Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια αν μιλάτε για birken ενδιαφέρομαι και εγώ...τα δοκίμασα στο μαγαζί στην Ερμού που τα πουλάει, δεν ενθουσιάστηκα με το κομψοτέχνημα αλλά ελπίζω να με βοηθήσουν με το γόνατο...

επίσης τα πουλάνε και πιο φτηνά στην Ελλάδα εδώ http://www.bzb.gr/%CE%93%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%AF%CE%B1-%CF%80%CE%AD%CE%B4%CE%B9%CE%BB%CE%B1-Arizona-Kairo-Rio-Madrid-Milano-s-gre-_38,20__.html

Link to comment
Share on other sites

Ωραία γιατί κι εμένα μου άρεσαν τα ροζουλιά...

Λες να πάρουμε χρωματιστό? Να φύγουμε από τη μαυρίλα και τη μπεζίλα??

Τώρα που γυρίζει γιατί από Σεπτέμβριο μπορεί και να μην έχουμε δουλειά....

Θα που λήσουμε τα μπίρκις στη μαύρη αγορά...


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα Έλεν πάρε και θα τα μπερδεύουμε στις διακοπές!!!!!!

Πάντως θα κάνω ξεκαθάρισμα τα παπούτσια μου και έχω πολλά που δεν τα έχω βάλει σχεδόν καθόλου!

Να έρθεις ένα απόγευμα και εσύ και η Άφρο να τα δείτε!

Και επίσης έχω και μια κούτα παιχνίδια για το κέντρο της Καισαριανής... Έχεις το τηλ. να δω αν μπορώ να τα πάω απόγευμα???


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βαλτε χρωμα στη ζωη σας λοιπον! πΠοιο σχεδιο δοκιμασες κ ηταν οκ απο παντοφλε;

http://www.footshopping.com/birkenstock-thongs/wgID_150.html?MI=10

Τα gizeh; Αν ναι αυτα θελω σε red! Εγω παλια ειχα τα καιρο κ ηταν βολικα, αλλα δεν εχει χρωματα. Βεβαια δεν ειναι να βραχουν, ετσι;


Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα στα παπούτσια που πάνε και έρχονται να ρωτήσω κάτι άσχετο; Πως ανεβάζουμε φωτό τι κουμπάκι χρησιμοποιώ;

Θα βαλεις φωτο απο την βαφτιση χρυσο μου; ε, φανταστική μου φιλενάδα; Εγω ακομα δεν αξιωθηκα....

Πρεπει να τις ανεβασεις πρωτα σε καποιο σάιτ. Ή να κατεβασεις το picassa, ωραιο προγραμματακι.


Link to comment
Share on other sites

Ρε μη με κολάζετε και θα φάω το επίδομα που μόλις πήρα σε υποδήματα:tongue: Το τηλέφωνο του κέντρου το έχει η γραβρία θα της το ζητήσω και θα σε πω... κι εγώ έχω ρούχα και παιχνίδια για το κέντρο και δεν ξέρω πότε να τα πάω... Πότε θα πάμε για μπάνιο αλήθεια;

Αααα και σε όσες δεν θα φύγετε το σκ που έρχεται... έχω να σας πω ότι θα έχει και τραμπολίνο!!! (πωπω πρέπει να φτιάξω το πλαίσιο στο λόγκο εε; αίσχος φαίνεται)paidotopos.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω θελω gizeh ποτε θα την κανετε την παραγγελια?θα σας προλαβω που τα θελω μεχρι τελος του μηνα ?

το μαγαζι στην ερμου λεγετε σακελλαρη εκει τα βρηκα 60

αντε βαλτε επιτελους φωτο!!!!ΦΩΤΟ-ΦΩΤΟ!!


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

και εγω gizeh μοκα θα ήθελα...

επίσης εδώ και χρόνια μου αρέσουν αυτα εδώ http://www.ipanemaflipflops.co.uk/women.html?limit=all αλλά δεν τα εχω βρει πουθενα εδώ...τα έχετε δει κάπου?

εφυγα καλό σας απόγευμα...

Link to comment
Share on other sites

Αφρο κι ελενη και γω σκεφτομουν γαι τα χρωματιστα ,τα δοκιμασα και τα κοκκινα και τα ροζουλια αλλα μωρε ειναι πολυ χτυπητα ,πως θα τα συνδυασετε καλυτερα να τα δειτε απο κοντα πρωτα

εγω λεω να περιοριστω στο μοκα ή το πολυ στο λαδι για λιγο χρωμα


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

τζεν στο μοναστηρακι στην πλατεια κοντα στην αρχη του πεζοδρομου με τα μαγαζια εχει ενα μαγαζι που εχει μεγαλη ποικιλια birkenstock,papillo και τετοιου ειδους για ριξε μια ματια ,δεν προσεξα να σου πω για τα συγκεκριμενα αλλα αν βρεθεις κοντα περασε να δεις μηπως εχει


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...