Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω παααααααρα πολυ ολες για τις ομορφες ευχες σας...

Ευχομαι στην καθε μια ξεχωριστα οτι επιθυμει...οι μανουλες να χαιρεστε τα παιδακια σας κ στις μελλουσες μανουλες θα ευχηθω του χρονου τετοια εποχη να εχετε στην αγκαλια σας τα ζουζουνια σας...

Δημητρα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου κ ολες οι υπολοιπες να χαιρεστε οποιον εχετε κ γιορταζει.

Μαρια μου θα συμφωνησω με τα υπολοιπα κοριτσια οτι ξεκινα οποτε θα εισαι ετοιμη κ ηρεμη...αν κ δεν θα ηταν ασχημο ενα τετοιο χριστουγεννιατικο δωρο.ομως απο την αλλη οι ημερες των εορτων είναι οντως πολυ κουραστικες...

Φιλακια πολλα...

  • Μου αρέσει 3

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας, είμαι κενουργια. Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν! Προσπαθώ περίπου 2 χρόνια για μωρό, έχω μια αποτυχημένη σπερματεγχυση και το άλλο μήνα πάω για δεύτερη. Θέλω την γνώμη σας αν έχετε κάνει και ξέρετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

DIMITRAS να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!! Ευχομαι του χρονου τετοια μερα να εχετε αγκαλιτσα μωρακι ή μωρακια!

Pingu κατα τις 8 θα παω.. Ε μεχρι να μπω, να τα πουμε κλπ θα παει αργα. Αντε να δουμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Kοριτσαρες μου ελπιζω να ειστε ολες καλα και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!!!!

Θα ηθελα να σας ευχαριστησω γιατι οι ευχες σας για την φιλη μου επιασαν και σημερα πηρε θετικη χοριακη!Η παρεα μας ειναι πραγματικα γουρλιδικη!

Εγω το εχω ριξει στις ετοιμασιες και ειμαι συνεχεια εξω.Το χαιρομαι πλεον παρα πολυ!!Εχει παρει και ο αντρουλης μου αδεια οποτε γυρνανε παρεα!

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Angie χρόνια σου πολλα! Να σε χαίρονται ο αντρουλης σου και τα ζουζουνακια σου!!! Και οτι καλο επιθυμείς να σου έρθει!

Δημητρουλα μου και συ να χαίρεσαι τον συζυγουλη και του χρόνου να ειστε τριμελής οικογένεια!

Μελινακι καρδούλα ακουςατε διάβασα; Τι υπέροχα !!! Να εισαι χαλαρή κοριτσάκι μου και να εισαι σίγουρα οτι ολα θα σου πάνε τελεια!

2 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Γειά σας, είμαι κενουργια. Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν! Προσπαθώ περίπου 2 χρόνια για μωρό, έχω μια αποτυχημένη σπερματεγχυση και το άλλο μήνα πάω για δεύτερη. Θέλω την γνώμη σας αν έχετε κάνει και ξέρετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Καλώς ήρθες στην παρέα, η σπερματέγχυση αυξάνει κάπως τις πιθανότητες σύλληψης, λίγες ομως ειναι οι περιπτώσεις που τελικα πέτυχαν με αυτόν τον τροπο. Αξίζει σίγουρα να δοκιμάσεις, αλλα να μην αναλωθεις σε αυτην την μέθοδο.

7 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Angie'84 Χρονια σου πολλα δημιουργικα γεματα υγεια κι οτι καλυτερο για την οικογενεια σου!!!

DIMITRAS  Εμείς ειπαμε μαζι θα ειμαστε στην επομενη φουρνια....

Miss sunny Αυτη τη βροχερη μερα ευχομαι να χαμογελασεις εσωτερικα κι εξωτερικα που θα δεις το ανθρωπακι σου

Τα υπολοιπα κοριτσακια πως μου ειστε; Εδω ριχνει πολλη βροχη και μια μελαγχολια ερχεται...

Ειμαι πολυ προβληματισμενη και λιγο αγχωμενη με τα αποτελεσματα των εξετασεων. Βγηκε και η αμη μου λιγο χαμηλη. φοβαμαι μην δεν τα καταφερουμε. Σκεφτομαι ποτε να γινει η επομενη προσπαθεια.

Αν την κανουμε το Δεκεμβριο θα ειναι δυσκολο με το μαγαζι, που ειναι περιοδος που εχει δουλεια, ομως μπορει να κλεισω μια αλλη δουλεια. Ομως φοβαμαι μην χαλασουν οι γιορτες απο ενα χαλια αποτελεσμα.

Αν γινει τον Ιανουαριο το αρνητικο ειναι οτι θα περιμενω ακομη ενα μηνα. Τι λετε εσεις;

 

Μαρία μου η αμη δεν μηδενίζεται σε δυο -τρεις μηνες, μην αγχώνεσαι εφ οσον κανεις προσπαθειες εξωσωματικής.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, psipsinel είπε:

Καλημερα σε ολα τα κορίτσια! Θα ηθελα να σας ρωτησω αν καποια απο εσας ειχε κανει εξεταση στο ενδομητριο (την κανει το aim στην Γλυφαδα) και της βρηκαν βλεννα, και τις συστησαν αντιβιωση...

Εγω την εχω κανει δυο φορές.

5 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

2,01

Ψυχολογικα ετοιμη ειμαι δεν εχω θεμα. Απλα σκεφτομαι μηπως χαλασει η ψυχολογια στις γιορτες με ενα αρνητικο αποτελεσμα. Απο την αλλη μπορει να πετυχω κατι επαγγελματικα που θα βοηθησει αρκετα και τα οικονομικα μας μακροπροθεσμα. 

 

Μην κανεις την προσπαθεια γιορτινές μερες θα εχεις άγχος και θα εισαι ξάπλα και κλεισμένη, ανεξάρτητα απο το αποτέλεσμα.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρία εγώ με αμη 0,7 έκανα την εξωσωματική! Τέλεια είσαι!

Εγώ πήγα σήμερα στην διαιτολόγο μετά από 8 μέρες που κάνω τη δίαιτα και πήγα παρά πολύ καλά. Έχασα 4 κιλά! Γιουπι!!!

  • Μου αρέσει 3

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , BettySt είπε:

Γειά σας, είμαι κενουργια. Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν! Προσπαθώ περίπου 2 χρόνια για μωρό, έχω μια αποτυχημένη σπερματεγχυση και το άλλο μήνα πάω για δεύτερη. Θέλω την γνώμη σας αν έχετε κάνει και ξέρετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Betty Καλώς ήρθες!!! 

Δημητρουλα μου δεν σου ευχήθηκα για τον άντρα σου. Να τον χαίρεσαι και του χρόνου με το μωράκι ή τα μωρακια σας αγκαλιά!!! 

Ελενακι μπράβο!!! Τα πας πολύ καλά!!! 

Lizaki συγχαρητήρια για την φίλη σου!!! 

Miss sunny περιμένουμε!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Pingu είπε:

Betty Καλώς ήρθες!!! 

Δημητρουλα μου δεν σου ευχήθηκα για τον άντρα σου. Να τον χαίρεσαι και του χρόνου με το μωράκι ή τα μωρακια σας αγκαλιά!!! 

Ελενακι μπράβο!!! Τα πας πολύ καλά!!! 

Lizaki συγχαρητήρια για την φίλη σου!!! 

Miss sunny περιμένουμε!!! 

Καλοσ σας βρήκα 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!!!!! Τι κάνετε????

Χρόνια πολλά Αντζη μου!!! Κάθε καλό σου εύχομαι... Να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!!! Να είσαι πάντα έτσι θετική και ευτυχισμένη...!!!!

Δημητρούλα μου να χαίρεσαι το συζυγατο σου!!! Του χρόνου με ένα ή κ δυο μωράκια στην αγκαλιά σας!!!!!

Καλώς ήρθατε κορίτσια στην παρέα μας!!!! Είμαστε γουρλουδες και όλα θα σας πάνε καλά!!!!

Τι κάνετε τα υπόλοιπα κορίτσια μας??? Οι εγκυουλες μας??? 

Εμείς και αυτό το σκ θα φιλοξενήσουμε 3 φίλους μας τον κουμπάρο μας και ένα ζευγάρι με τη μπουμπουκα τους... Οπότε ξεκινάω διαμόρφωση του σπιτιού για μπεμπουλα και δουλειές για να τους υποδεχτούμε....  Και είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Calliopi. είπε:

Καλησπέρα σας!!!!!! Τι κάνετε????

Χρόνια πολλά Αντζη μου!!! Κάθε καλό σου εύχομαι... Να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!!! Να είσαι πάντα έτσι θετική και ευτυχισμένη...!!!!

Δημητρούλα μου να χαίρεσαι το συζυγατο σου!!! Του χρόνου με ένα ή κ δυο μωράκια στην αγκαλιά σας!!!!!

Καλώς ήρθατε κορίτσια στην παρέα μας!!!! Είμαστε γουρλουδες και όλα θα σας πάνε καλά!!!!

Τι κάνετε τα υπόλοιπα κορίτσια μας??? Οι εγκυουλες μας??? 

Εμείς και αυτό το σκ θα φιλοξενήσουμε 3 φίλους μας τον κουμπάρο μας και ένα ζευγάρι με τη μπουμπουκα τους... Οπότε ξεκινάω διαμόρφωση του σπιτιού για μπεμπουλα και δουλειές για να τους υποδεχτούμε....  Και είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!

Ευχαριστώ και εσάς όλα να σας πάνε όπως τα επιθυμείτε! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελεάνα και Betty καλώς μας ήρθατε! Καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας!

Lizaki χαιρομαι που επιτελους ηρεμησες και ευχαριστιεσαι την εγκυμοσύνη σου! Με το καλο οι αγορες σας! Καλορίζικες να 'ναι :)

Λενιω πολυ γρηγορα χανεις τα κιλα! Μπραβο σου. Εγω αυτο ουτε στον υπνο μου! Μόνο να προσεξεις το δερμα σου.

Pingu, Kanti τι κανετε;

Miss Sunny πως πηγε το ραντεβου με το μπεμπακι σου;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Είχα στο νου μου την μπουμπού και ούτε που σχολιασα τα υπόλοιπα.... Συγγνώμη κορίτσια μου...

Λιζακι καλές αγορές!!! Να το απολαύσετε!!!

Ελενάκι μπράβο που προχωράς τόσο καλά!!!

Νατασακι μας που είσαι?? Δεσποινακι??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...