Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Kalimera Otis kai egw se exw kanei add sto fb (Giota):)

Egw eimai lefkosia. Ase poly zesth. Teties thermokrasies den exoume ksanadi. Oti thes mas les ok?

s euxaristw polu kardoula..............pisteuw na sas petixw sto fb kai na sas rwtisw kapia pragmatakia.............

kai as kanoume kai kamia sinantisi..............otan figoyn oi polles zestes!!!

ti lete?eseis exete bre8ei?


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια απο κύπρο,

Εχω ξαναγράψει εδώ.

Καταπληκτήκη ειναι η Κύπρο ειδικά τα φαγητά τέλεια !!!

Τώρα θέλω λίγη φιλική γνώμη και βοήθεια.

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με μαγαζιά της Κύπρου ποιά κοπέλα μπορεί να με εξηπερετήσει να μου στείλει ένα πμ. Σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

καληπερα κοριτσια και απο εμενα

και ομως ειμαι ακομα εδω kardoula bubbles

να σας πω και τα δικα μου δεν με εφταναν ολα τα αλλα γριπωθηκα κιολας μυτη βουλωμενη κα τρεχει συνεχεια και ο λαιμος μου με καιει..,.ολο το βραδυ αν καταφερα να κοιμηθω καμια ωριτσα που δεν μπορουσα να αναπνευσω καθολου

και σημερα ολη μερα σαν το ζομπι ειμαι...

Koukmak πως μπορουμε να σε βοηθησουμε?


9aa416c46d.png

91b0ef346a.png

Link to comment
Share on other sites

lienka μου υπομονή. Σε καταλαβαίνω απόλυτα εγώ πέρασα τις μέρες μου για να γεννήσω και τελικά μπήκα με τεχνιτούς. Άραξε και απόλαυσέτο τώρα που μπορείς όσο μπορείς δλδ με τη κιλάρα γιατί σύντομα θα ψάχνεις χρόνο για σένα και για ύπνο. άντε με το καλό και ιδοποίησε μας όταν γεννήσεις;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καληπερα κοριτσια και απο εμενα

και ομως ειμαι ακομα εδω kardoula bubbles

να σας πω και τα δικα μου δεν με εφταναν ολα τα αλλα γριπωθηκα κιολας μυτη βουλωμενη κα τρεχει συνεχεια και ο λαιμος μου με καιει..,.ολο το βραδυ αν καταφερα να κοιμηθω καμια ωριτσα που δεν μπορουσα να αναπνευσω καθολου

και σημερα ολη μερα σαν το ζομπι ειμαι...

Koukmak πως μπορουμε να σε βοηθησουμε?

περαστικουλια και με το καλο ..................................


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.. απο τι βλεπετε ακομη στις επαλξεις ειμαι... σημερα θα παμε στο γιατρο το απογευμα να δουμε.. την προυγουμενη φορα μου ειχε πει να περιμενουμε ακομη μια εβδομαδα μετα την ΠΗΤ και μετα προκληση.. σκεφτομαι σημερα να τον ρωτησω γιατι να περιμενουμε αφοσον ειναι ολα οκ οπως λεει...εσεις τι λετε κοριτσια?


9aa416c46d.png

91b0ef346a.png

Link to comment
Share on other sites

lienka mou se katalavenw. kai egw peira 10 meres meta apo th pit mou kai sto telos eprepe na zalisw to giatro gia na me valei me proklisi. nomizw kane kai esy to idio allios den vlepeis prokopi apo autous an kai auto dixnei tipiko giatro pou prwtima na gennisis fisiologika kai bravo tou.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι απλα με αγχωνει kardoula, μη επειδη δεν μπορει να κατεβει το μωρο επειδη ειναι μεγαλο, η εχει τυλιχθει με το λώρο ή και το αλλο που μου λενε να τα κανει κακα που ειναι επικίνδυνο και για τους δυο μας... θα μου πεις κατι ξερει παραπανω ο γιατρος.. απλα ακους πολλα και αγχωνεσαι στο τελος... τελικα εσενα σε εκανε με προκληση? πως ηταν?


9aa416c46d.png

91b0ef346a.png

Link to comment
Share on other sites

nai telika gennisa me proklisi afou oute o dikos mou elege na katevei. mou spasane ta nera kai autos akoma ekei panw. ton sproksane gia na katevei ekane ta magika ths h maia mou. eixe mia peritiliksi alla ola ok afou o loros htan terastios. o giatros molis ide to loro leei panagia mou ti einai auto xaxaxa. mplextike pantou stous orous sta kalodia lol. alla gia to ygro ktl na ksereis oti to elegxh o giatros sou den mporei na phgainei sta tifla. mhn akous kanena kai na se agxonoun. re mania pou thn exei o kosmos. ola mia xara tha pane. to vasiko einai na exeis empistosini sto giatro sou.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...