Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ.ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις μαμάδες!

ανοίγω το θέμα για να συμπαρασταθούμε σε μια καλή μας φίλη που προσπαθεί να μαζέψει τα χρήματα για το χειρουργείο της μικρής της.

όποια έχει τη διάθεση και το χρόνο την παρακαλούμε θερμά να στηρίξει τη μικρή Μαρίνα να κερδίσει στο διαγωνισμό του Λάμψη fm.

σας ευχαριστούμε όλες!

καλή επιτυχία σε όλα τα παιδάκια! και να ναι πάνω απ όλα γερά!!!

ΨΗΦΙΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ! ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ!!!

safe_image.php?d=f2e204dbdd90420c2e96dca058d1bfa0&w=90&h=90&url=http%3A%2F%2Fbaby.lampsifm.com%2FimgHandler.ashx%3Fimg%3D%2Fdatafiles%2F10.jpg%26w%3D235%26h%3D235

Lampsi

baby.lampsifm.com

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

καλησπερα...δυστυχως εχω ηδη ψηφησει μια αλλη κοπελα που το μωρο της το λενε ερη..δεν ηξερα γιαυτο..γινετει να ξαναψηφισω?

Μόνο από άλλο υπολογιστή με τα στοιχεία κάποιου άλλου,του άντρα σου για παράδειγμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Κι εγω το έκανα. Θα ήθελα όμως να ζητησω, αν μπορείτε και το επιτρεπουν και οι γονεις να αναφερατε την περιπτωση ή τουλάχιστον να αναφερθει και στο parents. Πάντα και μόνο με την συγκαταθεση των γονιων.

Περαστικά Μαρινάκι!!!!!


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω ψηφισα και τα δυο μωρα, οποτε ειναι σαν να μη ψηφισα κανενα... και δε μου αρεσει που μπηκαν οι γονεις στη διαδικασια να τσακωνονται, και μεις να μετανιωνουμε που ασχοληθηκαμε

εντιτ.. αν υπαρχει τροπος να βοηθησουμε το παιδακι που θα κανει την επεμβαση, και με αλλον τροπο εκτος της ψηφοφοριας, ας μας ενημερωσουν οι γονεις.. νομιζω πιο πολυ τοπο θα πιασει να δωσουμε 1 ευρω ρε παιδι μου που λεει ο λογος, ο καθενας μας, οτι μπορουμε, απ ευθειας... δεν ειναι ουτε ντροπη ουτε κακο, για ενα παιδακι προκειται..........


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

οπότε...

τα δεδομένα είναι τα εξής:

έχουμε 2 υποψήφιες μικρές κουκλίτσες σε διαγωνισμό!

ΚΑΛΕ τι ομορφοφόρουμ είμαστε εμείς;;;;; εύγε!!!

κι απ τη στιγμή που είμαστε τόσα εγγεγραμμένα μέλη μπορούμε να μοιράσουμε τις ψήφους μας και να ευχηθούμε ολόψυχα καλή επιτυχία και στις 2!

Μαρίνα και Έρη να στε πάντα γερές και τόσο τυχερές!

εύχομαι να κερδίζετε πάντα στη ζωή σας!

{Μαρινάκι ψυχή μου ξέρω ότι σε περιμένουν μεγαλύτερες μάχες, πέραν αυτών που έχεις ήδη δώσει! ξέρω καλά ότι για τους γονείς σου ήσουν και είσαι ένας μεγάλο μαχητής! και θα μαι κι εγώ στο πλευρό σου...}

καλή επιτυχία και στα 2 κουκλάκια μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω τις ψηφισα και τις δυο..

Βασικα ηξερα μονο για την Ερη, απο το θεμα που ειχε ανοιχτει στο parents, δεν γνωριζα οτι και η Μαρινα ειναι "δικο μας" παιδακι!

Οπως και να 'χει, θα συμφωνησω με το fystikaki, αν μπορουμε να βοηθησουμε τη μικρη Μαρινα και με καποιον αλλο τροπο, ας μας ενημερωσει η μαμα της. Εγω επειδη δεν εργαζομαι, περα απο χρηματικη βοηθεια (που θα ειναι πολυ μικρη γιατι τα οικονομικα μου δεν...), ισως μπορω να καθομαι λιγη ωρα με τη μικρη ωστε να κανει η μαμα ενα μπανιο -αν εχω καταλαβει καλα, το παιδακι θα νοσηλευτει μετα το χειρουργειο ε?-.

Για ο,τι χρειαστει η μαμα, ας μου στειλει ενα πμ!

Καλη επιτυχια και στα δυο παιδακια! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...