισως απτά φάρμακα απλά προσπαθώ να μαντέψω το φύλο!😆 χαχα επίσης ξερω οτι οι γρήγοροι παλμοί καρδιας ειναι θυληκου τύπου. Εχω κ απτά δυο.λετε να ειναι ένα κ ένα; 😖 καλό απόγευμα!

με το καλό κορίτσι μου!!!και Καλώς ήρθες!!!όλα θα πάνε καλά,κ μάλλον μπορεί όντως να είναι ένα κ ενα...εμάς στην Αυχενική μας είπε για 90% αγόρι...τώρα έχω υπέρηχο πάλι 12/10 για να δούμε...αλλά η κοιλιά μυτερη όπως στον γιο μου...ίδια αλλά πολύ μεγαλύτερη ακόμα ..κ εγώ παίρνω λίγο προγεστερόνη 1 χάπι την ημέρα...μπορεί να είναι κ λίγο από αυτό.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες και απο μενα...καλως σας βρικα φιλεναδες...εγω πολυ λροσφατα εμαθα για το καινουριο νινι που μας ετοιμαζεται...αυριο πρωι εχω αυχενικη στο ελενα ...και ο θεοςβοηθοσ : p η μπεμπα μας ειναι 7μηνων...οποτε φανταζεστε την εκπληξη μας οταν μετα απο τρελες αναγουλες μας ανακονωσε ο γιατρος πως ημασταν8 εβδομαδων ηδη... εκπληξηηηηηη χαχαa...ευχομαι τα καλητερα κοπελες μου..και να κανουμε παρεα κ συμπαρασταση η μια στην αλλη...παω να ετοιμασω γαλατακι...καλο βραδυ!!!!


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες και απο μενα...καλως σας βρικα φιλεναδες...εγω πολυ λροσφατα εμαθα για το καινουριο νινι που μας ετοιμαζεται...αυριο πρωι εχω αυχενικη στο ελενα ...και ο θεοςβοηθοσ : p η μπεμπα μας ειναι 7μηνων...οποτε φανταζεστε την εκπληξη μας οταν μετα απο τρελες αναγουλες μας ανακονωσε ο γιατρος πως ημασταν8 εβδομαδων ηδη... εκπληξηηηηηη χαχαa...ευχομαι τα καλητερα κοπελες μου..και να κανουμε παρεα κ συμπαρασταση η μια στην αλλη...παω να ετοιμασω γαλατακι...καλο βραδυ!!!!

Γεια σου κοπελα μου και καλως ηρθες στην παρεα μας!Να σου ζησει η μπεμπουλα σου και φυσικα τι μεγαλυτερη ευτυχια απο ενα καινουργιο μελος στην οικογενεια!!!Καλα αποτελεσματα με την αυχενικη σου..περιμενουμε νεα σου:):)


6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες και απο μενα...καλως σας βρικα φιλεναδες...εγω πολυ λροσφατα εμαθα για το καινουριο νινι που μας ετοιμαζεται...αυριο πρωι εχω αυχενικη στο ελενα ...και ο θεοςβοηθοσ : p η μπεμπα μας ειναι 7μηνων...οποτε φανταζεστε την εκπληξη μας οταν μετα απο τρελες αναγουλες μας ανακονωσε ο γιατρος πως ημασταν8 εβδομαδων ηδη... εκπληξηηηηηη χαχαa...ευχομαι τα καλητερα κοπελες μου..και να κανουμε παρεα κ συμπαρασταση η μια στην αλλη...παω να ετοιμασω γαλατακι...καλο βραδυ!!!!

συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!με το καλό κ τι πιο ευχάριστη έκπληξη από αυτή!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...