Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Κορίτσια, έχει κανείς σας κόλλημα με Λουκυ Λουκ? Μου δίνει εδώ ένας συνάδερφος παιδικά DVD και με έχει πήξει στο Λουκυ Λουκ, που δεν αρέσει σε κανένα μας!! ¨Οποια θέλει ας μου πει να της τα στείλω! Είναι καμιά 30αριά!!!


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λεγκόπουλο, δεν βρίσκω πουθενά πρόγραμμα για όλο τον μήνα πχ, αλλά έχει τηλ. σ' αυτό που έχω βάλει, οπότε μπορούν να σου πουν φαντάζομαι για την εβδομάδα ή και για την επόμενη... Άντε, έλα, ούτε η Ευτυχία θα παρακολουθήσει, θα παιξει με τα χαλικάκια και μετά φαντάζομαι θα την κοιμίσω θηλάζοντας, μια χαρά!

Και γύρω στις 8 παρά θα είμαστε στην πλατεία με τα συντριβάνια, έλα τουλάχιστον για παιχνίδι!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μυρτώ φοβερό το site θελω μαλλον και εγω κυπελλάκια αλλά περιμένεν με να τα δω πρέπει να κλεισω γιατι έχει διακοπη στη δουλεια ρευματος και οπου να ναι κλεινει και το ups...γειααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι τελικά ήρθε το ρεύμα...

Ντανσεμ τελικά πήγες Ρωσόλυμο? Αναλάμβανει vbac? Για πες εντυπώσεις...

Μυρτώ αυτα τα κυπελάκια είναι σαν τα sigg? Κρατάνε θερμοκρασία? Ποια η διαφορά με τα sigg?

Εμείς γενικά έχουμε βολευτεί με τα sigg να πίνει νερό απο εκεί και το κρατάνε και κρύο αλλά θέλω και κάτι απλό που να μοιάζει με ποτήρι με στόμιο για να περνάει σιγά σιγά στη φάση του ποτηριού...λες να κάνουν?

παω να ξεψαχνισω το site...

Link to comment
Share on other sites

Χλόη γράψε μου κι εσύ τί θέλεις για να παραγγείλω!

Λέω να πάρω αυτά για τη Νεφέλη : Truvalu Smell of Flowers White (birkis) 24 λεπτό

http://www.footshopping.com/main.cfm?SCHNAPP_WGANZEIGEN=true&MID=36642&SUCHBEGRIFF=-&SUCHE_GROESSE=240&SUCHE_WEITE=3&WGID=0&SUCHE_WGID=0&X=2&Y=34&StartRow=1

Φοβάμαι μήπως δεν της κάνουν... Σ'αυτή την περίπτωση μπορείς να τα αλλάξεις???

Καλημέρα κοριτσάρες!


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα!

Λοιπόν για αντιηλιακό είμαι μέσα, για τα ποτηράκια όχι! νομιζω ότι τα σιγγ είναι σούπερ!

Ααααα Ελένη σε προλαβαίνω; Μην την κάνεις την παραγγελία για μενα, αποφάσισα να είμαι λιτή, ούτε η μαμά μου θέλει!

Αν όμως την έκανες δεν πειράζει, ντου νοτ γουορι!!!!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Λοιπόν για αντιηλιακό είμαι μέσα, για τα ποτηράκια όχι! νομιζω ότι τα σιγγ είναι σούπερ!

Ααααα Ελένη σε προλαβαίνω; Μην την κάνεις την παραγγελία για μενα, αποφάσισα να είμαι λιτή, ούτε η μαμά μου θέλει!

Αν όμως την έκανες δεν πειράζει, ντου νοτ γουορι!!!!

το αντηλιακό της badger το ειχα πάρει περσι για τον μικρο και φυσικα έμεινε και για φετος και θεωρείται από τα πιο ασφαλή. Η μυρωδιά είναι λιγάκι περίεργη αλλά μικρό το κακό.

Αν το ποτηράκι κάνει οτι και το sigg μάλλον δεν θα πάρω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φελίνι, σε ήθελα!! Μια ερώτηση να σου κάνω. Αν έχουν και οι 2 γονείς αρνητικό ρέζους υπάρχει πιθανότητα να είναι το παιδί θετικό?

Όχι βρε εκτός αν η μαμά έκανε την πατσακουλιά της! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

αχ τι μου κάνετε με τις ιντερνετικές αγορές σας!!! Σκέτη καταστροφή είστε! εμείς προς το παρόν διαλέγουμε εξοπλισμό για κάμπινγκ. ενδιαφέρεται καμία;;:tongue::rolleyes:http://www.outdoorworlddirect.co.uk/acatalog/eco-products.html http://www.campmania.co.uk/category-3-41-Dining_Sets.aspx

με το θέμα της πάνας πάμε με αργά αλλά σταθερά βήματα. Τα τσίσα τα κάνουμε στην ντουζιέρα και όταν είναι για τα χοντρά μας ζητάμε πάνα...:roll: υπομονή! :cool:

Με το θέμα του κρυολογήματος, βρήκαμε εποχή κι εμείς να κρυώσουμε.... χτες έκανε έναν ελαφρύ πυρετό (μέχρι 38 έφτασε) σήμερα έχει βηχαλάκι και η μύξα ρέει άφθονη...

Link to comment
Share on other sites

Όχι βρε εκτός αν η μαμά έκανε την πατσακουλιά της! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

.... Είχα το άγχος γιατί έχω αρνητικό και εγώ και ο Μίμης, αλλά στον Γιάννη είχαν κάνει εξέταση αίματος. Στον Μάνο δεν κάνανε και το λέω στον γυναικολόγο και μου λέει :"Τι θες τώρα... να κάνουμε, να είναι θετικό και να έχουμε και άλλα?":rolleyes:

...μάλλον αυτό εννοούσε,ε? :lol: :lol:


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...