Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου 2017


Recommended Posts

Καλα τώρα είδα τα προηγούμενα μνμ! Εχω το μυαλό της εγκυμοσύνης που ξεχνάει και μπερδεύει πράγματα! Zali μου κουράγιο και υπομονή. Θα περάσει. Είχα και γω παρόμοια εμπειρία μετά τον γιο μου και εύχομαι να μην το ξαναζήσω. Όταν δεν νιώθω ναυτία η κάποιο άλλο σύμπτωμα με ζώνουν τα φίδια.. Σοφία αν και καθυστερημένα καλώς ήρθες! Εμένα η αυχενική μου θα παει για τις 2/12 αντί για 30/11. Να εχω πληρωθεί πρώτα..! Εχω τρελό άγχος. Αυτα! Φιλακια πολλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια πως είστε? Απο συμπτώματα πως πάτε? Εγώ μόνο ναυτία και μερικά τσιμπηματάκια κατά τα άλλα ηρεμία!! Περιμένω με αγωνια την αυχενική μου που θα την κάνω την Δευτέρα 28/11 :) Σας φιλώ όλες!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα τώρα είδα τα προηγούμενα μνμ! Εχω το μυαλό της εγκυμοσύνης που ξεχνάει και μπερδεύει πράγματα! Zali μου κουράγιο και υπομονή. Θα περάσει. Είχα και γω παρόμοια εμπειρία μετά τον γιο μου και εύχομαι να μην το ξαναζήσω. Όταν δεν νιώθω ναυτία η κάποιο άλλο σύμπτωμα με ζώνουν τα φίδια.. Σοφία αν και καθυστερημένα καλώς ήρθες! Εμένα η αυχενική μου θα παει για τις 2/12 αντί για 30/11. Να εχω πληρωθεί πρώτα..! Εχω τρελό άγχος. Αυτα! Φιλακια πολλά!

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια θα περάσει και αυτό όπως πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Μην σε αγχώνει το αίμα καλό μου ειδικά αν έχεις κουραστεί... ώρα για ξεκούραση!! παρε βιβλια κανενα μυθιστορημα και ολα θα πανε καλα!!

Μην ξεχασεις να μας πεις τα νεα της αυχενικης! εισαι και η πρωτη μας που το περναει!!! ;):):)

Καλησπέρα elris πως είσαι? :tongue::tongue::tongue:

Αν δεν κάνω λάθος χτες είχες την αυχενική σου? όλα καλά? πως ήταν? Σε ρωτάω γιατί και εγώ έχω την Δευτέρα και κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα μέχρι να έρθει η μέρα..... περιμένουμε τα νέα σου :P:p:p

Φιλάκια!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσια;

Εγω ειχα υπερηχο σημερα.Ολα κυλανε ομαλα προς το παρων.Σε 15 μερες θα με δει παλι οπου θα κανονισουμε και την αυχενικη.

Επισης μου εγραψε μαγνησιο γιατι εχθες που βγηκα για ψωνια και περπατησα λιγο παραπανω ειχα τραβηγματα απο κατω οποτε το ξεκιναω προοληπτικα να ειμαστε σιγουροι.Αυτα απο μενα!

Φιλια σε ολες!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο rock me! Σου εύχομαι ολα καλα και στην αυχενική σου! Εγώ πήρα σήμερα τον γιατρό και κανονίσαμε τελικά να παω την Δευτέρα για αυχενική. Εχει να με δει απο την 8η εβδομάδα και τώρα μπαίνω στην 12η. Εχω φοβερό άγχος γιατι αν θα πάνε ολα καλα. Αν ειναι ολα οκ σιγά σιγά θα το πούμε και στον μικρο! Τα φιλια μου σε όλες σας!:D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο rock me! Σου εύχομαι ολα καλα και στην αυχενική σου! Εγώ πήρα σήμερα τον γιατρό και κανονίσαμε τελικά να παω την Δευτέρα για αυχενική. Εχει να με δει απο την 8η εβδομάδα και τώρα μπαίνω στην 12η. Εχω φοβερό άγχος γιατι αν θα πάνε ολα καλα. Αν ειναι ολα οκ σιγά σιγά θα το πούμε και στον μικρο! Τα φιλια μου σε όλες σας!:D

Καλημέρα Xenia μου :tongue::tongue::tongue: με το καλό σήμερα η αυχενική σου και εγώ στις 3 θα πάω και ελπίζω να είναι όλα καλά για όλες μας :D:D:D

Σας φιλώ!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κοριτσια!!

Χαθηκα λιγο... γιατι κρεβατωθηκα....!!

Την περασμένη τετάρτη έκανα την αυχενική πηγαν σε γενικες γραμμες ολα καλα! Δεν υπαρχει λόγος να κανω αμνιοπαρακεντιση απλα εχω σχετικά αυξημενες πιθανοτητες για προεκλαμψια και ο γιατρος μου ειπε να περνω το σαλοσπιρι 80mg ενα καθε μερα!

το μωρο ηταν αρκετα ενεργητικο!

και απεκτησα νεα ΠΗΤ 1/6/2017! λογω του οτι είχα μικρο κυκλο και και το μωρο ηταν αρκετα αναπτυγμενο.

εγω ομως ζοριστικα πάλι παρα πολυ ολη την περασμενη βδομαδα! Επαθα λαρυγγιτιδα .. η φωνη μου εκλεισε την τεταρτη πολυ βηχας πολυ εμετος λογω φλεματος.... ευχομαι να μην το περασει καμια κοπελα ποτε αυτο το πραγμα !!!

Περιμενω νεα σας!!


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Λοιπόν ολα καλα με αυχενική! Θα πάρει και αυριο ο γιατρός μου τις αιματολογικές απαντήσεις. Καθόταν σταυροπόδι με πολυ στιλ και ετσι δεν είδαμε φύλο. Μου μοιάζει πολυ με τον πρώτο μου γιο όμως και θεωρούμε με τον άντρα μου οτι θα ειναι και αυτό αγόρι! Με τις μετρήσεις τους με έβγαλαν μια εβδομάδα μετά. Δηλαδη 13 και 3 αντί για 12 και 3. Οποτε αλλάζει και η πητ αν και εγώ πιστεύω οτι απλα ειναι πιο μεγάλο μωρο. Αυτα απο μενα! Περίμενω νέα σας! Φιλακια!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Elris και μενα απο 10/6 πήγε 4/6/17. Και σκέψου στον γιο μου είχα πητ 31/5 και με επιαςαν Οι πόνοι και γέννησα 23/5. Και μενα παίδαρος ειπε ο γιατρός οτι ειναι αυτό το μωρο..!:D

Περαστικά σου εύχομαι και ολα καλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν Elris και μενα απο 10/6 πήγε 4/6/17. Και σκέψου στον γιο μου είχα πητ 31/5 και με επιαςαν Οι πόνοι και γέννησα 23/5. Και μενα παίδαρος ειπε ο γιατρός οτι ειναι αυτό το μωρο..!:D

Περαστικά σου εύχομαι και ολα καλα!!

Ευχαριστώ καλό μου!

Φύλλο δεν είδαν ουτε σ'εμενα! Παρολο που ηταν σε πολυ καλη σταση!

Ολα καλα! Μου ειπαν οτι επιβεβαιωμενο φυλο ειναι μετα την 15 εβδομαδα!


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου έκανα και εγώ την αυχενική μου και όλα τέλεια :):):) το φύλλο και εμείς δεν το είδαμε γιατί καθόταν σταυροπόδι το ζουζούνι μου :):) Θα περιμένω και τις αιματολογικές και ξανά ραντεβού σε 1 μήνα 27/12!!!

Η ΠΗΤ μου εμένα δεν άλλαξε οπότε παραμένει στις 09/06/2017... είχα απόκλιση μόνο 1 μέρας αντί για 12 και 3 12 και 4 ημερών!!!

Σας φιλώ γλυκά!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο για ολες τις αυχενικες σας.Ολα τελεια!

Στη κορη μου θυμαμαι σου λεγανε σχεδον παντα φυλο τοτε, τωρα βλεπω πως οχι χεχε.Ανυπομονω κ γω να δω ποτε θα τη κανω!

Φιλια σε ολες!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου.ειμαι στη δεκατη εβδομαδα και εχω πητ 24/6. οι εξετασεις μου ειναι καλες το μονο προβλημα ειναι με την ερυθρα γιατι δεν εχω περασει οποτε τα παιδακια τα χαιρεταω απο μακρια.αυχενικη θα κανω την επομενη εβδομαδα.συμπτωματα εντονα δεν εχω.ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολες μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...