Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Antonia_ είπε:

      Αύριο έχω ραντεβού για υπέρηχο ! Κ δεν ξέρω φοβάμαι μη Μ πει πάλι δεν είναι καλό κλπ. Έχω κ ένα κρύωμα τύπου λίγο μπούκωμα κ λαιμό. Δεν έχω πυρετό ή κάτι άλλο.

      Εσύ;;

      Όλα καλά θα είναι θα δεις 🙏🏼 μέχρι την έτ θα έχει περασει και αν όχι από όσο ξέρω δεν ενοχλεί πουθενά αν δεν έχεις πυρετό !!!

      εγω έκανα υπέρηχο το Σάββατο το ενδομήτριο είναι τέλειο απλώς ήμουν οριακά στην οιστραδιολη και έκανα σήμερα επαναληπτικές αίματος να δούμε αν είναι όλα καλά θα προχωρήσουμε !!

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Να υποθέσω το αγαπηδιάρικο δεν ήταν τάιπο εε; Στο Βελιγράδι δεν ήταν που είχατε αρρωστήσει και οι 2 Έλεν; Και κάνατε και σεξ; Μωρέ μπράβο! Καλές εποχές εεεε; Μετά σεξ και μωρό!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελένη Κατσαφάδου ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη για το πάρεντσκαφέ!

χαχαχαχα κι αλλο κι αλλο... Σε χαμαμ πήγατε τελικά οικογενειακώς;:tongue: Μαρη τα λουκουμια μη ξεχάσεις!

Πως να σε δω ρε μυρτώ αφού είσαι σπάνιο είδος προς εξαφάνηση τα τελευταια δύο σχεδόν χρόνια! Παραιτούμε, το πήρα απόφαση θα σε δω πρωτοχρονια παραμονή ή ανήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Aχ τι μου κάνατε με ξεσηκώσατε με τα ταξίδια σας!

Εγώ πάλι τώρα δεν θέλω να πάω εξωτερικό με μικρά, πήγαμε με τον Στέφανο στην Ρώμη όταν ήταν 2 και οκ, παλευόταν που ήταν ένας...με δυο ουφ...

θέλω να πάω σαν εργένισσα κάπου ή άντε το πολύ σαν ζεύγος...δηλαδή μετά από πολλά χρόνια αυτό...:(

Ελένα συμφωνώ ωραία η Πόλη αλλά δεν είναι παντού έτσι όπως την περιγράφεις, έχει κάτι άλλες γειτονιές άστα να πάνε...δυο βήματα από τις τουριστικές...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελένη Κατσαφάδου ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη για το πάρεντσκαφέ!

ενταξει κλαιω!

Άφρο καλό ταξίδι και να ξεκλέψεις χρόνο να δεις λίγο το βελιγραδάκι είναι πολύ ωραίο κι αγαπηδιάρικο!

Χμ... αγαπηδιαρικο.... καλο μου ακουγεται αυτο...!

Μωρη κατσαφα τι ειναι το τάιπο?

Πως να σε δω ρε μυρτώ αφού είσαι σπάνιο είδος προς εξαφάνηση τα τελευταια δύο σχεδόν χρόνια!

ξανακλαιω...

Σμουυυυτς.


Link to comment
Share on other sites

:)

χαχαχαχα κι αλλο κι αλλο... Σε χαμαμ πήγατε τελικά οικογενειακώς;:tongue: Μαρη τα λουκουμια μη ξεχάσεις!

Πως να σε δω ρε μυρτώ αφού είσαι σπάνιο είδος προς εξαφάνηση τα τελευταια δύο σχεδόν χρόνια! Παραιτούμε, το πήρα απόφαση θα σε δω πρωτοχρονια παραμονή ή ανήμερα.

Μπράβο, βάρα κι άλλο, έχω που έχω τις τύψεις μου! Κ

Δεύτερον αφού ήμουν μαζί με τη Μαριλένα στο Πολυτεχνείο, μαζί φύγαμε, πως δε σε είδα;


 

 

Link to comment
Share on other sites

ΟΧι σταθειτε μη φυγετε καντε μου λίγο παρεα. Κάθομαι και περνάω διορθώσεις στο βιβλίο, τα πιτσιρίκια ξεράθηκαν, ο γιωράκης ετοιμάζεται για έξοδο και μ'αρέσει να χω παρεούλα έστω ηλεκτρονικά.

Ούτε γω πλάκα πλάκα το πιασα το ταίπο

Μισο αφρο να δω και οδηγο για βελιγράδι

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερον αφού ήμουν μαζί με τη Μαριλένα στο Πολυτεχνείο, μαζί φύγαμε, πως δε σε είδα;

Γιατί τη Μαριλένα την είδα εκτός πολυτεχνείου και ξαναγύρισε η έρμη πίσω μπρος... μετά έφυγε για δουλίτσες και το μεσημεροαπογευμα ξαναβρεθήκαμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Typo: τυπογραφικό λάθος

Υπό εξαφάνιση αλλά ξύπνιο! Όλα κι όλα!

Γιατί υπό εξαφάνιση;

Τζεν τα είδα... Λέω για την εικόνα που παίρνεις με την πρώτη...

Αύριο πρωί πρωί γυρνάμε και γυρίσαμε στο χοτελ τα παιδιά ξεράθηκαν και βλέπ. Τούρκικες διαφημίσεις! Πάντως είμαστε σε πολύ μιζέρια στην Αθήνα... Μόνο τον κόσμο στο δρόμο φτάνει... Με το δίκιο μας βέβαια αλλά ξεχάσαμε πώς είναι αλλιώς


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχει δυο παλιες πολεις μία οθωμανική με το οχυρο το Κalemegdan και μία αυστροουγγαρικη με οχυρο το Zemun που είναι κάτι σαν προάστιο του Βελιγραδίου.

Στο Kneza Milosa είναι τα βομβαρδισμένα κτίρια.

Μουσεια που εμείς θέλαμε να πάμε αλλα δεν πήγαμε γιατί τα φτιάχνανε αλλά λέει είναι φοβερα : ΜΟντέρνας τέχνης και το εθνικό μουσειο. Πήγαμε στο πολεμικό μουσείο που έχει τα φτερα απ'το Στελθ

Για φαϊ:στο ερωτηματικό (;) ναι δεν έχει όνομο ή τουλάχιστον δεν είχε... είναι Kralja Petra I 6 Είναι πίσω απ'τον ορθόδοξο καθεδρικο.

Αυτά τα λίγα που είχα σημειώσει

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή τίποτα απο κόσμο δεν είχε, καθε χρόνο και λιγότεροι περνάνε... εμένα συνεχίζει πάντως και με συγκινεί πολύ.

Τουρκικες διαφημίσεις σουπερ, τύφλα να χει ο αποτέτοιος μεγαλοπρεπής, δεν ξέρω και πως τον λένε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...