Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ROXANA ΜΑΣ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ροξανάκι να σου ζήσει η μπουμπού!!!!!!!!!!!!!! :P:p

Στα ματάκια της αντικρύζεις το όνειρό σου!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Να είστε ευτυχισμένοι, με υγεία πάντα και με το καλό να επιστρέψεις στο σπίτι να μας πεις τις εντυπώσεις σου!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Roxanaki μας να σου ζήσει η μπουμπούκα σου. Να είναι γερή, τυχερή και ευτυχισμένη και εσύ κοριτσάκι μου να είσαι πάντα τόσο ευτυχισμένη όσο είσαι σήμερα.

Μας έκανες καλό ποδαρικό για τον Νοέμβρη.


vAICp3.png
Link to comment
Share on other sites

Roxanaki μου γλυκό,

Πρώτη του μήνα διάλεξε η κορούλα σου, η μονάκριβή σου να έλθει στη ζωή σας.. Πότε ήταν ένα κύτταρο του σώματός σου, πότε σου έδωσε σήμα παρουσίας με τη θετική χοριακή και πότε την κρατάς στην αγκαλιά σου!

Να είναι πάντα το φως της ζωής σου και η πηγή της χαράς σας!

Να σας ζήσει!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ροξανακι μου να μας ζήσει η μπουμπου!!! Να ναι καλοτυχη κ ευτυχισμένη σε όλη της την ζωη κ καθε μέρα απο δω κ πέρα να είστε το ίδιο ευτυχισμένοι όπως σήμερα! Να την χαίρεστε καρδιά μου!


eNortjKzUjI0tTAxN1CyBlwwFZ4C1g,,66.png
Link to comment
Share on other sites

Ροξανάκι μου ήρθε επιτέλους η πριγκίπισσα!!! Πρώτη μέρα της εβδομάδας και πρώτη του μήνα διάλεξε να σας χαρίσει την ευτυχία με την παρουσία της!! Να είναι γερή, τυχερή και εσείς να είστε καλά να τη χαρείτε κοριτσάκι μου!!


MO70p3.png

q5s0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει Ροξανάκι το μικρό θαύμα που γεμίζει επιτέλους την αγκαλιά σου! Να σας ζήσει, να είναι καλότυχη κ μόνο χαρές να σας δείνει σαν την σημερινή!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

ροξανακι μου να σας ζησει η κορουλα σας.καθε μερα της ζωης σας νασας γεμιζει χαμογελα και ευτυχια οπως σημερα.να ειναι παντα δυνατη και αγωνιστρια οπως ηταν και μεσα στην κοιλιτσα σου.πρωτη του μηνα σημερα.καινουρια αρχη κανει η μικρη σας.παντα τυχερη να ειναι και μονο ευτυχια στην ζωη της.


image.php?type=sigpic&userid=26745&dateline=1423736516
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΡΟΞΑΝΑΚΙ μου γλυκο.....επιτελους κρατας το μικρο θαυμα στην αγκαλια σου,θυμασε την αγωνια της χοριακης,της αποκολλησης????πανε ολα μωρο μου..........βλεποντας την ολα ξεχαστηκαν.........

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ,Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!

κ εσυ παντα καλα για να την απολαμβανεις......καλη ανατροφη........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...