Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Απριλιου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Nathalie84 καλώς ήρθες ! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη ! Το μωράκι σου θα είναι μαζί σου και θα χτυπά η καρδούλα του και για σένα. Εσύ για εκείνο και εκείνο για εσενα. Εύχομαι την καλύτερη εξέλιξη .

Abas με το καλό ο υπέρηχος , περιμένουμε νεακια.

Anja θα διαφωνήσω εν μέρη σχετικά με τα συμπληρώματα . Γενικά Ο, τι είναι περίσσιο στον οργανισμό μας δε κάνει καλό. Ο οργανισμός δεν μπορεί να το διαχειριστεί . Είτε αυτό λέγεται σίδηρος , είτε φολικό οξύ , είτε μαγνήσιο .

Το σοφοτερο είναι να κάνουμε πρώτα εξετάσεις και να μας χορηγείται ύστερα ότι χρειάζεται .


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηγα για υπερηχο αλλα δυστηχως δεν πηγαν καλα τα πραγματα.7η εβδομαδα κ μονο σακο ειδαμε που μοιαζει 5ης εβδομαδας.τωρα πρεπει να παρω χαπια να αποβληθει.πηρακ 2η γνωμη γιατρου κ οντως ειναι οριστικο.ελπιζω σε μια επομενη φορα .λυπαμαι πολυ αλλα συμβαινουν κ αυτα κ κοιταμε με ελπιδα μπροστα.ευχομαι σε ολες τις μανουλες απριλιου μεσα απο την καρδια μου τελειομηνες υπεροχες εγκυμοσυνες!


laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηγα για υπερηχο αλλα δυστηχως δεν πηγαν καλα τα πραγματα.7η εβδομαδα κ μόνο ειδαμε που μοιαζει 5ης εβδομαδας.τωρα πρεπει να παρω χαπια να αποβληθει.πηρακ 2η γνωμη γιατρου κ οντως ειναι οριστικο.ελπιζω σε μια επομενη φορα .λυπαμαι πολυ αλλα συμβαινουν κ αυτα κ κοιταμε με ελπιδα μπροστα.ευχομαι σε ολες τις μανουλες απριλιου μεσα απο την καρδια μου τελειομηνες υπεροχες εγκυμοσυνες!

Abas κορίτσι μου ,είμαι βέβαιη πως ότι και να σου πω , δεν μπορώ να φανταστώ πώς νιώθεις αυτή τη στιγμή. Ελπιζω σε μια γρήγορη ανάρρωση και όταν νιώσετε και πάλι έτοιμοι , να έρθει ένα γερό μωράκι ❤.


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηγα για υπερηχο αλλα δυστηχως δεν πηγαν καλα τα πραγματα.7η εβδομαδα κ μονο σακο ειδαμε που μοιαζει 5ης εβδομαδας.τωρα πρεπει να παρω χαπια να αποβληθει.πηρακ 2η γνωμη γιατρου κ οντως ειναι οριστικο.ελπιζω σε μια επομενη φορα .λυπαμαι πολυ αλλα συμβαινουν κ αυτα κ κοιταμε με ελπιδα μπροστα.ευχομαι σε ολες τις μανουλες απριλιου μεσα απο την καρδια μου τελειομηνες υπεροχες εγκυμοσυνες!

Κοριτσακι μου, οι σκεψεις ολων μας ειναι μαζι σου...ολα θα πανε καλα την επομενη φορα, να εισαι σιγουρη...σε φιλω πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aba λυπάμαι πολύ. Ο θεός ειναι μεγάλος κ έχει για όλους. Αργά η γρήγορα τη κατάλληλη στιγμή θα σου δώσει αυτό που επιθυμείς. Μην το βάζετε κάτω. Χαλάρωσε κ διώξε την απογοητευση κ ξεκινά δυναμικά μια νέα προσπάθεια κ όλες ευχόμαστε όλα να πάνε καλά. Θα το δεις που όλα θα σου πανε καλά! Να είσαι καλά!

Οι δυσκολίες ειναι για τους δυνατούς κ τους πιο ικανούς!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Nathalie84 καλώς ήρθες ! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη ! Το μωράκι σου θα είναι μαζί σου και θα χτυπά η καρδούλα του και για σένα. Εσύ για εκείνο και εκείνο για εσενα. Εύχομαι την καλύτερη εξέλιξη .

Abas με το καλό ο υπέρηχος , περιμένουμε νεακια.

Anja θα διαφωνήσω εν μέρη σχετικά με τα συμπληρώματα . Γενικά Ο, τι είναι περίσσιο στον οργανισμό μας δε κάνει καλό. Ο οργανισμός δεν μπορεί να το διαχειριστεί . Είτε αυτό λέγεται σίδηρος , είτε φολικό οξύ , είτε μαγνήσιο .

Το σοφοτερο είναι να κάνουμε πρώτα εξετάσεις και να μας χορηγείται ύστερα ότι χρειάζεται .

Μαρια να συμπληρώσω ότι εγώ δε παίρνω ασβέστιο σιδηρο η κ εγω δε ξερω τι άλλο υπάρχει. Παίρνω μόνο βιταμίνες κ φιλικό που ο οργανισμός μου χρειάζεται κ το μαγνήσιο που έτσι κ αλλιώς χρειαζόμαστε σε μια εγκυμοσύνη. Δε ξερω κάποια κυρια που να μην έχε πάρει μαγνήσιο. Ο γιατρός μου ειπε ότι το έχω ανάγκη! Δεν συνεστησα σε καμια να το πάρει ...απλα είπα μην περιμένετε απλά ρωτήστε!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τι κάνετε?

;)

πρέπει να ξεκινήσω κάποιο ήρεμο χόμπι γιατι δεν δουλεύω και αρχίζω να βαριέμαι όλη την ημέρα μέσα στο σπίτι!

Εσάς πώς σας περνάει η ώρα;


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κ αν κάνω κ πάλι λάθος κ με εσενα μαριανθη27 τότε τι να πω. Συγνώμη μέσα απτή καρδούλα μου! Απλά δεν ήξερα ότι ίσως κάποιον θα τον πέιραζε το διπλό προφίλ. Εγώ δεν έχω email. Η κ γενικά δεν έφτιαξα ποτε προφίλ,απλά γιατί βρήκα.

κ εάν αναφέρεσαι σε κάποια άλλη μανούλα....εμενα προσωπικά ούτε που με νοιάζει τι κάνει κάποια άλλη μανούλα στη ζωή της, μου φτάνει μόνο που μοιραζόμαστε μεταξύ μας σκέψεις κ αγωνίες! Καλό βράδυ!

Κοριτσι για μενα πανε οι μπιχτες μην ανησυχεις δεν με ξερουν προσωπικα,αλλα ειχαμε 1 καφε εφυγα αφησα κατι παραγγελιες στην μεση και αυτο με κανει ψευτρα και διπροσωπη δεν πειραζει!!! ξεφτυλλα γινονται εκεινες που προσπαθουν να με γελοιοπησουν δημοσια λες και εχω προβλημα να βγω να τα πω ας μπουν ολες να ξεκατινιαστουμε δεν εχω προβλημα!! (αν καποια δε με γουσταρει στο καφε να φυγω δεν εχω θεμα)!


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι για μενα πανε οι μπιχτες μην ανησυχεις δεν με ξερουν προσωπικα,αλλα ειχαμε 1 καφε εφυγα αφησα κατι παραγγελιες στην μεση και αυτο με κανει ψευτρα και διπροσωπη δεν πειραζει!!! ξεφτυλλα γινονται εκεινες που προσπαθουν να με γελοιοπησουν δημοσια λες και εχω προβλημα να βγω να τα πω ας μπουν ολες να ξεκατινιαστουμε δεν εχω προβλημα!! (αν καποια δε με γουσταρει στο καφε να φυγω δεν εχω θεμα)!

Αυτό ήταν κ πέρασε! Κ τι να λέει τώρα; εγώ δεν έχω θέμα.

Ξέρει καμια σας τι γίνεται με τα γιαούρτια που πρέπει να τρώμε; έχω ψάξει όλα τα γιαούρτια κ κανένα δε γράφει παστεριωμένο.κ ο σύζυγος μου λέει ότι μόνο το μη παστεριωμένο γράφει πάνω.το είδα όντως.αλλα εσείς τι κάνετε με αυτό; δώστε μου τα φώτα σας.γιατι έχει φοβηθεί το μάτι μου.

Κ με το ξανα ζεσταμενο φαγητό; που λέει απαγορεύεται λόγω ανάπτυξης βακτηρίων;;


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;

abas λυπάμαι πολύ.. Θα συμφωνήσω με την anja "Οι δυσκολίες είναι για τους δυνατούς κ τους πιο ικανούς!". Να είστε καλά με τον αντρούλη σου και σύντομα θα έρθει και το φασολάκι! Εύχομαι τα καλύτερα!

Εγώ ταλαιπωρήθηκα αρκετά τις τελευταίες με ζαλάδες,ναυτίες, εμετούς. Mε το που μπήκα στην 9η εβδομάδα ξεκίνησαν τα δύσκολα..Έκανα τις πρώτες εξετάσεις που μου είπε ο γιατρός , σήμερα θα πάρω τα αποτελέσματα και την επόμενη εβδομάδα θα πάω για τον 2ο υπέρηχο.

Φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Abasλυπαμαι πολύ..εύχομαι την επόμενη φορά να πάνε όλα κατ ευχήν...

Εγώ έχω άσχημα νέα....τελικά ο πατέρας μου πέθανε...προσπάθησα να κρατήσω αλλά είχα πόνους κάτω..ο γιατρός μου έδωσε προγεστερόνη σε χάπια που με ηρέμησαν....ελπίζω όλα καλά με το μωρό ..θα ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ.ε καρδιά αυριο.....

Από αλλαντικά ξέρω ότι καλό είναι να τα αποφεύγουμε και διαβασα ότι είναι ε λίστα που προκαλούν καρκίνο...όσο για τα φαγητά διάβασα ότι καλό είναι να τα ζεσταινουμε καλά...να κάψουν δηλαδή και να τα ζεσταινουμε λίγο.....καλή συνέχεια σε θα τ Α πούμε σύντομα.....όλα καλά ...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!! Μανουλα Απριλιου και εγω πρωτα ο Θεος!!!!

Ειμαι ηδη τριτομανουλα!!

Αγορομανα με τα ολα μου!

Πολύ χάρηκα για σένα κοπέλα μου με το καλο το 4 μωράκι σου.αλλά δεν ήταν σωστό αυτό που έκανες στις φίλες μου !


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Chrochetmania με το καλο το μωρακι σου ευχομαι ολα να πανε καλα.αν δεν με θυμασαι ειμαι μια φιλη σου απο ενα καφε που τα λεγαμε και εξαφανιστηκες..να εισαι καλα..κοριτσια σας ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και μια συμβουλη οτι ακουτε μην τα πιστευετε ολα...με το καλο
Καλησπέρα κορίτσια!

Συγχαρητήρια για τις εγκυμοσύνες σας! Εύχομαι σε όλες μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Είμαι μανούλα Αυγούστου 2015. Θέλω να σας εφιστήσω την προσοχή, πως υπάρχει μια ψεύτρα και διπρόσωπη μανούλα ανάμεσά σας. Να προσέχετε

Πολύ χάρηκα για σένα κοπέλα μου με το καλο το 4 μωράκι σου.αλλά δεν ήταν σωστό αυτό που έκανες στις φίλες μου !

Λιγο ντροπή ρε κορίτσια! Μπηκατε σε ενα άσχετο καφε για να ξεκατινιαστητε? Το θεμα ειναι μανούλες απριλιου όχι ξεκατινιαζομαι με την ταδε κοπελα γιατι πριν ενα χρονο μου εκανε κατι! Ελεος! Ανοιξτε ενα θεμα η ταδε ειναι ειναι ετσι κ γιουβετσι κ μου εκανε αυτο. Μπήκατε στις χαρες των κοριτσιων να γραψετε την εξυπνάδα σας? Δεν ξερω καμια απο τις 4 σας αλλα ημαρτον!

Μανουλες απριλιου με το καλο! Εγω ειμαι μανουλα Σεπτεμβρίου 2011 κ απριλιου 2015!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...