Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 28 minutes ago, Blue Velvet said:

      Μακάρι ❤️

      Πως είσαι σήμερα ;;;; Έχεις κανενα σύμπτωμα ; Πόσες μέρες είσαι μετά την εμβρυομεταφορα … εγώ πέρα από το στήθος που το είχα πριν την εμβρυομεταφορα κ τώρα δεν πονάει πλέον δ έχω τίποτα άλλο … το συζήτηση ανοίγω θα μου πεις μέσα… στο άγχος είμαι 

Πίνακας Ανακοινώσεων Ν. Κορινθίας


CoffeeTime

Recommended Posts

Παραμύθια δίπλα στο Τζάκι

Στο μαγειρείο Άγιος Ευφρόσυνος (πεζόδρομος Αγίου Ιωάννου 17 στο Λουτράκι)

κάθε Τετάρτη βράδυ έως τις 9 Φεβρουαρίου, τις νύχτες του χειμώνα, μετατρέπουμε το χώρο του μαγειρείου μας σε παιδική θεατρική σκηνή.

Η είσοδος είναι ελεύθερη για μικρούς και μεγάλους και οι παραστάσεις ξεκινούν στις 19:00 και διαρκούν περίπου μία ώρα.

Για περισσότερες πληροφορίες τηλεφωνήστε πρωινές ώρες (εκτός Δευτέρας)

στο 2744-0-22247 ή στο 6973 032 913, http://www.agiosefrosinos.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

Καλωσορίστε την Άνοιξη με χρώματα, φαντασία και πολύ παιχνίδι.

Σάββατο 2 Απρίλη, 11:30 π.μ. για παιδιά ηλικίας 2.5 - 4 ετών

Με παιχνίδι, μουσική και φαντασία θα παίξουμε και θα μάθουμε για την Άνοιξη και τις αλλαγές στη φύση (το χιόνι που λιώνει, τα ζώα που ξυπνούν από τη χειμερία νάρκη, τα λουλούδια της άνοιξης).

Κυριακή 3 Απρίλη, 11:30 π.μ. για παιδιά ηλικίας 4 - 7 ετών

Ο γκρινιάρης νάνος αυτή την Άνοιξη δεν έχει και πολύ όρεξη. Γι' αυτό σκέφτηκε να παγιδεύσει την Άνοιξη και να μπερδέψει τις εποχές. Θα καταφέρουμε να απελευθερώσουμε την Άνοιξη, για να μη διαταράξουμε τη σειρά των εποχών και την ηρεμία της φύσης;

Θεατρικό παιχνίδι και Δημιουργικές μορφές έκφρασης.

Παιδαγωγός / Εμψυχώτρια θεατρικού παιχνιδιού: Αρετή Μπακανάκη

Είσοδος 7 ευρώ

Mabakita. Μελίσσι Ξυλοκάστρου. Κορινθία 20 400. Τηλ: 2743 300 365. Κιν: 697 3482 038. info[at]mabakita.gr

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...