Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Εδώ αγιορείτης μοναχός νούμερο δύο. Ναι, σε όλα συνηθίζει ο άνθρωπος, φτάνεις να βλέπεις καρότο ωμό και ρυζογκοφρέτα και να σου τρέχουν τα σάλια. Αλλά εγώ θέλω τη σεροτονίνη μου και δεν ξέρω από που να την προμηθευτώ! Από τα γκότζι μπέρις;

Πήγα όμως σήμερα και έριξα ένα καυγαδάκι στην Πολεοδομία και εκτονώθηκα. Παιδιά, φαντασιωθείτε το: Τύπος σε φάση τριτοκοσμικό κουτσαβάκι, καπνίζει ψάχνοντας τους φακέλους, οι στάχτες του πέφτουν μέσα και τις αφήνει εκεί, ''μίλα μου'' μου λέει ''κι ας μη σε κοιτάω''. Του μιλάω και στην αρχή του είμαι συμπαθής, καθότι λάμπω βλ. αποτοξίνωση. Όταν διαπιστώνει ότι αυτό που θέλω είναι λίγο πιο απαιτητικό από το να ψάξει ένα φάκελο τον πιάνουν τα διαόλια του. Όταν τον βάζω να ψάξει πέντε στελέχη άδειας για να δω ποιό είναι το δικό μου, αρχίζει να βγαίνει από τα ρούχα του. Σημειωτέον, δεν υπάρχει άλλος εκτός απο μένα, αλλά ''αν έρθει κανείς, μ'εσένα θα ασχολούμαστε κοπελιά;''. Καταλήγει να ωρύεται, να μου λέει ''τα παράπονα σας στο δήμαρχο'', ''εσείς φταίτε που ψηφίζετε'' (νο κόμεντ) και στην γενναία και ηρωική μου έξοδο μου φωνάζει και ένα ''ΕΛΛΗΝΑΡΑΔΕΣ'' !!!!!! Συγνωμη ρε κορίτσια, μ'έχουν αποκαλέσει πολλά πράγματα, μέχρι και ''πουλάδα'μ'' αλλά ελληναρά ποτέ! Ευτυχως που βρέθηκε αυτός ο καλός ευρωπαίος κύριος και μου άνοιξε τους ορίζοντες!!!!

Το κάλεσμα δεν χρειάζεται να είναι φραστικό "έλα να κάνεις αυτό" μπορεί να είναι ένα πλησίασμα στα παιδια, να τους δώσεις ένα αντικειμένο ή ένα άγγιγμα.

Ναι, ρε εννοείται ότι το κάλεσμα δεν είναι απαραίτητα φραστικό. Τη μέρα που πηγαμε τους κάναν την προσέγγιση με κάτι μουσικά σκατουλάκια που κρατούσαν και με πλησιάσμα σωματικό. Τέλος πάντων από όλη αυτή τη συζήτηση εγώ το μόνο που δεν κατάλαβα ήταν: γιατί οι γονείς ταίζαν τα παιδιά τους; :)


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μάμα μία, τώρα το είδα το μηνυμα σου από πάνω! Συγχαρητήρια για το κοριτσάκι!!!!

Κουράγιο και μην ανησυχείς για τα κιλά, θα τα χάσεις όταν γεννηθεί, δύο ταλιμπάν συν μωρό που θηλάζει, δε θες τίποτα άλλο!!! Φιλιά!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Τόνια μου μπράβο για το φανταστικό κοριτσάκι που κάνει κωλοτουμπες στην κοιλουμπίτσα σου! Και συμφωνώ με την κουμπάρα μου, θα σε λιώσουν τα πιτσιφρίκια σου και του χρόνου το καλοκαίρι θα βγεις μανεκέν (με σέξι μαύρους κύκλους) στην παραλία:D

Συγνώμη ρε μυρτώ θες να μου πεις ούτε μισώ άντε και μαμήσου δεν του είπες; Χαράς το κουράγιο σου... πωπω το τι μπινελίκι μου ρχετε στο μυαλο δεν λέγεται... με τέτοιους μλκ τρώει όλους τους δημόσιους υπαλλήλους η μαρμάγκα

Σχετικά με το φαγητό στο θέατρο είναι μία απορία που την έχω κι εγώ και πραγματικά δεν πρόκειται να τη λύσω... και το πιο εντυπωσιακό είναι ότι ποτέ δεν θα δεις παιδί να ζητάει να φάει την ώρα της παράστασης αλλά τσαααααααααααακ σκάει το ταπεράκι εφνιδιαστικά και αρχίζει το μπουκωμα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, μονο ενα ευχαριστω στη μυρτω θελω να πω για την περιγραφη της και να ξαναγυρισω στο υπεροχο περιναλλον μου!

Καλημέρα καλές μου!

A, χαρηκα και με το νεο θηλυκο σποράκι της Τονιας! Συγχαρητηρια κοριτσαρα!

Ενα-ενα τα θυμαμαι... Γκοτζι μπερις (αποξηραμενα) μου εχει στη διατροφή μου! Μια χαρα μαυριζω και με αυτα Μυρτουλι!

Και οχι, δεν ξερω σε ποια περιπτωση θα μου ετρεχαν τα σαλια με την ρυζογκοφρετα... Εγω το ψωμι, ψωμακι λεω συνεχεια....


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Μυρτώ την έκανες τη δουλειά σου τελικά ή όχι? Ωραίος ο τύπος! Αραλίκι και τσιγαράκι! Είδες όμως η αποτοξίνωση? Εσύ ζεν! Για να ήταν πριν... θα είχες καπνίσει 15 τσιγάρα...

Τεσπά καλημέρα σας, Τόνια με το καλό η κοράκλα, θα δεις κι εσύ τι σημαίνει γυναικεία π#*(@*$νια!

Όσο για τα κιλά μην ανησυχείς θα φύγουν, βλ. Λέγκω! Θα είσαι του χρόνου με το μαγιώ της εγκυμοσύνης να σου ξεχειλίζει, θα θηλάζεις και θα κυνηγάς!

Μυρτώ σου έχω και άλλα νέα, αλλά δεν σου τα λέω εδώ γιατί θα μας κοροϊδεύουν...


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα καλημερα!!!

Τονια που χαθηκες βρε?Μπραβο για την κορακλα με το καλο!!! Μην αγχωνεσαι για τα κιλα βρε με 3 παιδια θες δεν θες θα τα χασεις!

Ειδες Μυρτω αυτο παει να πει ζεν !!! Μπραβο σου ελληναρου μου!!! Αν θες να σου ανεβει η σεροτονινη σου φαε ωμους αναλατους ξηρους καρπους μαζι με αποξηραμενα φρουτα ειναι πολυ ωραια κ χορταστικα ... μονο που ειναι λιγο ακριβα ρε γμτ ....

Λεγκ αυτη την αποροα με το φαι στο θεατρο την εχω κ εγω .. την τελευταια φορα που πηγαμε ηταν διπλα μας δυο παιδακια στην ηλικια του Μητσου κ οι γονεις τους θα καθοταν να τα περιμενουν εξω.Εμεις τα πετυχαμε στη φαση που τα εβαζε η μαμα να κατσουν κ τους ελεγε τι να κανουν κλπ κ πριν φυγει τους δινει ενα σακο μεγαλο κ τους λεει σαν εχω μεσαοτι χρειαστειτε να φατε ενταξει? Εντομεταξυ τα παιδια κρατουσαν ηδη απο ενα παγουρι με νερο. Μεχρι να αρχισει το θεατρο κ τι δε βγαλαν βρε κοριτσια,απο ποπ κορν , πατατακια , μπισκοτα ενα σκασμο πραγματα σας λεω κ οταν τελειωσε η παρασταση 5 το απογευμα ηρθε να τα παρει κ τους λεει ελατε παμε να φαμε τωρα.....

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Είμαι σπίτι γιατί το Ληδάκι ξύπνησε με εμετούς, γαμώτο. Θα πάω απογευματινή βάρδια στο γραφείο.

Συγνώμη ρε μυρτώ θες να μου πεις ούτε μισώ άντε και μαμήσου δεν του είπες; Χαράς το κουράγιο σου...

Ε; Δεν είμαι και γαμώ τους ζεν τύπους; Εδώ κρατήθηκα και δεν του είπα το πιασάρικο ''ρε δε παν να σας απολύσουν όλους!"

Εγω το ψωμι, ψωμακι λεω συνεχεια....

Βρήκα ένα πολύ ωραίο άζυμο στα βιολογικά, αυτό στο επιτρέπει ο τύραννος;

Μυρτώ σου έχω και άλλα νέα, αλλά δεν σου τα λέω εδώ γιατί θα μας κοροϊδεύουν...

Άντε, με έχεις αφήσει με την αγωνία!

Μεχρι να αρχισει το θεατρο κ τι δε βγαλαν βρε κοριτσια,απο ποπ κορν , πατατακια , μπισκοτα ενα σκασμο πραγματα σας λεω κ οταν τελειωσε η παρασταση 5 το απογευμα ηρθε να τα παρει κ τους λεει ελατε παμε να φαμε τωρα.....

Αυτό που με εκνευρίζει πάνω απ'όλα είναι όταν σου λέει απαγορεύονται τα τρόφιμα μέσα, δεν παίρνεις στο παιδί του εξηγείς το πείθεις, και έρχεται η μαλακισμένη και βγάζει ακριβώς από δίπλα τα πατατάκια στον κανακάρη της.....


 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Kαλημέρα!

Είμαι σπίτι γιατί το Ληδάκι ξύπνησε με εμετούς, γαμώτο. Θα πάω απογευματινή βάρδια στο γραφείο.

κι ο Ιάσονας το ίδιο.... τι έγινε τι τα πείραξε; χτες στην βόλτα στου Φιλοπάππου ήπιανε νερό από τη βρυσούλα εκεί, λες να ήταν αυτό;

Τόνια με το καλό η κόρη! και μην ανησυχείς για τα κιλά, εδώ δεν βλέπεις, θα κάνεις ένα ντιτοξ και θα σου φύγουν ακόμη και τα νεύρα!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανόν να ήταν από αυτό, γιατί και η δασκάλα τους λέει ήταν χάλια. Τι βρύση ήταν αυτή, δεν ήταν πόσιμο το νερό;

Καλά μην της λες να χάσει κιλά με ντιτόξ, παραμύθια είναι!


 

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια παντος εμενα δεν μου εχει τοσο αυστηρο προγραμμα διατροφης.Τρωω οτι φτιαχνω για τους υπολοιπους κ μαλιστα απο οταν αρχισα την διατροφη δεν εχω πεινασει. κ δεν μπορω να πω οτι δεν χανω, χανω. Κ πλουσια σνακ εχω , κ ωραια βραδυνα κ δεν ειναι δυσκολο να το εφαρμοσεις σαν πλανο γενικοτερα .....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολύ πιθανόν να ήταν από αυτό, γιατί και η δασκάλα τους λέει ήταν χάλια. Τι βρύση ήταν αυτή, δεν ήταν πόσιμο το νερό;

ελα... τι να πω; η βρύση είναι η πέτρινη βρυσούλα, δεν έχει καμία ένδειξη πως το νερό δεν είναι πόσιμο... έχω πιει αμέτρητες φορές και ήπια και χθες...

Link to comment
Share on other sites

Kαι εσείς με γαστρεντερίτιδα? Εμάς την άρπαξε το τρίτο και πονάει ο καημένος και μετά που τα κάνει! Περαστικά να μας είναι γιατί δεν είμαστε για τέτοια γιορτινές μέρες!


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...