Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Απριλιου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια; τρώτε αλαντικα; πήρα βρασμενη γαλοπουλα κ έβαλα σε πίτσα που έφτιαξα κ έφαγα. Κ μετά διάβασα στο ίντερνετ ότι απαγορεύονται όλα τα αλλαντικά.ενω αλλου λέει ότι μόνο τα καπνιστά απαγορεύονται. Φοβάμαι.ποια η γνώμη σας; λέτε να ειναι επικυμδυνο για λυστεριωση; :( σας ειπε κάτι εσάς ο γιατρός σας;

Καλη εγκυμοσυνη!!! Ο δικος μου δεν μου ειχε πει κατι. Μου ειχε απαγορεψει μαγιονεζα θαλασσινα, οστρακοειδη κτλ.νομιζω κ μεγαλα ψαρια

Link to comment
Share on other sites

Τα αλλαντικά δεν είναι ούτως ή άλλως υγιεινά. Αν διαβάσετε τα συστατικά τους θα καταλάβετε ... Καλύτερα λίγο φιλετο κοτόπουλο σε λεπτές φέτες ή μπέικον χωρίς νιτρώδη .

Καλό είναι στην εγκυμοσύνη να καταναλώνουμε δύο μερίδες ψάρι την εβδομάδα (αποφεύγουμε ιχθυοτροφείου αν γίνεται ) κατά προτίμηση γαύρο και σαρδέλα ή και σολομό .

Για τον σίδηρο μια φορά την εβδομάδα συκωτακι!


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Chrochetmania με το καλο το μωρακι σου ευχομαι ολα να πανε καλα.αν δεν με θυμασαι ειμαι μια φιλη σου απο ενα καφε που τα λεγαμε και εξαφανιστηκες..να εισαι καλα..κοριτσια σας ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και μια συμβουλη οτι ακουτε μην τα πιστευετε ολα...με το καλο


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Συγχαρητήρια για τις εγκυμοσύνες σας! Εύχομαι σε όλες μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Είμαι μανούλα Αυγούστου 2015. Θέλω να σας εφιστήσω την προσοχή, πως υπάρχει μια ψεύτρα και διπρόσωπη μανούλα ανάμεσά σας. Να προσέχετε


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριαανθη κ μάχη ειμαι σχεδόν βεβαιη πως λέτε για μένα! Υποθέτω δηλαδή! Αν εννοείται για τα παλιά μηνύματα που έχουν σταλθεί απο αυτό τν ίδιο λογαριασμό που εχω κ χρησιμοποιώ κ εγώ... Σας καθησυχαζω κ σας αναφέρω κ σε εσάς κ στις υπόλοιπες νέες μανουλιτσες όπως εγώ..... Ενώ δεν έχω κανένα συμφέρον ούτε κ λογο να το κάνω..παρα μόνο για να δειτε-δουμε-δούνε όλοι ποσο κόμπλεξ έχετε.

Υπόλοιπες μανούλες του Απριλίου 2017 θέλω να σας πω με τιμη κ περηφάνια ότι το προφίλ αυτό της anja ειναι της ξαδερφουλιτσας μου της αννετας η οποια μετά από πολυ αγώνα με τον αντρουλακο της έμεινε έγκυος κ έγραφε εδω μέσα διαφορα για το πρόβλημα της κ της εξέλιξη της.

Ως παρα πολυ ξαδερφούλα της εγώ της ζήτησα να μου δώσει το προφίλ της μιας κ αυτή δεν έχει πλέον χρόνο να το χρησιμοποιεί αλλα κ δε χρειάζεται πια γιατί το ήθελε μόνο για να μοιράζετε εμπειρίες.

Τώρα το έχω εγώ κ όπως φαίνεται μου ήρθε πολυ γουρικο!! 😍 😍 με τα διδυμακια μου να με ζεσταίνουν στη κοιλίτσα μου.

Δεν ήξερα ότι απαγορεύεται να χρησιμοποιεί κάποιος άλλο προφίλ η ότι μερικές θίγονται. Αν κ εσείς που μοιραζόμαστε ταυτόχρονα αυτό το πολυπόθητο ονειρακι θιχτηκατε τότε τι να πω; απλά πείτε το κάποια κ δε θα ξανά γραψω. Γιατί δεν νομίζω πως με τέτοιους χαρακτήρες κ προσωπικότητες θα ήθελα επαφή ώστε να κάνω άλλο προφίλ.

Εγώ ξερω ότι το φόρουμ έχει ενημερωτικό κ υποστηρικτικό χαρακτήρα κ δεν γράφεις ιστορία εδω μέσα. Εκτός αν απο αυτούς που δεν έχουν τι να κάνουν κ ψάχνουν τα παλιότερα μηνύματα. Αλλα κ πάλι...κριμα! Ζω το μεγαλύτερο θαύμα της ζωή μου κ απλά δε θα κάτσω να ασχοληθώ μαζί σας άλλο. Ειδικά στις δυο αυτές "κυριουλες.

Με αγάπη 💖 Εριέτα!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κ αν κάνω κ πάλι λάθος κ με εσενα μαριανθη27 τότε τι να πω. Συγνώμη μέσα απτή καρδούλα μου! Απλά δεν ήξερα ότι ίσως κάποιον θα τον πέιραζε το διπλό προφίλ. Εγώ δεν έχω email. Η κ γενικά δεν έφτιαξα ποτε προφίλ,απλά γιατί βρήκα.

κ εάν αναφέρεσαι σε κάποια άλλη μανούλα....εμενα προσωπικά ούτε που με νοιάζει τι κάνει κάποια άλλη μανούλα στη ζωή της, μου φτάνει μόνο που μοιραζόμαστε μεταξύ μας σκέψεις κ αγωνίες! Καλό βράδυ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εριετα μην ανησυχεις και ουτε κατα διανοια τα σχολια πηγαιναν σε εσενα. Η μανουλα που την αφορα ουτε καν θα μπει στον κοπο να απαντησει. Ειναι χαρακτηριστικο της... Να χαιρεσαι τα διδυμακια σου και ολα να σου παν κατ' ευχην!

ΥΓ: Δεν χρειαζεται συγγνωμη :)


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά! Ανταποδίδω! Δεν ξέρεις ποτε τι κάνει κάποιος,ποιος ειναι, κ γιατί ισω απτό κάθε προφίλ. Καλύτερα να μην το σκέφτεσαι καν να λες για κάποια μανούλα το οτιδήποτε. Δε νομίζω να υπάρχει λόγος! Εκτός αν γνωρίζεστε προσωπικά η έχετε κάποια διαμάχη! Αυτή ειναι η γνώμη μου. Ευχαριστώ 😘

Αύριο έχω ραντεβού για υπερηχο....για να δούμε....

6,2 εβδομ.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Με παίδεψε λιγες μέρες το μπιζελάκι με ναυτίες αλλά τώρα είμαι καλύτερα. Εχω και λίγες μερούλες άδεια από τη δουλειά οπότε απολαμβάνω με τον αντρούλη μου λίγες διακοπές ακόμα ανυπομονώντας για την επόμενο υπέρηχο. Εσείς πως είστε;;;

Link to comment
Share on other sites

Giotab μακάρι να ήταν μόνο τόσες οι ναυτιες! Ελπίζω να απολαύσεις την άδεια σου !

Anja θα κάνεις κιόλας υπέρηχο; Στην πρώτη εγκυμοσύνη και εγώ τότε είχα κάνει . Τώρα θα πάω 8η εβδομάδα καινεχω τις αμφιβολίες μου μήπως έπρεπε νωρίτερα 😐


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Giotab μακάρι να ήταν μόνο τόσες οι ναυτιες! Ελπίζω να απολαύσεις την άδεια σου !

Anja θα κάνεις κιόλας υπέρηχο; Στην πρώτη εγκυμοσύνη και εγώ τότε είχα κάνει . Τώρα θα πάω 8η εβδομάδα καινεχω τις αμφιβολίες μου μήπως έπρεπε νωρίτερα 😐

Ότι λέει ο γιατρός μου κάνω! Μην αμφιβάλλεις! Ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου. Κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική. Καλή συνέχεια!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...