Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουνίου 2017


Recommended Posts

Γεια σας!!

Να ρωτησω βρε κοριτσια τι σακχαρο εχετε εσεις!

εγω εκανα εξετασεις προχθες και πραγματικα δεν τρωω καθολου ζαχαρη ουτε καν μελι! και εχω 0,97 η προηγουμενη ηταν 0,95 και μου ειχε πει να προσεχω γιατι αυτο ειναι σακχαρο στην εγκυμοσυνη!

με τοσες ανακατοσουρες-εμετο μονο ριζακι και μακαρονακια ετρωγα και παλι πολυ λιγο χωρις να τρωω γλυκα! τι να πω!:roll:


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσακια μου.ειμαι στη δεκατη εβδομαδα και εχω πητ 24/6. οι εξετασεις μου ειναι καλες το μονο προβλημα ειναι με την ερυθρα γιατι δεν εχω περασει οποτε τα παιδακια τα χαιρεταω απο μακρια.αυχενικη θα κανω την επομενη εβδομαδα.συμπτωματα εντονα δεν εχω.ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολες μας.

Καλωσορισες evalex!:P:p

ευχομαι ολα να πανε καλά! μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ένα υγιεστατο μωράκι!!

  • Elris ΠΗΤ 1/6/2017
  • Sofka ΠΗΤ 2/6/2017
  • Xenia_A ΠΗΤ 4/6/2017
  • Lover bird ΠΗΤ 9/6/2017
  • Rock_me ΠΗΤ 22/6/2017
  • evalex ΠΗΤ 24/6/2017


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!

Να ρωτησω βρε κοριτσια τι σακχαρο εχετε εσεις!

εγω εκανα εξετασεις προχθες και πραγματικα δεν τρωω καθολου ζαχαρη ουτε καν μελι! και εχω 0,97 η προηγουμενη ηταν 0,95 και μου ειχε πει να προσεχω γιατι αυτο ειναι σακχαρο στην εγκυμοσυνη!

με τοσες ανακατοσουρες-εμετο μονο ριζακι και μακαρονακια ετρωγα και παλι πολυ λιγο χωρις να τρωω γλυκα! τι να πω!:roll:

Δε θυμαμαι ποσο ειχα αλλα ναι για εγκυμοσυνη ειναι λιγο τσιμπημενο.Απλα θα σε ελεγχουν συχνα τιποτε αλλο.Τα ζυμαρικα παντως το ανεβαζουν.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου.ειμαι στη δεκατη εβδομαδα και εχω πητ 24/6. οι εξετασεις μου ειναι καλες το μονο προβλημα ειναι με την ερυθρα γιατι δεν εχω περασει οποτε τα παιδακια τα χαιρεταω απο μακρια.αυχενικη θα κανω την επομενη εβδομαδα.συμπτωματα εντονα δεν εχω.ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολες μας.

Καλωσορισες και μια ηρεμη εγκυμοσυνη κ τελειομηνη σου ευχομαι!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου.ειμαι στη δεκατη εβδομαδα και εχω πητ 24/6. οι εξετασεις μου ειναι καλες το μονο προβλημα ειναι με την ερυθρα γιατι δεν εχω περασει οποτε τα παιδακια τα χαιρεταω απο μακρια.αυχενικη θα κανω την επομενη εβδομαδα.συμπτωματα εντονα δεν εχω.ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολες μας.

Καλωσήρθες evalex εύχομαι και εγώ να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη :D:D με το καλό η αυχενική σου!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!!

Να ρωτησω βρε κοριτσια τι σακχαρο εχετε εσεις!

εγω εκανα εξετασεις προχθες και πραγματικα δεν τρωω καθολου ζαχαρη ουτε καν μελι! και εχω 0,97 η προηγουμενη ηταν 0,95 και μου ειχε πει να προσεχω γιατι αυτο ειναι σακχαρο στην εγκυμοσυνη!

με τοσες ανακατοσουρες-εμετο μονο ριζακι και μακαρονακια ετρωγα και παλι πολυ λιγο χωρις να τρωω γλυκα! τι να πω!:roll:

Εγώ από ζάχαρο μια χαρά είμαι στο 0,72 παρόλο που τρώω και ζάχαρη και γλυκά :tongue::tongue::tongue:. Το δικό σου είναι σε φυσιολογικά πλαίσια αλλά ίσως λόγω εγκυμοσύνης σου λέει ο γιατρός να προσέχεις.. νομίζω απλά θα σε παρακολουθεί λίγο παραπάνω..δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ανησυχείς περισσότερο ;););)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κορίτσια,

και εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη έχει ξεκινήσει! με ΠΗΤ 02/06/17

Εύχομαι όλες να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά!!

Καλωσήρθες στην παρέα μας chrissafenia :D:D:D

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κα ότι καλύτερο για την συνέχεια :):):):)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κορίτσια,

και εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη έχει ξεκινήσει! με ΠΗΤ 02/06/17

Εύχομαι όλες να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά!!

Καλως ηρθες και με το καλο σου ευχομαι!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλησπερα!

Καλωσορισατε οι νεες και με το καλο να ερθουν τα μπεμπακια σας.

Δυστυχως δεν εχω καλα νεα να σας ανακοινωσω. Μετα την αυχενικη και το παπ-α που εκανα την προηγουμενη βδομαδα σε ειδικο κεντρο ειχα πιθανοτητες 1/4 για τρισωμια 13, κατι που επιβεβαιωθηκε σημερα που πηρα τα αποτελεσματα μετα απο ληψη τροφοβλαστη. Αυριο θα μιλησω για τα περαιτερω με την γιατρο μου.

Παρακαλω να βγαλετε το ονομα μου απο την λιστα των ΠΗΤ.

Ευχομαι ολα να σας πανε καλα κι εκει στις αρχες του καλοκαιριου να κρατατε στα χερια σας ενα υγιεστατο μπεμπακι! Και που ξερετε .. μπορει να τα ξαναπουμε σε καποιο αλλο thread του φορουμ αυτου καποτε .. Καλη συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!

Καλωσορισατε οι νεες και με το καλο να ερθουν τα μπεμπακια σας.

Δυστυχως δεν εχω καλα νεα να σας ανακοινωσω. Μετα την αυχενικη και το παπ-α που εκανα την προηγουμενη βδομαδα σε ειδικο κεντρο ειχα πιθανοτητες 1/4 για τρισωμια 13, κατι που επιβεβαιωθηκε σημερα που πηρα τα αποτελεσματα μετα απο ληψη τροφοβλαστη. Αυριο θα μιλησω για τα περαιτερω με την γιατρο μου.

Παρακαλω να βγαλετε το ονομα μου απο την λιστα των ΠΗΤ.

Ευχομαι ολα να σας πανε καλα κι εκει στις αρχες του καλοκαιριου να κρατατε στα χερια σας ενα υγιεστατο μπεμπακι! Και που ξερετε .. μπορει να τα ξαναπουμε σε καποιο αλλο thread του φορουμ αυτου καποτε .. Καλη συνεχεια!

Λυπάμαι πολύ Sofka μου εύχομαι να πάνε όλα καλά και ότι καλύτερο για την συνέχεια καλή δύναμη :(:(:(


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!

Καλωσορισατε οι νεες και με το καλο να ερθουν τα μπεμπακια σας.

Δυστυχως δεν εχω καλα νεα να σας ανακοινωσω. Μετα την αυχενικη και το παπ-α που εκανα την προηγουμενη βδομαδα σε ειδικο κεντρο ειχα πιθανοτητες 1/4 για τρισωμια 13, κατι που επιβεβαιωθηκε σημερα που πηρα τα αποτελεσματα μετα απο ληψη τροφοβλαστη. Αυριο θα μιλησω για τα περαιτερω με την γιατρο μου.

Παρακαλω να βγαλετε το ονομα μου απο την λιστα των ΠΗΤ.

Ευχομαι ολα να σας πανε καλα κι εκει στις αρχες του καλοκαιριου να κρατατε στα χερια σας ενα υγιεστατο μπεμπακι! Και που ξερετε .. μπορει να τα ξαναπουμε σε καποιο αλλο thread του φορουμ αυτου καποτε .. Καλη συνεχεια!

Καλημέρα,

Sofka μου πολύ λυπαμαι! καλή δυναμη σου ευχομαι! :(:(


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κορίτσια,

και εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη έχει ξεκινήσει! με ΠΗΤ 02/06/17

Εύχομαι όλες να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά!!

Καλωσορισες chrisafenia!

σου εύχομαι όλα να πανε καλά για μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα υγιεστατο μωράκι! :)

  • Elris ΠΗΤ 1/6/2017
  • chrissafenia ΠΗΤ 2/6/2017
  • Xenia_A ΠΗΤ 4/6/2017
  • Lover bird ΠΗΤ 9/6/2017
  • Rock_me ΠΗΤ 22/6/2017
  • evalex ΠΗΤ 24/6/2017


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!

Καλωσορισατε οι νεες και με το καλο να ερθουν τα μπεμπακια σας.

Δυστυχως δεν εχω καλα νεα να σας ανακοινωσω. Μετα την αυχενικη και το παπ-α που εκανα την προηγουμενη βδομαδα σε ειδικο κεντρο ειχα πιθανοτητες 1/4 για τρισωμια 13, κατι που επιβεβαιωθηκε σημερα που πηρα τα αποτελεσματα μετα απο ληψη τροφοβλαστη. Αυριο θα μιλησω για τα περαιτερω με την γιατρο μου.

Παρακαλω να βγαλετε το ονομα μου απο την λιστα των ΠΗΤ.

Ευχομαι ολα να σας πανε καλα κι εκει στις αρχες του καλοκαιριου να κρατατε στα χερια σας ενα υγιεστατο μπεμπακι! Και που ξερετε .. μπορει να τα ξαναπουμε σε καποιο αλλο thread του φορουμ αυτου καποτε .. Καλη συνεχεια!

Καλημέρα,

Sofka μου λυπάμαι πολύ! καλή δυναμη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...