Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου 2017


Recommended Posts

Κοριτσια σκεφτηκα να κανω πινακακι!!:P:p

  • Sofka ΠΗΤ 2/6/2017
  • Elris ΠΗΤ 3/6/2017
  • Lover bird ΠΗΤ 9/6/2017
  • Xenia_A ΠΗΤ 10/6/2017
  • Zali ΠΗΤ 17/6/2017 ???
  • Rock_me ΠΗΤ 22/6/2017

Ελπίζω να μην εχω ξεχάσει καμία!!!

Zali επιβεβαιωσε μας το ΠΗΤ!!

Με το καλο να έρθουν τα ζουζουνια μας!!!!! :P:p:p:p

Δυστυχώς κοριτσάκια μου η δίκη ΠΗΤ θα πάει για πολύ αργότερα αφού είχαμε μια άτυχη στιγμή!!!με το καλό τα μωράκια σας και απολαύστε το όσο πιο πολύ μπορείτε!!!!!😥😥

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δυστυχώς κοριτσάκια μου η δίκη ΠΗΤ θα πάει για πολύ αργότερα αφού είχαμε μια άτυχη στιγμή!!!με το καλό τα μωράκια σας και απολαύστε το όσο πιο πολύ μπορείτε!!!!!😥😥

Λυπαμαι παρα πολυ! Πραγματικα!

Στο ευχομαι και παλι πολυ γρηγορα.

Θετικη σκεψη ειναι το βασικοτερο.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κοριτσάκια μου η δίκη ΠΗΤ θα πάει για πολύ αργότερα αφού είχαμε μια άτυχη στιγμή!!!με το καλό τα μωράκια σας και απολαύστε το όσο πιο πολύ μπορείτε!!!!!

Λυπάμαι κορίτσι μου γλυκό :( σου εύχομαι τα καλύτερα για το μέλλον που θα έρθουν σύντομα θα το δεις !!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σκεφτηκα να κανω πινακακι!!:P:p

  • Sofka ΠΗΤ 2/6/2017
  • Elris ΠΗΤ 3/6/2017
  • Lover bird ΠΗΤ 9/6/2017
  • Xenia_A ΠΗΤ 10/6/2017
  • Zali ΠΗΤ 17/6/2017 ???
  • Rock_me ΠΗΤ 22/6/2017

Ελπίζω να μην εχω ξεχάσει καμία!!!

Zali επιβεβαιωσε μας το ΠΗΤ!!

Με το καλο να έρθουν τα ζουζουνια μας!!!!! :P:p:p:p

Super το πινακάκι σου elris :-D:grin::-D Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας μέχρι το τέλος :tongue::tongue::tongue: Με το καλό τα ζουζούνια μας!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα :) την προηγουμενη βδομαδα ειχα ενα θεματακι .. ειδα αιμα και ειχα πονακια .. πηγα στην γιατρο και με ειδε, δεν ειδε κατι .. ειπε ισως να ναι καποια μικρη αποκολληση, μου εδωσε utrogestan και ειπε ξεκουραση στο σπιτι. Πραγμα που κανω .. εχω βεβαια μια αγωνια γιατι αιμα δεν ξαναδα αλλα τα πονακια πανε κ ερχονται. Αυριο εχω την αυχενικη, που θα κανω στο ιατρειο της και αν δει κατι ανησυχητικο θα με παραπεμψει σε ειδικο, και θα κανω και pap-A ειτε αυριο ειτε μεθαυριο. Αυτο το αγχος ολα να πανε καλα ωρες ωρες δεν φευγει ... τσ τσ Ωραιο το πινακακι!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα :) την προηγουμενη βδομαδα ειχα ενα θεματακι .. ειδα αιμα και ειχα πονακια .. πηγα στην γιατρο και με ειδε, δεν ειδε κατι .. ειπε ισως να ναι καποια μικρη αποκολληση, μου εδωσε utrogestan και ειπε ξεκουραση στο σπιτι. Πραγμα που κανω .. εχω βεβαια μια αγωνια γιατι αιμα δεν ξαναδα αλλα τα πονακια πανε κ ερχονται. Αυριο εχω την αυχενικη, που θα κανω στο ιατρειο της και αν δει κατι ανησυχητικο θα με παραπεμψει σε ειδικο, και θα κανω και pap-A ειτε αυριο ειτε μεθαυριο. Αυτο το αγχος ολα να πανε καλα ωρες ωρες δεν φευγει ... τσ τσ Ωραιο το πινακακι!

Όλα καλά θα πάνε να είσαι αισιόδοξη και να πιστεύεις στο σποράκι σου :).

Το άγχος είναι λογικό να υπάρχει το έχουμε όλες μας άλλες περισσότερο και άλλες λιγότερο :tongue::tongue:. Αισιοδοξία κορίτσια μου μόνο αυτό αυτό λέω και στον εαυτό μου κάθε φορά που αγχώνομαι για κάτι που νοιώθω ή δεν νοιώθω !!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα :) την προηγουμενη βδομαδα ειχα ενα θεματακι .. ειδα αιμα και ειχα πονακια .. πηγα στην γιατρο και με ειδε, δεν ειδε κατι .. ειπε ισως να ναι καποια μικρη αποκολληση, μου εδωσε utrogestan και ειπε ξεκουραση στο σπιτι. Πραγμα που κανω .. εχω βεβαια μια αγωνια γιατι αιμα δεν ξαναδα αλλα τα πονακια πανε κ ερχονται. Αυριο εχω την αυχενικη, που θα κανω στο ιατρειο της και αν δει κατι ανησυχητικο θα με παραπεμψει σε ειδικο, και θα κανω και pap-A ειτε αυριο ειτε μεθαυριο. Αυτο το αγχος ολα να πανε καλα ωρες ωρες δεν φευγει ... τσ τσ Ωραιο το πινακακι!

Ξερω δε γινεται αλλα προσπαθησε να μην αγχωνεσαι.Πλεον το αιμα ειναι συνηθισμενο φαινομενο και αφου δεν ειδε κατι μπορει να μην ειναι και τιποτε.Παρολα αυτα ξαπλα εσυ χεχε!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Zali μου ... πραγματικά δεν έχω λόγια!

όλα τα λόγια ειναι περιττά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να βρεις όση δύναμη χρειάζεται για να το προσπεράσεις και για ξαναέρθεις σύντομα στην ίδια κατάσταση !!

και μην ξεχνάς να χαμογελάς! Όλες οι δυσκολίες είναι για να μας κάνουν ποιό δυνατούς!


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα :) την προηγουμενη βδομαδα ειχα ενα θεματακι .. ειδα αιμα και ειχα πονακια .. πηγα στην γιατρο και με ειδε, δεν ειδε κατι .. ειπε ισως να ναι καποια μικρη αποκολληση, μου εδωσε utrogestan και ειπε ξεκουραση στο σπιτι. Πραγμα που κανω .. εχω βεβαια μια αγωνια γιατι αιμα δεν ξαναδα αλλα τα πονακια πανε κ ερχονται. Αυριο εχω την αυχενικη, που θα κανω στο ιατρειο της και αν δει κατι ανησυχητικο θα με παραπεμψει σε ειδικο, και θα κανω και pap-A ειτε αυριο ειτε μεθαυριο. Αυτο το αγχος ολα να πανε καλα ωρες ωρες δεν φευγει ... τσ τσ Ωραιο το πινακακι!

Μην σε αγχώνει το αίμα καλό μου ειδικά αν έχεις κουραστεί... ώρα για ξεκούραση!! παρε βιβλια κανενα μυθιστορημα και ολα θα πανε καλα!!

Μην ξεχασεις να μας πεις τα νεα της αυχενικης! εισαι και η πρωτη μας που το περναει!!! ;):):)


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα :) εκανα σημερα την αυχενικη στην γιατρο μου. Η μετρηση 1,5. Καλη, οποτε δεν θεωρει οτι πρεπει να παω σε καποιον ειδικο. Εδωσα αιμα για την pap-a και θα παρω τα αποτελεσματα την Τριτη, μαλλον με τα ποσοστα. Το utrogestan θα το σταματησω σταδιακα. Απο αυριο ξεκιναω σιδηρο και ασβεστιο. Ειδαμε χερακια, ποδαρακια, και το μωρο να κουνιεται .. Συμφωνα με τις μετρησεις ειμαι τελικα 12 εβδομαδων και 2 ημερων. Φυλο δεν μπορεσε να δει. Τον επομενο μηνα ή στην β επιπεδου πια :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα :) εκανα σημερα την αυχενικη στην γιατρο μου. Η μετρηση 1,5. Καλη, οποτε δεν θεωρει οτι πρεπει να παω σε καποιον ειδικο. Εδωσα αιμα για την pap-a και θα παρω τα αποτελεσματα την Τριτη, μαλλον με τα ποσοστα. Το utrogestan θα το σταματησω σταδιακα. Απο αυριο ξεκιναω σιδηρο και ασβεστιο. Ειδαμε χερακια, ποδαρακια, και το μωρο να κουνιεται .. Συμφωνα με τις μετρησεις ειμαι τελικα 12 εβδομαδων και 2 ημερων. Φυλο δεν μπορεσε να δει. Τον επομενο μηνα ή στην β επιπεδου πια :)

Μπράβο Σοφία μου τέλεια τα νέα σας :D:D:D:D με το καλό να δείτε και το φύλο από το ζουζούνι σας :tongue::tongue::tongue::tongue:


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα :) εκανα σημερα την αυχενικη στην γιατρο μου. Η μετρηση 1,5. Καλη, οποτε δεν θεωρει οτι πρεπει να παω σε καποιον ειδικο. Εδωσα αιμα για την pap-a και θα παρω τα αποτελεσματα την Τριτη, μαλλον με τα ποσοστα. Το utrogestan θα το σταματησω σταδιακα. Απο αυριο ξεκιναω σιδηρο και ασβεστιο. Ειδαμε χερακια, ποδαρακια, και το μωρο να κουνιεται .. Συμφωνα με τις μετρησεις ειμαι τελικα 12 εβδομαδων και 2 ημερων. Φυλο δεν μπορεσε να δει. Τον επομενο μηνα ή στην β επιπεδου πια :)

Ολα μια χαρα!

Αντε και στο φυλο τωρα χεχε..


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...