Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!!

Μαρια1930 χαιρομαι που βγηκε μια ακρη με τις εξετασεις! Τωρα ο γιατρος θα ξερει κ τωρα με τη νεα προσπαθεια θα πανε ολα κατ'ευχην!

DIMITRAS θα πανε ολα καλα στο τελος, θα κανετε τις εξετασεις σας κ την προσπαθεια με το καλο! Σιγουρα θα ειναι κ η τυχερη! Βρηκες την επιτροπη?

Georgia μακαρι να μπορουσα να βοηθησω με τους δεικτες αυτους...

Βασω μακαρι στον επομενο μηνα να ειναι η τυχερη προσπαθεια!

Ο ενδοκρινολογος μου ειπε οτι ειμαι μια χαρα κ οτι ο θυροειδης μου ειναι κομπλε. Ξανακανω μια εξεταση σχετικη αιματος σε κανα μηνα κ αυτο. Με ειδε αγχωμενη μου πε να χαλαρωσω αλλα ελπιζω αυτο να συμβει αυριο, να δω κ να ακουσω το alienακι μου....

Πω πρεπει τωρα να πλυθω, να ψιλοστολιστω κ να βαλω κατι ψιλοφαρδουλο.. Ευτυχως δεν εχω αναγουλα, κατι θα καταφερω να φαω χωρις οι υπολοιποι φιλοι κ γνωστοι να καταλαβουν. Θα πιω κ για σας μια πορτοκαλαδα! Χιχι

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημητρουλα ολα θα πανε καλα! Θα δεις.

Βασω μου λιγη υπομονη ακομη και θα τα καταφερεις!

Μπραβο Miss Sunny! Πολυ ωραια νεα! Και αυριο πας για τα καλύτερα. Καλη διασκεδαση αποψε!

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλακια μου....

Μαρακι μου χαίρομαι που βρήκες άκρη... Άντε η επόμενη θα είναι τυχερή!!!!

Πώς είναι οι εγκυουλες μας???? Άρα Γεωργία μου θα κάνεις εξετάσεις στο Παστέρ τώρα??? Μελενια μου πότε πας ξανά στο γιατρό???? Σάννυ μου καλά να περάσετε....

Εγώ γύρισα πριν λίγο από τη δουλειά και δεν είχα πολλή καλή μέρα... Οπότε είμαι λιγάκι πεσμένη... Αλλά με την παρέα σας θα συνέλθω!!!

Τα υπόλοιπα κορίτσια μας???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Γεια σου Καλλιόπη.  Κλεισε διακοπτες και ξεχνα τη δουλεια! Ναι, θα παμε στο ΠΑΣΤΕΡ να την κανω.

Ναι γλυκιά μου αυτό προσπαθώ να κάνω... Μια αγκαλιά του αντρουλη μου και όλα ηρεμούν και σε συνδυασμό με την παρέα σας είμαι πολύ πολύ καλύτερα....

Άντε ωραία καλά αποτελέσματα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γυρισαααα κι εγω! Τους παρατησαμε κ φυγαμε με πιασαν τα εντερικα μου κ ειχα πιαστει. Το κουρασα το alienακι μου... Ελπιζω αυριο να μου κανει τσα!

Καληνυχτα κοριτσακια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε γι'αυτο τοτε σου ειπε να το κανεις στο παστερ Γεωργια μου.εμενα η IGM ηταν αρνητικη.

Κοριτσακια μου ευτυχως ο μικρουλης μου ειναι καλυτερα.αν κ τον βλεπω λιγο χλωμο κ θελω να πω στον παιδιατρο να μου γραψει καμια εξεταση να του κανω.

Αυριο δεν εχουμε κ σχολειο γιατι γιορταζει ο πολιουχος της περιοχης μου κ γιορταζω κ εγω κ ετσι θα φτιάξουμε γλυκο με τη Σοφουλα μου.Σημερα ειχαμε παει κ στο πανηγυρι.

Καλο βραδυ ομορφες...

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες! Τι κάνετε;

Angie μου χρόνια σου πολλά!!! Με υγεια και κάθε καλό σε σένα και την οικογένειά σου!

Κορίτσια αν έχετε κάποιον που γιορτάζει να τον χαίρεστε!

Miss Sunny μου σήμερα θα πετας από χαρά!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Angie μου χρονια πολλά με πολλές όμορφες στιγμές στην οικογένεια σας!!!

Miss ολα καλά θα είναι σημερα θα δεις τουρλωπαιδο μπεμπελιλι

Εγω εχω τον αντρα μου το φώς μου πέρυσιχάσαμε το μπεμπέ μας αλλά φέτος πριν λίγο έδωσα αίμα για το μπεμπέ που εύχομαι να μείνει!!! Κορίτσια τελειώνω τις εξετάσεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! Σας ευχαριστω για την ενθαρρυνση!

Angie χρονια πολλα ευχομαι υγεια κι ευτυχια στην οικογενεια σου!!!

DIMITRAS προχωρας προς τον στοχο, καλα αποτελεσματα στις εξετασεις!!!

Georgia κι εσυ να χαιρεσαι οποιον εχεις!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! 

Αντζη χρόνια πολλά κοπέλα μου να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!! 

Δημητρουλα όλα θα πάνε κατ ευχήν! 

Miss sunny σήμερα θα δεις το μωρουλι σου!!! 

Μελενια Γεωργία Ελένη Sugaraki Μαράκι Μελίνα Βάσω Νατασσάκι και όποια άλλη ξεχνάω φιλιά πολλά!!! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι κορίτσαρες τα καλύτερα ερχοντεεεε!!!

Ααα Γεωργία μου είχε εξέταση κ για ερυθρα επαναληπτική θυρεοειδή τα πάντα όλα 

Γιορτινή μέρα σήμερα ας μας βοηθήσουν οι Ταξιάρχες να πάνε σε όλες μας όλα μα όλα καλά

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...