Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλλιοπη μου με το καλο να δεχτεις τους φιλους σου! Καλές ετοιμασίες.

Ευχαριστώ Γεωργία μου!!!! Σας καληνυχτιζω κορίτσια μου!!!! Θα τα πούμε αύριο!!!!!! Φιλάκια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τιιιιι;;;;; Δεν πιστευω αυτο που διαβαζω!... Sunny μου δεν ξερεις ποσο λυπαμαι... Μα γιατι;.....

Ξεκουρασου καρδουλα μου και πες μας όποτε εισαι ετοιμη.... Πολύ κρίμα ρε γμτ !.... Τι να πω...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 52 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Το ονειρο κρατησε λιγο... το μωρο τερμα...θα σας τα πω αλλη στιγμη συγγνωμη.

Ελα ρε Σανακι.κριμα κοριτσακι μου.κουραγιο κ οταν νιωσεις ετοιμη εμεις ολες είμαστε εδω για σενα.

Καντι κ καλλιοπακι σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες κ σας ευχομαι ολοψυχα οτι καλυτερο κ καλη επιτυχια σε οτι κ αν κανετε...

Μπετυ καλως ηρθες στην παρεα μας...ειμαστε η πιο τυχερη παρεουλα κ θα επιτυχεις σιγουρα....καλη επιτυχια

Καλο βραδυ γλυκα μου κοριτσακια...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Miss Sunny είπε:

Το ονειρο κρατησε λιγο... το μωρο τερμα...θα σας τα πω αλλη στιγμη συγγνωμη.

Δεν είναι δυνατόν... Κρίμα.. Πραγματικά λυπάμαι πολύ.. Όποτε νιώσεις έτοιμη εμείς είμαστε εδώ για σένα! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Miss Sunny είπε:

Το ονειρο κρατησε λιγο... το μωρο τερμα...θα σας τα πω αλλη στιγμη συγγνωμη.

Τι λες βρε κοριτσι μου? Λυπαμαι πραγματικα, δυστυχως δεν ηταν τυχερη αυτη η φορα ουτε και για εσενα. Οτι χρειαστεις, οποτε χρειαστεις κι οταν θα εισαι ετοιμη να μιλησεις ειμαστε εδω, το ξερεις φανταζομαι. 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Angie'84 είπε:

Ελα ρε Σανακι.κριμα κοριτσακι μου.κουραγιο κ οταν νιωσεις ετοιμη εμεις ολες είμαστε εδω για σενα.

Καντι κ καλλιοπακι σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες κ σας ευχομαι ολοψυχα οτι καλυτερο κ καλη επιτυχια σε οτι κ αν κανετε...

Μπετυ καλως ηρθες στην παρεα μας...ειμαστε η πιο τυχερη παρεουλα κ θα επιτυχεις σιγουρα....καλη επιτυχια

Καλο βραδυ γλυκα μου κοριτσακια...

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σαννυ τέρμα; τι τέρμα; θα τρελαθώ! Δεν το πιστεύω! Πφφφφ!!!!!

Καλημέρα και από εμένα..

Bettyst καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το καλό να έρθει το μωράκι σύντομα! Για ποιο λόγο κάνετε απερματεγχυσεις; τι πρόβλημα έχετε εντοπίσει;


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Miss Sunny είπε:

Το ονειρο κρατησε λιγο... το μωρο τερμα...θα σας τα πω αλλη στιγμη συγγνωμη.

Κι εγω κορίτσι μου στεναχωρέθηκα πολυ, μετα απο τόση ταλαιπωρία που περνάμε ειναι αδικία να συμβαίνει και αυτο. Πάρε το χρόνο σου και η άλλη φορα θα ειναι πιο τυχερή!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Eleana85 & BettySt καλως ηρθατε στην παρεα μας και καλη επιτυχια! Εκανα κι εγω στο παρελθον 2 σπερματεγχυσεις. η πρωτη επιτυχημενη αλλα παλινδρομη κυηση και η δευτερη αποτυχημενη. Και τις δυο φορες πηρα φαρμακα για να κανω περισσοτερα ωαρια. Σε τριτη τετοια προσπαθεια δεν μπηκα γτ οι πιθανοτητες συλληψης δεν ειναι πανω απο 20-25% και δεν θα ηθελα να "χασω" αλλο χρονο. 

Καλημερα σε ολες... Με δυσαρεστα ξεκινησε η σημερινη μερα


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...