Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Face Painting


Recommended Posts

Αν χρειαστειτε κοπελα για face paintin σε παιδικα παρτυ ειμαι στη διαθεση σας.Εχω πολυ μεγαλη εμπειρια .20 ευρω οσα παιδακια και αν ειναι οσες ωρες και αν ειναι.Τα προιοντα ειναι υποαλλεργικα.
Ευχαριστω Αγγελικη
Τηλ Επικ 6942925236

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

Απαράδεκτη επαγγελματίας. Την έκλεισα για το πάρτυ του παιδιού μου στις 27 Ιουλίου, την πήρα λίγες μέρες πριν για να το επιβεβαιώσουμε μου είπε ότι όλα ενταξει και δεν ήρθε ποτέ. Την έπαιρνα τηλέφωνο και δεν το σήκωνε και μετά μου το έκλεινε, της έστελνα μηνυματα και δεν απαντούσε. Όταν την κάλεσα από άλλο τηλέφωνο και την ρώτησα γιατί δεν ήρθε μου το έκλεισε. Θα μπορούσε απλά να με ενημερώσει να κλείσω κάτι άλλο και όχι να κοροϊδεύει και να παίζει με τα συναισθήματα των παιδιών. 

On 21/1/2017 at 2:32 ΜΜ, agelina28 είπε:

Αν χρειαστειτε κοπελα για face paintin σε παιδικα παρτυ ειμαι στη διαθεση σας.Εχω πολυ μεγαλη εμπειρια .20 ευρω οσα παιδακια και αν ειναι οσες ωρες και αν ειναι.Τα προιοντα ειναι υποαλλεργικα.
Ευχαριστω Αγγελικη
Τηλ Επικ 6942925236

Απαράδεκτη επαγγελματίας. Την έκλεισα για το πάρτυ του παιδιού μου στις 27 Ιουλίου, την πήρα λίγες μέρες πριν για να το επιβεβαιώσουμε μου είπε ότι όλα ενταξει και δεν ήρθε ποτέ. Την έπαιρνα τηλέφωνο και δεν το σήκωνε και μετά μου το έκλεινε, της έστελνα μηνυματα και δεν απαντούσε. Όταν την κάλεσα από άλλο τηλέφωνο και την ρώτησα γιατί δεν ήρθε μου το έκλεισε. Θα μπορούσε απλά να με ενημερώσει να κλείσω κάτι άλλο και όχι να κοροϊδεύει και να παίζει με τα συναισθήματα των παιδιών. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...